Προς το περιεχόμενο

The Mandalorian (Disney+ Star Wars Series 2019)


FCastor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Συγκεκριμένα είπε ότι και τότε η κυβέρνηση έκανε τους γείτονές τους να τους μισούν, μόνο και μόνο επειδή ήταν εβραίοι και το ίδιο γίνεται και τώρα. (βέβαια, αυτό δεν έκανε και ο ξανθός; Αλλά το πάμε πολύ πολιτικό. Έπρεπε να βρει άλλο παράδειγμα, αλλά στην Αμερική, είναι κάπως τα πράγματα γενικά.)

Το θέμα είναι ότι μήνες τώρα πάλευαν οι "γνωστοί" να την διώξουν που έβαζε she/her και μετά boop/bop/beep και ήρθε και αυτών η ευκαιρία. Ακόμα είδα στο twitter της τώρα "if you hate gays, why are you portraying a non-binary lesbian? EXPLAIN" και αυτά δεν είναι καινούργια πράγματα.

Σιγά το τραγικό πράγμα που είπε και απολύθηκε. Δικαιολογία ψάχνανε, πέσανε και τα βλαμμένα του Twitter και έδεσε το γλυκό.

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, jmirko15 είπε

Σιγά το τραγικό πράγμα που είπε και απολύθηκε. Δικαιολογία ψάχνανε, πέσανε και τα βλαμμένα του Twitter και έδεσε το γλυκό.

Μέχρι και η UTA της είπε "άντε γεια".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
36 λεπτά πριν, jmirko15 είπε

Σιγά το τραγικό πράγμα που είπε και απολύθηκε. Δικαιολογία ψάχνανε, πέσανε και τα βλαμμένα του Twitter και έδεσε το γλυκό.

Τραγικό δεν είναι, είτε δουλεύει είτε όχι, η ζωή μου δεν αλλάζει, αλλά αλλού βαράμε το σφυρί και αλλού κοιτάμε και σφυράμε μακριά. Και όχι, δεν λέω "κάντε cancel τον Perdro Pascal". :P

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά εδώ δεν πέταξαν εκτός την Amber Heard και συνεχίζει στον Χόλυγουντ χώρο άνετα, που είχε σοβαρότατες καταγγελίες πάνω της με στοιχεία. Απλά έτυχε να μην ήταν αρκετά πολιτικά ορθά ή κοινωνικά ορθά αυτά που έλεγε η Gina. Εμάς ως θεατές μας επηρεάζει οχι ακριβώς άμεσα το γεγονός αλλά έμμεσα. Φαντάσου στη δουλειά σου κάτι παρόμοιο, απλά να μην ειναι η μέρα σου και να γράψεις κάτι που τυχαίνει να ενοχλήσει κάποιον/α/ο χψζ. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Τραγικό δεν είναι, είτε δουλεύει είτε όχι, η ζωή μου δεν αλλάζει, αλλά αλλού βαράμε το σφυρί και αλλού κοιτάμε και σφυράμε μακριά. Και όχι, δεν λέω "κάντε cancel τον Perdro Pascal". :P

Δε ξερω αν ειδες οτι αυτα γραφτηκαν πριν τη σειρα. Σιγα μην αφησει το Mouse την αλλη να λεει οτι της σηκωθει. Ειδικα αυτο με τον κορωνα ειναι μεγαλη βλακεια, οταν εχει θερισει τοσο κοσμο και αυτη να το παιζει αντι-μασκικια η τελοσπαντων :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προφανώς και την διάβασα την ημερομηνία (εκτός αν νομίζεις ότι δεν ξέρω να διαβάζω και βάζω ξερά links), αλλά το cancel culture δεν ασχολείται με αυτά, αν βάλουν κάποιον/α να κυνηγήσουν, μπορεί να είχε γράψει και το 2004.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Προφανώς και την διάβασα την ημερομηνία (εκτός αν νομίζεις ότι δεν ξέρω να διαβάζω και βάζω ξερά links), αλλά το cancel culture δεν ασχολείται με αυτά, αν βάλουν κάποιον/α να κυνηγήσουν, μπορεί να είχε γράψει και το 2004.

Ο ολος ντορος εγινε απο το Mouse και την αποφαση να την δωσει μπουλο, προγενεστερα γεγονοτα δεν νομιζω να τους ενδιαφερουν. Για μενα ηταν ενας πολυ ωραιος χαρακτηρας απο μια μετρια ηθοποιο, δεν χανει σιγουρα η σειρα με την απολυση της. Και το ξαναλεω, εγω σπαστηκα λογω της κορωνας περισσοτερο, και οτι το παιζει anti-mask 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...