Προς το περιεχόμενο

Απόψεις για το χθεσινό παιχνίδι


whisper_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα πάει εγώ. Ήμουν στην εξέδρα των εισητηρίων deals for you που ήρθε ο Φορτούνης να "πανηγυρίσει". :P

Η ομάδα πολύ μέτρια αλλά και με πολλές ελλείψεις. Η ισοπαλία ήταν το δίκαιο αποτέλεσμα. Το μεταγραφικό κρέμασμα φέτος ήταν χοντρό και από ότι φαίνεται η ομάδα δεν έχει ούτε την περσινή φυσική κατάσταση να ανταπεξέλθει σε συνεχόμενα παιχνίδια. 

Όσο για τα επεισόδια, απλά ντροπή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βρισκόμουνα στην 13 ουσιαστικά απέναντι, για το θέμα του Φορτούνη δεν χρειάζεται να πούμε πολλά απλά απαράδεκτος, εμείς τώρα με την εθνική καλούμαστε να τον

χειροκροτήσουμε.Τώρα για την ομάδα, πέρσι μου έβγαζε μια σιγουριά σε όλα τα παιχνίδια φέτος δεν μπορώ να πω το ίδιο, έχουν γίνει αρκετά λάθη φέτος, τώρα φταίει ο Λύμπε καθότι αρμόδιος, φταίει ο Ουζουνίδης, φταίει η διοίκηση το θέμα είναι ότι η ομάδα έχει θέματα.Επίσης δεν θα έπρεπε να ξεκινήσουν τις ανανεώσεις συμβολαίων?Ελπίζω μετά την διακοπή του πρωταθλήματος που θα είναι όλοι ετοιμοπόλεμοι να δούμε κάτι διαφορετικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως δεν μπηκαν μεσα τιποτα ανεγκεφαλοι να πλακωσουν τον Φορτουνη; προκλητικοτατος. Πολυ υπομονη απο τους Αεκτζηδες. Ισως εγινε και επιτηδες απο τον συγκεκριμενο

Θυμισε Κασαμι

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι ξέρουν να πέρνουν πρωταθλήματα, για φαντάσου το κέρδος που θα είχαν αν μπουκάρανε μέσα Αεκτζήδες.Και βαθμοί και κλεισμένων των θυρών και εγω δεν ξέρω τι άλλο.Όπως και να έχει δείξαμε χαρακτήρα για ακόμα μια φορά σε τέτοιες προκλήσεις

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, whisper_ είπε

Έτσι ξέρουν να πέρνουν πρωταθλήματα, για φαντάσου το κέρδος που θα είχαν αν μπουκάρανε μέσα Αεκτζήδες.Και βαθμοί και κλεισμένων των θυρών και εγω δεν ξέρω τι άλλο.Όπως και να έχει δείξαμε χαρακτήρα για ακόμα μια φορά σε τέτοιες προκλήσεις

Σας παραδεχομαι. Στην λεωφορο θα ειχε διακοπει το ματς, ΟΑΚΑ 50-50. Και τοτε με Τον Περειρα ειχατε παει καλα περιφρουριση του γηπεδου, ξεσπασατε στον τελος οταν προκαλουσε με χειρονομιες καταφανεστατα. 

Γλυτωσατε το -6, -4 για την ακριβεια γιατι φερατε Χ

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Σας παραδεχομαι. Στην λεωφορο θα ειχε διακοπει το ματς, ΟΑΚΑ 50-50. Και τοτε με Τον Περειρα ειχατε παει καλα περιφρουριση του γηπεδου, ξεσπασατε στον τελος οταν προκαλουσε με χειρονομιες καταφανεστατα. 

Γλυτωσατε το -6, -4 για την ακριβεια γιατι φερατε Χ

Η λεωφόρο είναι καμίνι σε τέτοια παιχνίδια δεν θα μπορούσε να κρατήσει κανέναν η αστυνομία ή οι security.Όπως και να έχει πρέπει να είμαστε τρομερά προσεκτικοί πλέον διότι έχουν αγριέψει και καλά κάνουν μεταξύ μας τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...