Προς το περιεχόμενο

Δυνατότητα χειρισμού κάθε Αndroid εφαρμογής του smartphone σας μέσα από τα Windows 10 δίνει η Microsoft


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

52 λεπτά πριν, inangelsheart είπε

Πάλι καλά... αλλά μόνο μηνύματα? Αυτό το κάνουν και απλές εφαρμογές εδώ και πολύ καιρό όπως το airdroid...

Βλέπεις και τις φωτογραφίες σου άμεσα αλλά είναι μόνο η αρχή νομίζω. Πάντως κάτι SMS που έστειλα και πήρα δούλεψαν άψογα και άμεσα δεν υπήρχε καμια χρονική διαφορά με το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

11 ώρες πριν, panathatube είπε

Βλέπεις και τις φωτογραφίες σου άμεσα αλλά είναι μόνο η αρχή νομίζω. Πάντως κάτι SMS που έστειλα και πήρα δούλεψαν άψογα και άμεσα δεν υπήρχε καμια χρονική διαφορά με το κινητό.

Τελικά οκ καλό είναι που υπάρχει αλλά θέλει πολύ δουλειά ακόμη. Όπως και να έχει αφού είναι και δωρεάν μπράβο στην ms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από κινητό Lenovo ήθελε μόνο την εφαρμογή my phone αλλά δε συγχρόνισε ποτέ.

Από Huawei ζητούσε αρχικά τον microsoft launcher οπότε δεν το εγκατέστησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, QuantumDot είπε

Από κινητό Lenovo ήθελε μόνο την εφαρμογή my phone αλλά δε συγχρόνισε ποτέ.

Από Huawei ζητούσε αρχικά τον microsoft launcher οπότε δεν το εγκατέστησα.

Γενικά περνάτε τέλεια στο Android ecosystem

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Γενικά περνάτε τέλεια στο Android ecosystem

Μάλλον μιλάς για το Microsoft ecosystem, μιας και η εφαρμογή είναι δική της.

Κατά τα άλλα, προτιμώ smartphones που κάνουν τη δουλειά τους με λιγότερα από 500 ευρώ και όχι 1000. Δεν είναι θέμα android/iOs αλλά θέμα τιμολογιακό. Θέλω επίσης επιλογές ανάμεσα στα UI (stock, emui, miui κλπ) και όχι ένα και μόνο, όπως επίσης θέλω δεκάδες επιλογές σε μεγάλο εύρος τιμών, από τα φτηνά έως τα ακριβά.

Κάπου εδώ να αναφέρω, έτσι άσχετα, ότι μια φορά είχα βάλει σε πολύπριζο που διαθέτει usb θύρα ένα iPhone 5 για να φορτίσει. Ευτυχώς το είχα πάρει μόνο 100 ευρώ μεταχειρισμένο. Το λέω επειδή η μπαταρία του πρήστηκε, πέταξε έξω την οθόνη και μετά από λίγες μέρες είχε φουσκώσει σα μπαλόνι. Πάλι καλά που δε μου έσκασε στη μούρη μέχρι να την πετάξω.

Θα μου πεις πρέπει να χρησιμοποιείς ΜΟΝΟ τον εργοστασιακό φορτιστή. Θα σου πω ότι σε κανένα φτηνό ή μη android smartphone μου δεν έχει τύχει κάτι τέτοιο.

Οπότε, επιστρέφοντας στο θέμα μας: έχει τα θέματά του το android ecosystem αλλά βελτιώνεται με τα χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...