Προς το περιεχόμενο

euroleague tv-discount 10%


lancias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 5/10/2018 στις 2:43 ΜΜ, Looter είπε

Eurosport Player UK.

Έχει ΟΛΑ τα παιχνίδα Euroleague και ΟΛΑ τα παιχνίδια Basketball Champions League.

Έχει επίσης ΤΡΟΜΕΡΟ περιεχόμενο σε επιπλέον sports όπως MotoGP , κλπ.

Αν υπάρχει σοβαρό VPN και κάρτα αγγλική ΔΕΝ το συζητώ , το έχω 2 χρόνια.

προτιμησα κ εγω μιας και τα εχει ΟΛΑ οπως αναφερεις και εσυ και η σελιδα τους,και ειναι και φθηνοτερο,ωστοσο αν και εχει euroleague εντος εβδομαδας δεν αναφερει  ΤΙΠΟΤΑ στο schedule των επομενων ημερων!!!γνωριζεις τον λογο?επισης ειδα πως το app τους για android ειναι καπως ΚΑΚΟ,αν μπορεις διαφωτισε με λιγο @Looter ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 5/10/2018 στις 2:43 ΜΜ, Looter είπε

Eurosport Player UK.

Έχει ΟΛΑ τα παιχνίδα Euroleague και ΟΛΑ τα παιχνίδια Basketball Champions League.

Έχει επίσης ΤΡΟΜΕΡΟ περιεχόμενο σε επιπλέον sports όπως MotoGP , κλπ.

Αν υπάρχει σοβαρό VPN και κάρτα αγγλική ΔΕΝ το συζητώ , το έχω 2 χρόνια.

Μια ερώτηση επι αυτού , το vpn χρειάζεται για όλη την διάρκεια της μετάδοσης ή μπορείς να το κλείσεις όταν συνδεθεί το πρόγραμμα και ξεκινήσει η μετάδοση?Γτ στις περισσότερες αντίστοιχες περιπτώσεις που έχω χρησιμοποιήσει vpn (πχ nba pass , nfl pass klp)  πάντα το έκλεινα αφού ξεκινούσε η μετάδοση και συνέχιζε κανονικά χωρίς πρόβλημα. Βέβαια δεν μπορούσες να αλλάξεις αγώνα. To έχει δοκιμάσει κανείς?

Επίσης δεν σε αφήνει να πληρώσεις με ελληνική κάρτα? Θέλει αγγλική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ilias87 είπε

Μια ερώτηση επι αυτού , το vpn χρειάζεται για όλη την διάρκεια της μετάδοσης ή μπορείς να το κλείσεις όταν συνδεθεί το πρόγραμμα και ξεκινήσει η μετάδοση?Γτ στις περισσότερες αντίστοιχες περιπτώσεις που έχω χρησιμοποιήσει vpn (πχ nba pass , nfl pass klp)  πάντα το έκλεινα αφού ξεκινούσε η μετάδοση και συνέχιζε κανονικά χωρίς πρόβλημα. Βέβαια δεν μπορούσες να αλλάξεις αγώνα. To έχει δοκιμάσει κανείς?

Επίσης δεν σε αφήνει να πληρώσεις με ελληνική κάρτα? Θέλει αγγλική?

με Paypal πληρωσα εγω και το πηρε οκ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, zisiskal είπε

προτιμησα κ εγω μιας και τα εχει ΟΛΑ οπως αναφερεις και εσυ και η σελιδα τους,και ειναι και φθηνοτερο,ωστοσο αν και εχει euroleague εντος εβδομαδας δεν αναφερει  ΤΙΠΟΤΑ στο schedule των επομενων ημερων!!!γνωριζεις τον λογο?επισης ειδα πως το app τους για android ειναι καπως ΚΑΚΟ,αν μπορεις διαφωτισε με λιγο @Looter ευχαριστω προκαταβολικα

Οι αγώνες βγαίνουν ως events και τους επιλεγεις. Τουλάχιστο πέρυσι αυτό ίσχυε. Για το VPN δεν μπορώ να σου απαντήσω αν θέλει να είναι μόνιμα συνδεδεμένο ή όχι καθώς είμαι μόνιμα σε δίκτυο VPN με καλή αγγλική IP από το οποίο παίρνουν Ίντερνετ οι συσκευές μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Looter είπε

Οι αγώνες βγαίνουν ως events και τους επιλεγεις. Τουλάχιστο πέρυσι αυτό ίσχυε. Για το VPN δεν μπορώ να σου απαντήσω αν θέλει να είναι μόνιμα συνδεδεμένο ή όχι καθώς είμαι μόνιμα σε δίκτυο VPN με καλή αγγλική IP από το οποίο παίρνουν Ίντερνετ οι συσκευές μου.

