Προς το περιεχόμενο

euroleague tv-discount 10%


lancias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, sakks80 είπε

Το hola εχω δεν ξερω ισως να μην δουλευει σωστα. Ρωσικη παντως οταν βαζω το εμφανιζει κανονικα.

Σε ρώσικα είναι 5800 ρούβλια βλέπω δλδ περίπου 62~63 ευρω χωρίς το earlybird , πολύ κοντινή τιμή. Αν έχεις paypal προχώρησε το καλύτερα έτσι , για να κάνει το paypal την μετατροπή και να χρεώσει την ελληνική σου κάρτα σε ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Καλα τοσο ερασιτεχνες ειναι εκει στην euroleague; Δεν ξερουν οτι υπαρχουν τα VPN και θα παιρνει ο καθενας με οτι ΙP να ναι;

Προφανώς και το ξέρουν.

Και προφανώς έχουν λόγους και το επιτρέπουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, mitskitsamal είπε

Καλησπερα να ρωτησω μηπως ξερει καποιος. Εχω ενα mibox3 και εχω κατεβασει το chrome απο apk αλλα δεν παιζει απο το επισημο site τον αγωνα επειδη ζηταει το adobe flash player. Εχω εγκαταστησει το apk του adobe αλλα και παλι δεν παιζει το εχει κανει καποιος;;

ευχαριστω πολυ

 

19 ώρες πριν, isay είπε

MONO με τα apps της euroleague (τα οποια ειναι full στα bugs) και σου προτείνω το πρώτο

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.july.euro

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.neulion.euroleague&hl=el

Edit : Παιζει και η Pro (η πληρωμενη εκδοση του pufin browser) αν στις ρυθμισεις του βάλουμε data saver off ΚΑΙ κάνουμε μονιμα ΟΝ το REQUEST DESKTOP SITE

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, isay είπε

Edit : Παιζει και η Pro (η πληρωμενη εκδοση του pufin browser) αν στις ρυθμισεις του βάλουμε data saver off ΚΑΙ κάνουμε μονιμα ΟΝ το REQUEST DESKTOP SITE

Σε ευχαριστω παρα πολυ τα εψαξα ολα αυτα, αλλα δεν με συμφερει να πληρωσω και browser μονο για την ευρωλιγκα. Ρωτησα μηπως και υπαρχει καποιος τροπος να παιξει απο τον chrome, αλλα τζιφος γιατι και η εφαρμογη ειναι στο πλαι και θα μου φυγει ο λαιμος μεχρι να βαλω και κωδικους χαχαχαχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, weirdo είπε

τι τηλέφωνο δηλώνετε στο ρωσικό

Δεν έχει σημασία , όλα Ελληνικά να τα βάλεις ,διεύθυνση , τηλεφωνα κλπ θα τα δεχτεί. Βέβαια καλύτερα με paypal η πληρωμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, stavag είπε

Me την  εφαρμογη της stoiximan σε android box παντως δεν ανοιγει  σε full screen

Μα ειναι λογικο υπαρχουν οι εταιριες που δεν τις υπερασπιζομαι αλλα πρεπει να υποστηριξουν την αποκλειστικοτητα του προιοντος. Και μενα με χαλαει ηθελα να ειναι απο την ερτ αλλα..⌨️Δεν νομιζω οτι γινεται μονο στο box νομιζω και σε pc γινεται

3 ώρες πριν, isay είπε

γυρνα και το ποντικι στο πλαι και θα πηγαινει οπου το θες σε σχεση με την οθονη

Πιο πολυ με κουραζει που βαζω κωδικους καμια φορα αμα δω και με κουραζει τοτε θα επιστρεψω στην παλια λυση.

Επεξ/σία από mitskitsamal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις Fri Oct 05 2018 στις 1:50 ΜΜ, GIS είπε

Ευχαριστουμε για τις απαντησεις.

Ξερεις καποιος αν γινεται να δουμε τα ματς σε Smart TV ?

Προσπάθησα και εγω να το δω σε smart TV αλλά δεν τα κατάφερα!

Μπαίνοντας στον browser της τηλεόρασης (Samsung) μου ζητούσε flash player.. κάποιο app να μπορεί να παίξει δεν βρήκα και κατέληξα στον υπολογιστή που έχω συνδεδεμένο με την τηλεόραση.

