Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν φωτογραφίες που αποκαλύπτουν το design του OnePlus 6T


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Alani13 είπε

Προσωπικά σα σύνολο μου αρέσει ποιο πολύ το 6T το Mate 20 pro από πίσω είναι λες και το πυροβόλησαν.

Αλλά πιστεύω πως σε θέμα ποιότητας κάμερας, θα υστερεί πολύ το 6Τ (μακάρι να κάνω και λάθος)

Τώρα για το support, τι εννοείς; Ποιο έχει καλύτερο;

Eννοειται το one plus

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

2 ώρες πριν, Alani13 είπε

Είμαι ανάμεσα στο Mate 20 Pro και OnePlus 6T

Τα bench περιμένω και τα camera results.

Αν αφιερωνεις χρονο στα "camera results" οπως λες παρε καλυτερα μια φωτογραφικη με τα μισα λεφτα..

Δεν το παιζω εξυπνος, καθε αλλο..

Νομιζω οτι θα σωσεις χρηματα απο ανουσια αγορα κοιτωντας την καμερα στα smartphones με αισθητηρα σα το νυχι μου..

Φιλικα παντα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λάθος (μέγα) η αφαίρεση της 3.5mm. Ελπίζω να το βρουνε μπροστά τους (μείωση πωλήσεων). Έχω την αίσθηση ότι κάποιοι το ξανασκέφτονται που την αφαίρεσαν..  Βλέπε xiaomi με ανακοινώσεις τύπου pocophone που αν και premium έχει 3.5mm (και SD, FM). 

 

Οι μάζες το θέλουν το 3.5mm ακόμα. Όσο για σας που "χάψατε" το παραμύθι του δεν έχουν χώρο οι καψεροί (σε 7'' τηλέφωνα, lol) να αγοράσετε ότι σας προσφέρουν. Οι υπόλοιποι θα το παλέψουμε με κινητά που ικανοποιούν όσο γίνεται τις ανάγκες μας. :P

Να πατώσει του εύχομαι. :)  

Επεξ/σία από keysmith
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@keysmith
Σοβαρά, είναι το poco premium; Επειδή εχει 8ΧΧ snapdragon; Μ' αρέσεις!

Επεξ/σία από ChownTuen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, panathatube said:

Πολύ καλό που σμίκρυναν την εγκοπή (άντε να εξαφανιστεί εντελώς) αλλά δεν υπάρχει θύρα ακουστικών και πρέπει να πληρώσεις έξτρα κανά τριαντάρι ευρώπουλα για τον αντάπτορα! Δε νομίζω Λάκη!!! Πολύ στην Apple θέλουν να μοιάσουν και θα τους βγει ξινό.

https://m.gearbest.com/chargers-cables/pp_780293.html?vip=4296698&gclid=Cj0KCQjwrszdBRDWARIsAEEYhreKUsp8Jfwi3zvqalp_asPaDy01SS78sczve8N6gvK6pTQpH0op8HwaAuznEALw_wcB

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, KAKADI είπε

Αν αφιερωνεις χρονο στα "camera results" οπως λες παρε καλυτερα μια φωτογραφικη με τα μισα λεφτα..

Δεν το παιζω εξυπνος, καθε αλλο..

Νομιζω οτι θα σωσεις χρηματα απο ανουσια αγορα κοιτωντας την καμερα στα smartphones με αισθητηρα σα το νυχι μου..

Φιλικα παντα..

Συμφωνώ και διαφωνώ με αυτό.

Εδώ υπάρχει μια μεγάλη διαφορα. 

Το κινητό το έχεις πάντα μαζί σου.