υπαρχει περιπτωση λογω vpn να μη μου βγαζει στο scedule τα επερχομενα ματς της euroleague?χρησιμοποιω ενα free vpn της hola,εχεις να προτεινεις κατι σε vpn?ενδεικτικα παντως η αναλυση ειναι αψογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, zisiskal είπε

υπαρχει περιπτωση λογω vpn να μη μου βγαζει στο scedule τα επερχομενα ματς της euroleague?χρησιμοποιω ενα free vpn της hola,εχεις να προτεινεις κατι σε vpn?ενδεικτικα παντως η αναλυση ειναι αψογη

Δεν είμαι φίλε τώρα σπίτι για να το ελέγξω. Δοκίμασε να παίξει on demand έναν από τους αγώνες μπάσκετ της προηγούμενης εβδομάδας.

Παντως θα χρειαστείς σίγουρα καλό VPN καθώς οι υπηρεσίες Netflix UK , BBC iplayer , Amazon Prime UK , Eurosport Player UK κάνουν δυναμικά έλεγχο και μπαναρουν range από ips για να προστατευθεί το περιεχόμενο που μεταδίδουν.

 

Το έγραψα από την αρχή ότι χρειάζεται σοβαρό VPN.

19 λεπτά πριν, zisiskal είπε

με Paypal πληρωσα εγω και το πηρε οκ

Σε pounds ή σε ευρώ σε έβαλε να πληρώσεις;

Επεξ/σία από Looter
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/10/2018 στις 11:17 ΠΜ, giannakp είπε

Δεν έχει buffering, οι περισσότεροι αγώνες έχουν αγγλικό σχολιασμό (όχι όλοι), σε δύο συσκευές δεν παίζει, σε πετάει έξω στην προηγούμενη που έχεις κάνει login.

Επίσης full screen παίζει μονο από το android app ή αν έχεις φορτώσει την σελίδα π.χ. σε chrome από κινητό, tablet ή tv box που τρέχει android. Σε PC παίζει σε παράθυρο, δεν γίνεται full screen.

Επιβεβαιώνω για full screen από σελίδα chrome σε tablet! ευχαριστούμε για την χρησιμότατη πληροφορία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακρυα απο eurosportplayer,εκανα αγορα του επειδη θεωρητικα εκανε μεταδοση euroleague/eurocup/ηταν πιο φθηνο(48 ευρω)και γενικα φουλ περιεχομενο,αλλα τα δινει μονο για κατοικους Αγγλιας,customer care ελεινο και τρισαθλιο,καμμια απαντηση σε συνεχομενη επικοινωνια και γενικα εντελως απροσωποι,αν εχεις βαρβατο vpn ισως καταφερεις κατι(δηλαδη εξτρα συνρομη ετησια),τα δωρεαν vpn για eurosportplayer ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΑ,δεν κανουν δουλεια,ειχα κανει ετησια(και ευτυχως πληρωσα με PAYPAL),αν ειχα πληρωσει με mastercard ηταν σιγουρα χαμενα τα 48 ευρω που πληρωσα,το τι περασα για να παρω refund δεν λεγεται!!εκανα κατεθυειαν αγορα euroleague tv,αξιοπρεπεστατο και σιγουρα επιδεχεται βελτιωσης,αυτα συνοπτικα,80 ευρω για οποιον παρακολουθει euroleague τα βρισκω ΤΙΜΙΟΤΑΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει αντίστοιχο θέμα και στα αθλητικά πάντως για το euroleague tv 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/686161-euroleague-tv-συνδρομή-νέο/?page=3;

 