Έχει βρει κανείς κανέναν τρόπο να το δούμε χωρίς τον υπολογιστή μόνο με την smart TV?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου σχετικά με τη χρήση του Eurosport Player UK.

Κατ' αρχάς, έχω ήδη στην κατοχή μου επί πληρωμή άδεια υπηρεσίας
VPN. Όσοι από εσάς δεν έχετε, καλό θα είναι να λάβετε και το σχετικό κόστος υπόψη. Το VPN θα πρέπει να είναι ενεργό καθ’ όλη τη διάρκεια περιήγησης στην ιστοσελίδα (διαφορετικά, οι αγώνες της Euroleague στο Schedule και στο On Demand section δεν θα σας είναι ορατοί).

Η πληρωμή της Ετήσιας Συνδρομής
 (Eurosport Annual Pass) έγινε με Revolut Mastercard σε αγγλική λίρα (39,99GBP = 45,45€, κατά τη στιγμή της αγοράς). Δήλωσα ελληνική διεύθυνση χρέωσης (billing address).

Η αγορά έγινε την προηγούμενη Πέμπτη, 18/10/18. Η ημέρα αυτή συνέπιπτε με την πρώτη τετράδα αγώνων
 της Day 3 της Euroleague.

Με έκπληξη διαπίστωσα ότι το παιχνίδι Παναθηναϊκός - Γκραν Κανάρια δεν συνοδεύεται από ζωντανό σχολιασμό. Περιηγήθηκα και στα υπόλοιπα 3 παιχνίδια της ημέρας, κανένα από αυτά δεν είχε ζωντανό σχολιασμό.

Κάπου εκεί ξεκινάει μία μίνι περιπέτεια όπου προσπαθώ να έρθω σε επικοινωνία με το
support desk για να μου διευκρινίσουν αν τα παιχνίδια δεν συνοδεύονται γενικά από ζωντανό σχολιασμό. Μετά από πάρα πολλές απόπειρες (η πλατφόρμα τους δεν μου επέτρεπε να κάνω submit) και έχοντας δοκιμάσει από 3 διαφορετικές συσκευές, καταφέρνω επιτέλους να ανοίξω ticket. Σημειωτέον, η υπηρεσία live chat ήταν μη διαθέσιμη καθώς δεν υπήρχαν ελεύθεροι agents επί σειρά ωρών.

Την επόμενη ημέρα (19/10), η υπηρεσία
live chat εξακολουθεί να μην είναι διαθέσιμη. Κανένα από παιχνίδια και της δεύτερης τετράδας αγώνων της Day 3 δεν συνοδεύεται από ζωντανό σχολιασμό.

Στις 20:27 λαμβάνω απάντηση, σύμφωνα με την οποία επειδή τα παιχνίδια της
Euroleague μεταδίδονται από κανάλια διαφορετικά από τα κύρια (“primary”) του Eurosport (Eurosport 1 και Eurosport 2), ο ζωντανός σχολιασμός δεν συνοδεύει τα παιχνίδια της Euroleague. Η λειτουργία αυτή ονομάζεται “Spectator View” και δεν συνοδεύεται από σχολιασμό για να δώσει στον θεατή την αίσθηση ότι παρακολουθεί τον αγώνα διά ζώσης.
 

Επισκέπτομαι το ON DEMAND section της πλατφόρμας για να διαπιστώσω αν οι προηγούμενοι αγώνες της Euroleague 2018-19 (Days 1 και 2) έχουν ζωντανό σχολιασμό. Και οι 16 αγώνες συνοδεύονται από σχολιασμό. Επισημαίνω το γεγονός αυτό με απάντηση μου στο support και ζητάω να μου διευκρινιστεί ποιος θα είναι ο κανόνας για το υπόλοιπο της σεζόν: θα συνοδεύονται οι αγώνες από ζωντανό σχολιασμό ή όχι; Ή μήπως κάποιοι θα συνοδεύονται και κάποιοι άλλοι όχι; Και αν ισχύει το τελευταίο, πώς θα γνωρίζω εγώ ως θεατής εκ προοιμίου ποιοι θα είναι αυτοί οι αγώνες που θα έχουν σχολιασμό;

Μέχρι και σήμερα δεν είχα λάβει κάποια απάντηση και όσες φορές (σποραδικά) δοκίμασα να έρθω σε επικοινωνία μαζί τους μέσω
live chat η υπηρεσία εξακολουθούσε να μην είναι διαθέσιμη.

