Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10 - Part II


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια δεν ειμαι δικηγορος! Το αρθρο λεει πως καποιοι που αγορασανε κλειδια απο το ebay κληθηκανε απο την αστυνομια για καταθεση και αντιμετωπιζουν ακομα και φυλακιση. Αυτα τα λιγα καταλαβα απο την μεταφραση του google translate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συγγνωμη αλλα για μενα τα πραγματα ειναι ξεκαθαρα.

Τι προβλημα να εχει ο αγοραστης οταν αγοραζει πχ απο καταστημα με αποδειξη η τιμολογιο.

Ο αγοραστης πρεπει να προσεχει η το καταστημα δεν καταλαβα.....

Πρεπει δηλαδη ολος ο κοσμος να ειναι προγραμματιστης η τεχνικος υπολογιστων;

Εαν το καταστημα πουλαει παρανομα δεν εχω εγω καμια ευθυνη,εαν ειναι ετσι ολα λοιπον ειναι παρανομα,οι ιστοσελιδες που τα διαφημιζουν ο skroutz,best price κοκ.

Δεν μπορει κανεις να ελεγξει κατα δηλωση του καταστηματος ψωνιζεις.

Τωρα το ebay σαφως και ειναι αλλη συζητηση και ειναι παρανομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπεραα... Εχω στον υπολογιστη μου επανω τωρα windows 10 home... Μπορω να αγορασω κλειδι για  windows 10 pro 32/64 bit....Γινεται; ;; Θα ενεργοποιηθουν τα windows;; Ευχαριστω... Καποια προταση;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, takoulou είπε

Καλησπεραα... Εχω στον υπολογιστη μου επανω τωρα windows 10 home... Μπορω να αγορασω κλειδι για  windows 10 pro 32/64 bit....Γινεται; ;; Θα ενεργοποιηθουν τα windows;; Ευχαριστω... Καποια προταση;;

Προσωπικά θα κοιτούσα στο PcSteps.gr που προτείνουν κάποια καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπεραα... Εχω στον υπολογιστη μου επανω τωρα windows 10 home... Μπορω να αγορασω κλειδι για  windows 10 pro 32/64 bit....Γινεται; ;; Θα ενεργοποιηθουν τα windows;; Ευχαριστω... Καποια προταση;;

 

Γινεται αυτο που ρωτησα παραπανω;;; windows 10 home σε κλειδι για  windows 10 pro 32/64 bit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, takoulou είπε

Καλησπεραα... Εχω στον υπολογιστη μου επανω τωρα windows 10 home... Μπορω να αγορασω κλειδι για  windows 10 pro 32/64 bit....Γινεται; ;; Θα ενεργοποιηθουν τα windows;; Ευχαριστω... Καποια προταση;;

 

Γινεται αυτο που ρωτησα παραπανω;;; windows 10 home σε κλειδι για  windows 10 pro 32/64 bit

Αυτο που ρωτας μιας και αναφερθηκε το pcsteps το εξηγει εδω στη σελιδα που προτεινει αγορα windows (godeal)

https://eu.godeal24.com/windows-10-pro-professional-cd-key.html?g24=sgo75

Please note:
Windows 10 Home, Windows 7 Home Basic/Premium and Windows 8.1 CoreCountrySpecific/CoreSingleLanguage/Chinese (incl. WMC) CANNOT be directly upgraded to Windows 10 Professional by changing product key in Windows system. If You have these editions on you computer, you need to make a clean installation after purchasing Windows 10 Professional.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντίστοιχα sites που πουλάνε κλειδιά με max 10€ έχουν διαφημιστεί και εδώ εκτός από άλλα γνωστά sites. Μάλλον έχουν τρομερές διασυνδέσεις για να είναι παράνομοι και να διαφημίζονται φορά παρτίδα...

4 ώρες πριν, takoulou είπε

Καλησπεραα... Εχω στον υπολογιστη μου επανω τωρα windows 10 home... Μπορω να αγορασω κλειδι για  windows 10 pro 32/64 bit....Γινεται; ;; Θα ενεργοποιηθουν τα windows;; Ευχαριστω... Καποια προταση;;

 

Γινεται αυτο που ρωτησα παραπανω;;; windows 10 home σε κλειδι για  windows 10 pro 32/64 bit

https://softwaregroup.zendesk.com/hc/en-us/articles/115012409747-How-To-Upgrade-Windows-10-Home-to-Pro-using-an-OEM-key

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, jim_p είπε

Ελα προβοκατορα , μονο αν εχεις εγκατεστημενους drivers απο καποιους kyocera εκτυπωτες...  :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, jim_p said:

Windows 10 KB5001277 removes installation percentage process from the animation
https://twitter.com/CKsTechNews/status/1369214297490997250

Μεγεια! 
(το update εινια για την insider αυτη τη στιγμη)

Ούτως ή άλλως εδώ και κάποια χρόνια, άχρηστο ήταν, όσο χρόνο απαιτούσε από 0 εώς 99 %, τον ίδιο, πολλές φορές και παραπάνω χρόνο απαιτούσε το update κολλημένο στο 100%. :)

Επεξ/σία από htaccess
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακομα δε φτιαξανε οι μ@##@ες τα cumulative updates ασφαλειας δοκιμασα και χειροκινητα να εγκαταστησω του φεβρουαριου και του μαρτιου και παλι απετυχε και μου εκανε rollback, μου επανεκινει μονο του καθε λιγες μερες το pc κανα 10λεπτο για να μου κανει στο τελος rollback, πως γινεται να τα κλεισω εντελως τα update με τους ξεφτιλες τους νουμπαδες της m$ που μπλεξαμε, δοκιαμσα απο τα services αλλα παλι μετα απο επανεκινηση μου ανοιξαν κανονικα και μου εκανε update, εχει καποιος καποια λυση???

159543965_772206850344573_8816713108406655103_n.jpg

ffrr.png

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο πρόβλημα πρέπει να υπάρχει στην εγκατάστασή σου. Το έχω περάσει σε καμία 20αρια μηχανήματα από χάρχαλα μέχρι αξιοπρεπή συστήματα και πουθενά δεν μου δημιούργησε πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απορω πραγματικα τι κανετε με τα μηχανηματα σας . Ποτε δεν ειχα προβλημα με update...
Το εν λογω ΚΒ4601319 βλεπω ειναι περασμενο απο τις 11/2. Χθες περασε το ΚΒ5000802 και η εκδοση εχει φτασει πλεον στην 19042.867.

Ουτε χειροκινητα να ασχοληθω , ουτε τιποτα.. όποτε βγαλει , εβγαλε και το περναει μονο του... δεν ασχολουμαι καν .

Επεξ/σία από mphxths
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...