Προς το περιεχόμενο

TV Box Mecool M8S PRO Amlogic S912 2GB DDR4 RAM 16GB ROM - EU (BANGGOOD) - ΤΕΛΟΣ


stats72

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έγω πάντως παρήγγειλα 1 με EU adaptor πριν απο ακριβώς 1 λεπτό και ενώ είχε μπει το τέλος τον τίτλο του thread. Τσεκάρετε αν παίζει και κανένα άλλο.

Επεξ/σία από Arwindan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, serdakis είπε

Ασχετο με το θεμα, αλλα εχει δει καποιον DVB-T2 δεκτη με android? Δηλαδη 2 σε 1

Απο την ιδια εταιρεια κοιτα τα k1-k3 pro. επεξεργαστη 905D αν θυμαμαι καλα. στο site τους εχει τις διαφορες για να ξεχωρισεις ποια ειναι τα παλια μοντελα. γενικα οσο πιο παλιο android τοσο πιο παλιο μοντελο να ξερεις. προσωπικα εχω το κ1 pro που ειχε βγει στα 60-70 ευρω προσφορα πριν κοντα 1 χρονο κ ειμαι ευχαριστημενος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kallair είπε

Απο την ιδια εταιρεια κοιτα τα k1-k3 pro. επεξεργαστη 905D αν θυμαμαι καλα. στο site τους εχει τις διαφορες για να ξεχωρισεις ποια ειναι τα παλια μοντελα. γενικα οσο πιο παλιο android τοσο πιο παλιο μοντελο να ξερεις. προσωπικα εχω το κ1 pro που ειχε βγει στα 60-70 ευρω προσφορα πριν κοντα 1 χρονο κ ειμαι ευχαριστημενος.

Ωραιος

Βρηκα αυτον.Με 20ευρω επιπλεον απο ενα δεκτη, παιρνεις και android αλλα μονο 1 GB ram

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_009398773798.html?wid=1433363

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, jonkyr είπε

Ας ρίξω την ερώτηση, γιατί έχω χάσει τη μπάλα με τα μοντέλα M8S Pro... Είναι L1 για να παίξει σε 4Κ? Και ποια τα καταγεγραμμένα μειονεκτήματά του σαν συσκευή;

 

10 ώρες πριν, fredd0 είπε

χωρις να εχω κανενα, οταν ειχα ψιλοψαξει νομιζω το σκετο pro δεν ειχε Widevine L1 το Pro L ειχε

Εχω το συγκεκριμένο μηχανάκι της προσφορας, αγοράζοντας το πέρσι.

Εχει κανονικά L1 και βλέπω κανονικά netflix hd. Τον αυγουστο που εκανε ενα "μπαμ" το netflix υπήρξε προβλημα για 20 ημέρες (σε ολα τα meccool) αλλά η εταιρεία mecool εβγαλε patch και ολα παιζουν παλι καμπάνα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, isay είπε

Εχω το συγκεκριμένο μηχανάκι της προσφορας, αγοράζοντας το πέρσι.

Εχει κανονικά L1 και βλέπω κανονικά netflix hd. Τον αυγουστο που εκανε ενα "μπαμ" το netflix υπήρξε προβλημα για 20 ημέρες (σε ολα τα meccool) αλλά η εταιρεία mecool εβγαλε patch και ολα παιζουν παλι καμπάνα

Ευχαριστω, αλλά λίγο αργά πλέον :) Next time :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, serdakis είπε

Ωραιος

Βρηκα αυτον.Με 20ευρω επιπλεον απο ενα δεκτη, παιρνεις και android αλλα μονο 1 GB ram

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_009398773798.html?wid=1433363

Spoiler

μην κανεις το λαθος κ παρεις μηχανημα με λιγοτερο απο 2/16. το 1/8 απλα ΔΕΝ.

εγω ειχα παρει αυτο σε περσινη προσφορα.
https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_629409.html?wid=1433363

και φαντασου οτι τρωει σκαλωματα όταν παω να δω ταινια ενω κατεβαζει αλλη εφαρμογη ταινιες στο παρασκηνιο.. οποτε φαντασου τι σκαλωματα θα τρωει με το 1 gb ram το αλλο..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, waterpolistas είπε

Εχει μονο δυο τεμαχια με πριζα αυστραλιας

Eγω πηρα αυτο με την πριζα αυστραλιας κι εχω κι αυτο σαν adpter 

https://m.banggood.com/Universal-AU-US-UK-to-EU-Europe-Plug-AC-250V-Power-Travel-Adapter-p-988245.html?rmmds=search

Πιστευω οτι δεν θαχω θεμα .Εσεις τι λετε?

Εκαναν shipped την παραγγελια αλλα δεν εστειλαν traking number (Με priority line ).Σε σας στειλαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, powerup είπε

 

Εκαναν shipped την παραγγελια αλλα δεν εστειλαν traking number (Με priority line ).Σε σας στειλαν?

ειναι στην παραγγελια σου στο site του bg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stratosw είπε

ειναι στην παραγγελια σου στο site του bg

Δεν αναφερει στο site το tracking number μονο οτι εχει σταλει η παραγγελια με priority το tr n. ειναι κενο.

2 ώρες πριν, Arwindan είπε

Εμένα μου το έχει ως back order με εκτιμώμενη ημερομηνία αποστολής 5/10. Το έχει σε κανέναν άλλο έτσι;

Κι εμενα ετσι το ειχε αλλα στις 9 το πρωι μου στειλαν μηνυμα οτι εγινε shipped. Το βαλες με priority ? γιατι υπαρχει κινδυνος τελωνειου αλλιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...