όπου με ip από κάποιες χώρες (πχ Ρωσία , Ινδία , Βουλγαρία κλπ) το πακέτο κοστίζει 60 ευρώ και με την έκπτωση πάει στα 54. Εγώ αυτό έκανα  , η ξένη  ip χρειάζεται μόνο κατά την αγορά , κατ άλλα βλέπεις κανονικά χωρίς vpn.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, ilias87 είπε

υπάρχει αντίστοιχο θέμα και στα αθλητικά πάντως για το euroleague tv

https://www.insomnia.gr/forums/topic/686161-euroleague-tv-συνδρομή-νέο/?page=3;

όπου με ip από κάποιες χώρες (πχ Ρωσία , Ινδία , Βουλγαρία κλπ) το πακέτο κοστίζει 60 ευρώ και με την έκπτωση πάει στα 54. Εγώ αυτό έκανα , η ξένη ip χρειάζεται μόνο κατά την αγορά , κατ άλλα βλέπεις κανονικά χωρίς vpn.

Μήπως με IP από Τουρκία και πληρωμή με τούρκικη λίρα είναι ακόμα φθηνότερα α λα Netflix;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, DownUNDERground είπε

Μήπως με IP από Τουρκία και πληρωμή με τούρκικη λίρα είναι ακόμα φθηνότερα α λα Netflix;

Πως γινεται να πληρωσεις με λιρα;

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μέσω VPN αποκτήσεις τουρκικη IP , λογικά στο euroleague tv οι τιμές θα είναι σε τούρκικη λίρα. Αν έχουν διατηρήσει τις ίδιες τιμές με πέρσι και λόγω πτώσης της λίρας , σε ευρώ θα βγαίνει πολύ φτηνά , αυτό εννοεί ο φίλος.

 

Εγώ πάντως δοκίμασα γύρω στις 25 χώρες (οσες πρόσφερε το vpn, η Τουρκία δεν ήταν μέσα σε αυτές) και οι πιο φτηνές ήταν Ρωσία , Ινδία και Βουλγαρία. Προτίμησα την Βουλγαρία που η τιμή ήταν σε ευρώ(54 ευρώ) για να μην μπλέξω με πιθανες μετατροπές συναλλάγματος γτ σε Ρωσία και Ινδία ήταν στο τοπικό νόμισμα η τιμή.

 

Στις περισσότερες χώρες πάντως ανεξαρτήτως νομίσματος η τιμή έβγαινε κοντά στα 90 ευρώ όπως και για Ελλάδα( πχ Αυστραλία , Χονγκ Κονγκ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, zisiskal είπε

Μακρυα απο eurosportplayer,εκανα αγορα του επειδη θεωρητικα εκανε μεταδοση euroleague/eurocup/ηταν πιο φθηνο(48 ευρω)και γενικα φουλ περιεχομενο,αλλα τα δινει μονο για κατοικους Αγγλιας,customer care ελεινο και τρισαθλιο,καμμια απαντηση σε συνεχομενη επικοινωνια και γενικα εντελως απροσωποι,αν εχεις βαρβατο vpn ισως καταφερεις κατι(δηλαδη εξτρα συνρομη ετησια),τα δωρεαν vpn για eurosportplayer ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΑ,δεν κανουν δουλεια,ειχα κανει ετησια(και ευτυχως πληρωσα με PAYPAL),αν ειχα πληρωσει με mastercard ηταν σιγουρα χαμενα τα 48 ευρω που πληρωσα,το τι περασα για να παρω refund δεν λεγεται!!εκανα κατεθυειαν αγορα euroleague tv,αξιοπρεπεστατο και σιγουρα επιδεχεται βελτιωσης,αυτα συνοπτικα,80 ευρω για οποιον παρακολουθει euroleague τα βρισκω ΤΙΜΙΟΤΑΤΑ

Φίλε μου καλό θα ήταν να μη γράφεις ότι σου κατέβει επηρεάζοντας κόσμο. Το Eurosport player είναι μια ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ υπηρεσία αθλητικού περιεχομένου ενώ το Euroleague TV ένα app που έχει να ανανεωθεί σοβαρά χρόνια.

Το ένα προσφέρει υλικό σε HD από δεκάδες sport μεταξύ των οποίων και ΟΛΟΙ οι αγώνες Euroleague στα μισά λεφτά από την επίσημη τιμή της Euroleague.

