Προς το περιεχόμενο

The Mandalorian (Disney+ Star Wars Series 2019)


FCastor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε
Boba the Hutt is a Separate Show, οποτε και Mando season 3 και Boba the Hutt ! Yay!

 

Έκαναν τη χάρη στο Favreau να μην το ανακοινώσουν όταν ανακοίνωσαν όλα τα υπόλοιπα για να κάνει την έκπληξη στο τέλος του τελευταίου επεισοδίου του The Mandalorian.

 

Boba Fett Is Getting His Own Star Wars Show in 2021 (Yes, Really)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Φαβρο έχτισε τις βάση για το MCU, η Disney έπρεπε να του δώσει τα ηνία να φτιάξει την νέα τριλογία star wars, αλλά δεν...

Χάθηκε μεγάλη ευκαιρία με τις ταινίες 7-8-9 , θα μπορούσε να γίνει τρομερή τριλογία με Φαβρο και Φιλονι.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ημουν ποτε φαν των star wars και αν και η 1η season ηταν αρκετα καλη και ο μπεη γιοντα πολυ γλυκας κτλ...το ειδα λογω της τεραστιας προβολης του στα σοσιαλ και οκ δεν μπορω να πω πως απογοητετικα, καθε αλλο ηταν πολυ καλη ειδικα για 1η season. η 2η δεν προχωρησε τοσο καλα οσο θα ηθελα εγω....το ειδα ευχαριστα μαζι με 1 φιλο μου που εχει γινει πιο πορωμενος απο μενα αλλα γενικα την θεωρω αρκετα μετρια...και αν οχι μετρια του 5-6 για ενα 7αρακι..πιο πανω δεν μπορω να το δω με τιποτα.
και ειδικα αν πας στο imdb και δεις αυτο το 7.9 που εχει το 2ο επεισοδιο....ειναι να τραβας τα μαλλια σου.
δεν μου αρεσει τα 5 απο τα 8 μολις επεισοδια να ειναι side qusting. Πως να το κανουμε, αν ηταν 20 επεισοδια γιατι θα επαιζε ολο το χρονο αλα ncis να ελεγα φυσικα να εχεις αυτοτελη επεισοδια με side quests...αλλα δεν γινεται το 1ο επεισοδιο να ειναι κοψε ραψε επεισοδιο απο προηγουμενη season...δηλ τοση λιγη φαντασια εχεις οταν μιλαμε για μια σειρα που παιζει στο απειρο διαστημα? Και το 2ο gripe ειναι πως ειναι λες και τα επεισοδια φτιαχνονται για το fun service για να μην πετυχουν ελεφαντα οι storm troopers και οχι για να πουν κατι...ολη η season ηταν σκαλοπατι για τις απειρες σειρες που θα βγαλει η disney τα επομενα χρονια
 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ καλή και η 2η σεζόν. 

Μόλις τελείωσα το 5ο επεισόδιο και στεναχωριέμαι που η σεζόν πλησιάζει στο τέλος της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα εγγραφή στο disney+ και ξεκίνησα το mandalorian. Σε τι aspect ratio είναι γυρισμένο; Παίζει να είναι η πρώτη σειρά που μπορώ να θυμηθώ η οποία μοιάζει να είναι windowboxed.

Eπίσης όσοι έχετε disney+ έχετε θέμα με τον ήχο; Στον υπολογιστή με τα ακουστικά είμαι οκ, αλλά όταν τον συνδέω με το hdmi στον προτζέκτορα για προβολή ο ήχος από το σύστημα των ηχείων μου ίσα που ακούγεται, παίζει το mono ηχειάκι του προτζέκτορα να είναι πιο δυνατό. Σε οποιαδήποτε άλλη streaming πλατφόρμα που έχω σύνδεση (netflix, prime) ή σε άλλα αρχεία βίντεο δεν αντιμετωπίζω κάποιο θέμα.

mand.jpg.b02fe40ad8ee33074dce31438413b1ab.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...