Προς το περιεχόμενο

Xbox One X + Shadow of the Tomb Raider + Fifa 19 412 EUR (και Forza Horizon 4 με 30EUR) @ Microsoft Swiss


Looter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, Looter είπε

Στη λίστα που προσθέτεις το ΦΙΦΑ το Forza είναι τέρμα δεξιά. Πατάς το δεξί βελάκι μέχρι να το δεις.

Ναι σωστός, δεν είναι διαθέσιμο το fifa.... Βασικά εμένα με ενδιαφέρει το forza, απλά κοιτάω να πάρω και ότι αλλά παιχνίδια μπορώ περισσότερα.

Επεξ/σία από bilythekid
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, papeipa είπε

Μάγκες οποίος έχει φίλο - συγγενή ελεύθερο επαγγελματία ,στα κινητά ,λάπτοπ , τάμπλετ και video games και περιφερειακών υπάρχει επιτόπου απαλλαγή του ΦΠΑ 

Στην προκειμένη ,τιμή λιανικής σε καταστήματα Ελλάδας 480 € με tomb raider και φιφα 19 

Με αποφορολογιση 387.10€ 

Ειναι σιγουρο αυτο? Σε οποιο καταστημα και να μπηκα online εβαλα τιμολογιο αλλα οταν πηγαινα να πληρωσω μου ζηταγε ολο το ποσο,στο κιητο που ειχα παρει το εκανε αφαιρεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, wannaplay είπε

Ειναι σιγουρο αυτο? Σε οποιο καταστημα και να μπηκα online εβαλα τιμολογιο αλλα οταν πηγαινα να πληρωσω μου ζηταγε ολο το ποσο,στο κιητο που ειχα παρει το εκανε αφαιρεση.

100% Εαν δεν στο αφαιρεσει το εχασες ,μετα δεν εκπιπτει.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασε κανεις το ΧΒΟΧ της προσφορας απο το Ελβετικο στορε?  Εκανα την παραγγελια απο εχθες και ακομα δεν εχουν παρει τα χρηματα απο το Paypal, ειναι ακομα σε εκρεμοτητα.  σε εσας εχει προχωρησει η παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ababapanos είπε

Αγορασε κανεις το ΧΒΟΧ της προσφορας απο το Ελβετικο στορε?  Εκανα την παραγγελια απο εχθες και ακομα δεν εχουν παρει τα χρηματα απο το Paypal, ειναι ακομα σε εκρεμοτητα.  σε εσας εχει προχωρησει η παραγγελια?

Πολλές φορές μπορεί να συμβεί αυτό. Ουσιαστικά εσύ έδωσες το οκ στο παυπαλ να τους πληρώσει οπότε είναι έτοιμοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ababapanos είπε

Αγορασε κανεις το ΧΒΟΧ της προσφορας απο το Ελβετικο στορε?  Εκανα την παραγγελια απο εχθες και ακομα δεν εχουν παρει τα χρηματα απο το Paypal, ειναι ακομα σε εκρεμοτητα.  σε εσας εχει προχωρησει η παραγγελια?

Εγώ που είχα παραγγείλει απο το πολωνικό site το forza 7 με το χειριστήριο η κάρτα μου χρεώθηκε τη μέρα που έγινε η αποστολή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/10/2018 στις 1:08 ΜΜ, papeipa είπε

Μάγκες οποίος έχει φίλο - συγγενή ελεύθερο επαγγελματία ,στα κινητά ,λάπτοπ , τάμπλετ και video games και περιφερειακών υπάρχει επιτόπου απαλλαγή του ΦΠΑ 

Στην προκειμένη ,τιμή λιανικής σε καταστήματα Ελλάδας 480 € με tomb raider και φιφα 19 

Με αποφορολογιση 387.10€ 

Ναι αλλά σε πιθανό έλεγχο αν ο  ελ.επαγγελματίας δεν μπορεί να δικαιολογήσει την αγορά ως έξοδο (άλλο πράγμα να δικαιολογήσεις tablet για το γραφείο σου και άλλο ένα xbox...), ο ελεγκτής θα τον σκίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα την εντυπωση οτι η MS στελνει τα xbox με express shipinhg 1-2 εργασιμες, αλλα στην παραγγελια μου εμενα μου γραφει μεθοδο αποστολης standard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 hours ago, ababapanos said:

ειχα την εντυπωση οτι η MS στελνει τα xbox με express shipinhg 1-2 εργασιμες, αλλα στην παραγγελια μου εμενα μου γραφει μεθοδο αποστολης standard

Έχει επιλογή για express shipping με 15CHF, όταν κάνεις τη παραγγελία! BTW, τέλος η προσφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βεβαια μου στελνουν απο οτι ειδα μονο το xbox one X , to fifa 19 το εχει ακομα σε εκρεμοτητα, μαλλον τους επεσαν πολλες οι παραγγελιες και θα μου το στειλουν σε δευτερο χρονο ελπιζω και αυτο με express shiping.

Eυχαριστω και παλι τον TS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ababapanos είπε

βεβαια μου στελνουν απο οτι ειδα μονο το xbox one X , to fifa 19 το εχει ακομα σε εκρεμοτητα, μαλλον τους επεσαν πολλες οι παραγγελιες και θα μου το στειλουν σε δευτερο χρονο ελπιζω και αυτο με express shiping.

Eυχαριστω και παλι τον TS

Έγινε χαμουλης με το Fifa.

Και εγώ που πήρα αντίστοιχη προσφορά από το Αμαζον με καθυστέρησαν λόγω Fifa.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...