Προς το περιεχόμενο

Δεν μαρεσει το ποδοσφαιρο, ειμαι ο μονος;


kolumvitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
3 hours ago, spyros007 said:

Κανε  οτι γουσταρεις οπως και εγω θα κανω οτι γουσταρω.Τωρα αν πιστεύεις οτι εσυ εισαι ανωτερω ον και εγω κατωτερο επειδη βλεπω μπαλα τι να σου πω δικαιωμα σου,αλλα πρεπει να το ψαξεις λιγο.Αλλωστε ποιος σου ειπε οτι όποιος βλεπει μπαλα δεν παρακολουθει μια καλοφτιαγμένη ταινία η δεν διαβαζει ενα καλογραμμένο βιβλιο.

Πολύ καλό αυτό! Το κλέβω για να το βάζω κάθε φορά που θα γράφω πως λατρεύω την apple και θα με κράζετε! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, bluesattack είπε

Και πολυ καλα τα λες.Στο κατω κατω , ειναι 22 ατομα που κλωτσανε ενα τοπι , φορωντας παντελονακια .Εισαι σοβαρα πραγματα αυτα ?  😃

 

3 ώρες πριν, momotis είπε

Όχι είμαι και γώ λάτρης.

 

5 ώρες πριν, bluesattack είπε

Και πολυ καλα τα λες.Στο κατω κατω , ειναι 22 ατομα που κλωτσανε ενα τοπι , φορωντας παντελονακια .Εισαι σοβαρα πραγματα αυτα ?  😃

Xρειαζεται ενα update εδω.Μερικες κα@λες που κουβαλανε ενα τοπι , φορωντας στριγκακια .Και ξαναλεω, ειναι σοβαρα πραγματα αυτα ? 😍😄

Επεξ/σία από bluesattack
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, billdanos said:

Πολύ καλό αυτό! Το κλέβω για να το βάζω κάθε φορά που θα γράφω πως λατρεύω την apple και θα με κράζετε! :) 

Και η apple προφανώς σε λατρεύει, σε περιμένει κάθε χρόνο υπομονετικά 😈

by the way, thanks for the "opening" ... Δεν ήθελα να χάσω απαντήσεις από αυτό εδώ το topic ❤️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ποδοσφαιρο σαν αθλημα ειναι βαρετο.Για να μην ειναι βαρετο πρεπει να εισαι οπαδος.Πολλες φορες ακομα και οπαδος που εισαι βαριεσαι απο το κακιστο θεαμα του αθληματος.Στην Αμερικη γελανε με το οτι ενα ματς μπορει να τελειωσει 0-0 χωρις να γινει ουσιαστικα τιποτα.Εμεις γελαμε με το μπειζμπολ ραγκμπι(φουτμπολ) χοκει.Το θεμα ειναι οτι ολα τα πραγματα πρεπει να τα φιλτραρουμε καταλληλος.Το ποδοσφαιρο ειναι απλα ενα αθλημα.Δεν ειναι η ζωη μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Sheogorath είπε

Αλλά ο οπαδισμός σε οτιδήποτε πέρα απο Εθνική κάθε 2 χρόνια, το θεωρώ δείγμα έλειψης φιλοδοξίας και προσωπικών στόχων. Γενικά επειδή τίποτα στην ζωή σου δεν έχει αξία/ενδιαφέρον για σένα, ασχολείσαι με μια ομάδα.

 

Και ελλειψη ενδιαφεροντων γενικοτερα.

Και αντε να ασχοληθεις με πρωταθληματα οπως το αγγλικο ή το ισπανικο,αλλα με το ελληνικο;

Θυμαμαι κουβεντα μου με εναν πολυ λογικο φιλο,οταν τον ρωτησα γιατι ασχολειται με ενα τετοιο πουλημενο πρωταθλημα και μαλιστα φανατικα,μου απαντησε: Κολλημα ειναι αυτο..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, ny_ said:

Και η apple προφανώς σε λατρεύει, σε περιμένει κάθε χρόνο υπομονετικά 😈

Το ίδιο κάνουν και οι ποδοσφαιρικές εταιρείες με το κοινό τους! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Tronis20 είπε

To ποδοσφαιρο σαν αθλημα ειναι βαρετο.Για να μην ειναι βαρετο πρεπει να εισαι οπαδος.Πολλες φορες ακομα και οπαδος που εισαι βαριεσαι απο το κακιστο θεαμα του αθληματος.Στην Αμερικη γελανε με το οτι ενα ματς μπορει να τελειωσει 0-0 χωρις να γινει ουσιαστικα τιποτα.Εμεις γελαμε με το μπειζμπολ ραγκμπι(φουτμπολ) χοκει.Το θεμα ειναι οτι ολα τα πραγματα πρεπει να τα φιλτραρουμε καταλληλος.Το ποδοσφαιρο ειναι απλα ενα αθλημα.Δεν ειναι η ζωη μας.

Ολα τα αθληματα ειναι βαρετα, εκτος αν παιζουν οι καλυτεροι των καλυτερων.Για αυτο c.l και Μουντιαλ 😍

Και τουλαχιστον στο ποδοσφαιρο κουβαλανε και ενα τοπι για να υπαρχει το στοιχειο της εκπληξης.Φαντασου να τρεχανε μονο, οπως στον στιβο 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, billdanos said:

Το ίδιο κάνουν και οι ποδοσφαιρικές εταιρείες με το κοινό τους! :) 

Βρήκες άτομο τώρα που να ξέρει τι κάνουν οι ποδοσφαιρικές εταιρίες με το κοινό τους.. Ας μου μιλούσες για γκολφ που μπορώ να σου απαντήσω ρε αδυναμία .. 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, bluesattack είπε

Ολα τα αθληματα ειναι βαρετα, εκτος αν παιζουν οι καλυτεροι των καλυτερων.Για αυτο c.l και Μουντιαλ 😍

Και τουλαχιστον στο ποδοσφαιρο κουβαλανε και ενα τοπι για να υπαρχει το στοιχειο της εκπληξης.Φαντασου να τρεχανε μονο, οπως στον στιβο 😂

Ασχετο αυτο με το στιβο.Εντελως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο θεματοθέτης δεν είναι ο πρώτος και ούτε ο τελευταίος που σιχαίνεται το ποδόσφαιρο. Εγώ πχ το σιχάθηκα απόλυτα από τότε με τη διαβόητη "φιέστα Ντέταρι" και κάποιους της ΝΟΠΟ που πήγαν, αχμ, λιγάκι ξύλο να φάω (ουπς πρόδωσα την ηλικία μου!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, bluesattack είπε

Xρειαζεται ενα update εδω.Μερικες κα@λες που κουβαλανε ενα τοπι , φορωντας στριγκακια .Και ξαναλεω, ειναι σοβαρα πραγματα αυτα ? 😍😄

Εχω παρακολουθησει μερικα στιγμιοτυπα και πραγματικα ντραπηκα.

Τοσους αγωνες κανουν οι γυναικες για να αντιμετωπιστουν διαφορετικα και αυτες ( και πολλες αλλες ) κανουν τετοιες μ@λ@κιες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Tronis20 είπε

Ασχετο αυτο με το στιβο.Εντελως.

Τι εννοεις ? Μηπως εισαι φαν του στιβου κσι συγκλονιζεσαι απο τις ανατροπες που κρυβουν τα 800 μετρα και το βαδιν ? 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...