Τι κάμερα ίσως και όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, gthe είπε

Ωραιο μικρό notch άρα και ακόμα πιο μεγάλη οθόνη. Αυτό το fingerprint πίσω τι τους ενοχλούσε δλδ? Για beta testers ψάχνουν τώρα στο ενσωματωμένο στην οθόνη. Και η headphone jack.... έχει καταντήσει αστείο που μπαινοβγαίνει σε όλα τα τηλέφωνα τα τελευταία χρόνια, έπρεπε να μείνει εκεί. Δυσκολεύομαι να μου δικαιολογήσω αναβάθμισω από το 5Τ μου για αυτό ... στο 7άρι ίσως

 

Αρχίσαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Alani13 είπε

Είμαι ανάμεσα στο Mate 20 Pro και OnePlus 6T

Τα bench περιμένω και τα camera results.

To 6T θα εχει 845 cpu 8 μηνων. Το mate 20 pro θα εχει 980 στα 7nm υπαρχει τεραστια διαφορα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, JcD είπε

Άμα αφαιρέσει και η samsung το jack των ακουστικών θα πάρω ποκοφον!

βασικά πάρε το από τώρα και θα εκπλαγείς πολύ ευχάριστα και πίστεψε με όχι μόνο από την θύρα ακουστικών.. ;)

Αν δεν έχει τον 855 όσοι έχουν το 6 δεν έχει κανένα νόημα η αντικατάσταση.. .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

 

Σαν κάτοχος του 6,σε specs  και camera ίδιο είναι.το notch άλλαξαν που στο 6 βγαίνει αν σ ενοχλεί,και έβγαλαν την θύρα ακουστικών..θα το δικαιολογούσα μόνο αν έβλεπα διπλό στέρεο ηχείο.ελπιζω στο 7.κατα τ αλλά το κινητό είναι τούρμπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, inangelsheart είπε

βασικά πάρε το από τώρα και θα εκπλαγείς πολύ ευχάριστα και πίστεψε με όχι μόνο από την θύρα ακουστικών.. ;)

Αν δεν έχει τον 855 όσοι έχουν το 6 δεν έχει κανένα νόημα η αντικατάσταση.. .

Καλά τα λες αλλά όπως το έχουμε αναλύσει το ζήτημα σε άλλο θέμα θα προτιμούσα το ολίγον τι ποιο ακριβό ακόμα s8+. Άμα η διαφορά στην τιμή τους πέρναγε το κατοστάρικο θα το προτιμούσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, KAKADI είπε

Αν αφιερωνεις χρονο στα "camera results" οπως λες παρε καλυτερα μια φωτογραφικη με τα μισα λεφτα..

Δεν το παιζω εξυπνος, καθε αλλο..

Νομιζω οτι θα σωσεις χρηματα απο ανουσια αγορα κοιτωντας την καμερα στα smartphones με αισθητηρα σα το νυχι μου..

Φιλικα παντα..

Πιστεύεις ότι παίζει ρόλο μόνον το μέγεθος του αισθητήρα? Φιλικά πάντα. Έχεις κάποια συσκευή από αυτές και έχεις κάνει δοκιμές και είσαι τόσο σίγουρος?

Έχεις δοκιμάσει έστω σε κάποια από αυτές το gcam mod να δεις αποτελέσματα? Γιατί λογικό είναι να μην είχες ποτέ pixel pixel 2 για να δεις αποτελέσματα.

Σταθερός φακός μεν αλλά αποτελέσματα πολύ κοντά σε φυσικό μέγεθος εκτύπωσης πάντα με την πανάκριβη dslr σου. 

Γιατί οι dslr εων 300-600 ευρώ και μάλιστα 3 ετών και ποιο πίσω δεν μπορούν να έχουν τέτοια αποτελέσματα. Και φυσικά όλα οφείλονται στο λογισμικό.

Όταν θα υπάρξει dslr με android και snapdragon επεξεργαστή η exynos τότε θα είμαι μαζί σου. Προς το παρόν σε 100% crop και νορμαλ φωτισμό σε σύγκριση με οποιαδήποτε dslr η dslr χάνει στην πρακτικότητα και ευκολία που έχει ένα κινητό και κερδίζει στην ευελιξία αλλαγής φακών. Που αν έχεις καλό μάτι και τεχνική ούτε αυτό χρειάζεσαι ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ αλλά λέμε τώρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...