Προς το περιεχόμενο

E-shop.gr


mindreader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι καταλαβα τι λες, πληροφοριακα το ειπα. Μου τη σπαει που φιταχνουν τετοια μαγαζια χωρις παρκινγκ ομως. Νομιζω οτι πρεπει να μειωσει λιγο τους μισθους να αγορασει κανενα οικοπεδο παραδιπλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 843
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, Curtis76 είπε

Ναι καταλαβα τι λες, πληροφοριακα το ειπα. Μου τη σπαει που φιταχνουν τετοια μαγαζια χωρις παρκινγκ ομως. Νομιζω οτι πρεπει να μειωσει λιγο τους μισθους να αγορασει κανενα οικοπεδο παραδιπλα.

Πόσο ακομα να τους μειώσει; Θα μπορουσε να κάνει σύμπραξη με υπάρχον παρκινγκ, αλλά ... ειναι κοστος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, isay είπε

Πόσο ακομα να τους μειώσει; Θα μπορουσε να κάνει σύμπραξη με υπάρχον παρκινγκ, αλλά ... ειναι κοστος. 

Παντα υπαρχει περιθωριο. Μεχρι τα 300€ εχει μελλον ακομα. Πρεπει σιγα σιγα να το σκεφτομαστε. Εγω πριν πολυ λιγα χρονια θυμαμαι το σηριαλ με τη γενια των 700€ και τωρα ειναι στα 500. Ε με αυτον τον ρυθμο κοντευουμε τον στοχο. Παρκινγ παρκινγ παρκινγ γιουπιιιι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παντως εχω βρει και playmobil και lego σε καλες τιμες στο eshop. Νομιζω καλυτερες τιμες απο λοιπα καταστηματα που εχω δει.
Βασικα, βγαζει προσφορες-εκπτωτικες τιμες. Δυσκολα μπαινουν σε αυτα, εκπτωσεις, σε αλλα μαγαζια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, mindreader είπε

Παντως εχω βρει και playmobil και lego σε καλες τιμες στο eshop. Νομιζω καλυτερες τιμες απο λοιπα καταστηματα που εχω δει.
Βασικα, βγαζει προσφορες-εκπτωτικες τιμες. Δυσκολα μπαινουν σε αυτα, εκπτωσεις, σε αλλα μαγαζια.

καλυτερες τιμες απο gamescom δεν παιζουν σε lego & playmobil.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/10/2018 στις 2:46 ΜΜ, zio10 είπε

Ψωνίζω συχνά, έχω πάρει πάρα πολλά πράγματα φτηνά και πιο ακριβά. Δεν είχα κανένα θέμα, γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος. Είναι κι αυτό με τα δωρεάν μεταφορικά αν παραλάβεις από το κατάστημα που βολεύει πολύ, ειδικά εμάς στην επαρχία.

ναι αυτό είναι πολύ βασικό. Οι τιμές δεν είναι ούτε πανάκριβες τύπου πλαισίου ούτε οι πιο χαμηλές του σκρουτζ. 

Έχει τεράστια ποικιλία προιόντων και αυτό είναι πολύ θετικό, το ότι τα βρίσκεις όλα μαζεμένα και όχι χωριστά σε 5-6 μαγαζιά τύπου σκρουτζ. Μπορείς π.χ να αγοράσεις hardware, μπαταρίες, εργαλεία, μουσικά ήδη κλπ σε μια παραγγελία. Επίσης μπορείς να βρεις πολλά ψιλοπράγματα που δεν βολεύει να τα πάρεις από αλλού...

Γλιτώνεις επίσης τα μεταφορικά επειδη έχει πολλά points. Στην επαρχία ειδικά βολεύει πάρα πολύ.

Σε θέματα support δεν είχα ποτέ πρόβλημα παρόλο που ακούγονταν παλιότερα διάφορα.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιός πελάτης κι εγώ, έχω αφήσει πολύ χρήμα.

Τώρα πλέον, ακόμα και σε crazy Sundays δύσκολο να βρεις κάτι ενδιαφέρον. Το newsletter έτσι κι έτσι.

Τι με χαλάει περισσότερο...κάτι κινητά ξεπερασμένα, Βουλγαρία (arielli), Ρουμανία (horizon), χαζές διαφημίσεις, φτωχό site.

Δεν είχα ποτέ πρόβλημα με εξυπηρέτηση, επιστροφές, πιστωτικά κλπ.

Κάποτε είχα φτιάξει PC κομμάτι κομμάτι μόνο από eShop. Στο τελευταίο πριν 2 χρόνια πήρα μόνο Mobo που την είχαν σε τιμή Σκρουτζ στο newsletter. Sorry, αλλά έτσι είναι. Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δικιά μου εμπειρία είναι άριστη από το eshop.

1. Μπορώ να παραγγείλω π.χ καλώδιο 1 ευρώ και να παω να το παρω απο το φυσικο καταστημα. Ενω στο skroutz ζητανε +μεταφορικα + αντικαταβολη. Ειναι απιστευτο πόσο με εχει βολέψει για μικρο αντικείμενα.

2. Οτι ειναι στην εγγυηση το αναλαμβανουν αυτοι. Μεχρι τωρα εκανα 2-3 επιστροφες χωρις προβλημα.

3. Οι τιμες στα περισσοτερα προϊόντα ειναι οι καλυτερες στην αγορα. Σε καποια ομως π.χ laptop δεν ειναι καλες οι τιμες ουτε η ποικιλια, οποτε αγορασα απο το σκρουτζ.

4 Τρελαινομαι για crazy sundays. 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Για να ρωτησω, μηπως τυχον και ξερει κανείς:

εχει δοκιμασει κανεις, αν υπαρχει δυνατοτητα 'αντιπροσφορας'; Να τους πεις δηλαδη, συγκεκριμενα ομως, οτι το βρηκες αλλου οντως φτηνοτερα, κι αυτη να σου κανουν καλυτερη τιμη;

Μου ηρθε αυτη η σκεψη, γιατι πρεπει να αγορασω ενα κινητο, το οποιο αυτη την εποχη το εχει ο Γερμανος 20 ευρω φτηνοτερα απο το eshop. Εγω ομως προτιμω να παιρνω απο το eshop αν μπορω. Αλλα 20 ευρω, φυσικα δεν θα τους τα χαρισω.

Ξερει κανεις αν παιζει κατι πανω σε αυτο το θεμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει έναν μετρητή ρεύματος. Ξαφνικά σταμάτησε να δουλεύει όπως μου είπε ο μπάρμπας μου. Ξέρετε την διαδικασία περί εγγύησης; Περνάω από το κατάστημα που τι είχα πάρει ή ακολουθεί άλλη διαδικασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, mindreader είπε

Για να ρωτησω, μηπως τυχον και ξερει κανείς:

εχει δοκιμασει κανεις, αν υπαρχει δυνατοτητα 'αντιπροσφορας'; Να τους πεις δηλαδη, συγκεκριμενα ομως, οτι το βρηκες αλλου οντως φτηνοτερα, κι αυτη να σου κανουν καλυτερη τιμη;

Μου ηρθε αυτη η σκεψη, γιατι πρεπει να αγορασω ενα κινητο, το οποιο αυτη την εποχη το εχει ο Γερμανος 20 ευρω φτηνοτερα απο το eshop. Εγω ομως προτιμω να παιρνω απο το eshop αν μπορω. Αλλα 20 ευρω, φυσικα δεν θα τους τα χαρισω.

Ξερει κανεις αν παιζει κατι πανω σε αυτο το θεμα;

Για άλλα μαγαζιά το έχω ακούσει, για το eshop ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...