App του Eurosport Player υπάρχει για Android , iOS , PlayStation , Xbox , Tizen ,κλπ ενώ είναι από τις πιο δημοφιλείς υπηρεσίες αθλητικού περιεχομένου σε όλη την Ευρώπη.

Την υπηρεσία την έστησα σε 2 φίλους τη βδομάδα που μας πέρασε.

1. Πληρωμή με ελληνικό PayPal στον ένα και με ελληνική revolut στον άλλο χωρις κανένα πρόβλημα.

2. Θέαση στο λαπτοπ ή στο PC μέσω του ΔΩΡΕΑΝ Hola και μεταφορά της εικόνας στην τηλεόραση μέσω HDMI ή με ότι άλλο θες. 

Τωρα αν εσυ έκανες κάτι λάθος ή αν δε τα κατάφερες δε σου φταίει κάτι η υπηρεσία.

 

 

Επεξ/σία από Looter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, Looter είπε

Φίλε μου καλό θα ήταν να μη γράφεις ότι σου κατέβει επηρεάζοντας κόσμο. Το Eurosport player είναι μια ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ υπηρεσία αθλητικού περιεχομένου ενώ το Euroleague TV ένα app που έχει να ανανεωθεί σοβαρά χρόνια.

Το ένα προσφέρει υλικό σε HD από δεκάδες sport μεταξύ των οποίων και ΟΛΟΙ οι αγώνες Euroleague στα μισά λεφτά από την επίσημη τιμή της Euroleague.

App του Eurosport Player υπάρχει για Android , iOS , PlayStation , Xbox , Tizen ,κλπ ενώ είναι από τις πιο δημοφιλείς υπηρεσίες αθλητικού περιεχομένου σε όλη την Ευρώπη.

Την υπηρεσία την έστησα σε 2 φίλους τη βδομάδα που μας πέρασε.

1. Πληρωμή με ελληνικό PayPal στον ένα και με ελληνική revolut στον άλλο χωριά κανένα πρόβλημα.

2. Θέαση στο λαπτοπ ή στο PC μέσω του ΔΩΡΕΑΝ Hola και μεταφορά της εικόνας στην τηλεόραση μέσω HDMI ή με ότι άλλο θες. 

Τωρα αν εσυ έκανες κάτι λάθος ή αν δε τα κατάφερες δε σου φταίει κάτι η υπηρεσία.

Να σταθώ λίγο στο 2 γιατί αυτό περίμενα από εσένα για να δω αν θα προχωρήσω ή όχι, το VPN πρέπει να είναι ενεργό καθόλη τη διάρκεια της θέασης ενός αγώνα; Κι επίσης, στο billing βαζω μια ψευτικη διεύθυνση στην Αγγλία ας πουμε;

Επεξ/σία από dimis_pj
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ilias87 είπε

Αν μέσω VPN αποκτήσεις τουρκικη IP , λογικά στο euroleague tv οι τιμές θα είναι σε τούρκικη λίρα. Αν έχουν διατηρήσει τις ίδιες τιμές με πέρσι και λόγω πτώσης της λίρας , σε ευρώ θα βγαίνει πολύ φτηνά , αυτό εννοεί ο φίλος.

Εγώ πάντως δοκίμασα γύρω στις 25 χώρες (οσες πρόσφερε το vpn, η Τουρκία δεν ήταν μέσα σε αυτές) και οι πιο φτηνές ήταν Ρωσία , Ινδία και Βουλγαρία. Προτίμησα την Βουλγαρία που η τιμή ήταν σε ευρώ(54 ευρώ) για να μην μπλέξω με πιθανες μετατροπές συναλλάγματος γτ σε Ρωσία και Ινδία ήταν στο τοπικό νόμισμα η τιμή.

Στις περισσότερες χώρες πάντως ανεξαρτήτως νομίσματος η τιμή έβγαινε κοντά στα 90 ευρώ όπως και για Ελλάδα( πχ Αυστραλία , Χονγκ Κονγκ)

Αν μπορέσει να δοκιμάσει κανείς με IP από Τουρκία ας ενημερώσει για την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...