Σήμερα (23/10/18, 17:09), έλαβα απάντηση σύμφωνα με την οποία ενώ τα παιχνίδια της
Euroleague δεν μεταδίδονται από τα 2 κύρια κανάλια τους αλλά από “bonus channels” (όπου ο ζωντανός σχολιασμός δεν είναι κατά κανόνα διαθέσιμος), υπήρξαν κατά το παρελθόν περιπτώσεις στις οποίες προσέφεραν ζωντανό σχολιασμό στους αγώνες της Euroleague. Μάλιστα, από την επόμενη εβδομάδα (1/11/18) θα μεταδίδουν ξανά τα παιχνίδια με ζωντανό σχολιασμό.

Μου πρότειναν, αν έχω κάποια περαιτέρω απορία να απαντήσω εκ νέου στο
email ή να χρησιμοποιήσω twitter/ facebook/ το live chat. Δοκιμάζω το live chat για να μου διευκρινιστεί αν από τις 1/11 και για το υπόλοιπο της αγωνιστικής σεζόν ο ζωντανός σχολιασμός θα συνοδεύει όλους τους αγώνες. Κοντολογίς, ο agent δεν είχε ιδέα και μου είπε πως θα απευθυνθεί στο σχετικό τμήμα, οπότε και θα ενημερωθώ εκ νέου με email.

TL;DR (Too long; didn't read)

Το
Eurosport Player UK είναι μία υπηρεσία ολοκληρωμένου αθλητικού περιεχομένου που δεν απευθύνεται αποκλειστικά στους φιλάθλους των Euroleague, Eurocup και Basketball Serie A. Όσοι το επιλέξετε, θα πρέπει να λάβετε υπόψη ότι υπάρχει απτό ενδεχόμενο κάποιοι από τους αγώνες της Euroleague να μη συνοδεύονται από ζωντανό σχολιασμό και εσείς να μην έχετε τη δυνατότητα να γνωρίζετε εκ προοιμίου ποιοι θα είναι αυτοί. Για κάποιους αυτό μπορεί να είναι deal-breaker για αυτό και οφείλω να το τονίσω. Η χρήση υπηρεσίας VPN είναι απαραίτητη καθ’ όλη τη διάρκεια περιήγησης στην ιστοσελίδα. Η υποστήριξη της υπηρεσίας δεν είναι η καλύτερη δυνατή. Το ίδιο το προϊόν (αθλητικό περιεχόμενο) είναι πολύ ποιοτικό.

Επεξ/σία από dim_plo
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο θέμα του σχολιασμού που αναφέρεις ευθύνη έχει η Euroleague και το feed που δίνει στο Eurosport. Πέρυσι είχε συμβεί σε κάποιους αγώνες αλλά αντίστοιχα προβλήματα υπήρξαν και στο Euroleague TV. Για το περιεχόμενο που παίρνεις στην τιμή των 45 ευρώ το χρόνο τα συγκεκριμένα θέματα τα θεωρώ πολύ μικρά.

Βεβαια ο καθένας κρινει και αποφασίζει ανάλογα με τις ανάγκες του. Ελευθερία έχουμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Looter είπε

Στο θέμα του σχολιασμού που αναφέρεις ευθύνη έχει η Euroleague και το feed που δίνει στο Eurosport. Πέρυσι είχε συμβεί σε κάποιους αγώνες αλλά αντίστοιχα προβλήματα υπήρξαν και στο Euroleague TV. Για το περιεχόμενο που παίρνεις στην τιμή των 45 ευρώ το χρόνο τα συγκεκριμένα θέματα τα θεωρώ πολύ μικρά.

Βεβαια ο καθένας κρινει και αποφασίζει ανάλογα με τις ανάγκες του. Ελευθερία έχουμε :)

Τουλάχιστον για πέρυσι που είχα για πρώτη χρονιά Euroleague tv δεν είχε σε κάποιον από τους αγώνες θέμα με τον σχολιασμό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Santa Irini είπε

Τουλάχιστον για πέρυσι που είχα για πρώτη χρονιά Euroleague tv δεν είχε σε κάποιον από τους αγώνες θέμα με τον σχολιασμό. 

Είχε σίγουρα σε κάποιους αγώνες. Μήπως δεν έκανες πολύ ζάπινγκ και εστιάζεις κυρίως στους αγώνες των ελληνικών ομάδων; 1-2 φορές μου είχε τύχει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...