Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10 - Part II


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

48 λεπτά πριν, ultraex2003 είπε

Edit : εχω πει οτι τα win 10  insider δεν ειναι για πολλα πολλλα για δοκιμες ειναι αλλωστε ειναι  2ο λειτουργικο για μενα προσωπικα ;)

τωρα ευτυχως  αυτη η 18305 μου εγκατασταθηκε σωστα  η προγουμενη η 18298 δεν μπηκε καν δεν ευρισκε κατι στην τελικη επανεκινηση και γυρνουσε στη 18290  ποτε δεν καταλαβα γιατι !!  :ph34r:

θα τη δουμε και αυτη  τι ρολο βαραει !!

Tί ρυθμίσεις Insider έχεις?

Active/Fast?

Γιατί εμένα δεν μου βρίσκει τίποτα, και βλέπω πάλι να καταφεύγω στους Ρώσσους για κατέβασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Tί ρυθμίσεις Insider έχεις?

Active/Fast?

Γιατί εμένα δεν μου βρίσκει τίποτα, και βλέπω πάλι να καταφεύγω στους Ρώσσους για κατέβασμα.

bro !!!αν για καποιο  λογο δε σε προχωραει σε update  κατεβασε αυτο το  register  αρχειακι απο το λινκ και καντο εγκατασταση και επανεκινηση

Skip_ahead_to_the_next_Windows_release.reg

https://www.tenforums.com/tutorials/89857-skip-ahead-next-release-windows-10-insiders-fast-ring.html

 

με αυτα παιζω εγω ερχετε αμεσα  οτι βγαινει απο insider

fgfgfgfgfg.JPG

Επεξ/σία από ultraex2003
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, ultraex2003 είπε

bro !!!αν για καποιο  λογο δε σε προχωραει σε update  κατεβασε αυτο το  register  αρχειακι απο το λινκ και καντο εγκατασταση και επανεκινηση

Skip_ahead_to_the_next_Windows_release.reg

https://www.tenforums.com/tutorials/89857-skip-ahead-next-release-windows-10-insiders-fast-ring.html

με αυτα παιζω εγω ερχετε αμεσα  οτι βγαινει απο insider

fgfgfgfgfg.JPG

Όοοοχι καρ.λάκι...ούτε έτσι.

Δεν τρέχει τίποτα...κατέβασμα της 290 από MS, πέρασμα, και αύριο βλέπω για την επόμενη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Shazam οπως ειναι γνωστο εχει καιρο που βγηκε απ το Microsoft Store.

Σημερα το βρηκα εντελως τυχαια στο ιστορικο εφαρμογων που εχετε εγκαταστησει στο παρελθον απ το Microsoft Store.😋

Οποιος ενδιαφερεται:

Microsoft Store/δεξια πανω Downloads and updates/All owned και δουλευει μια χαρα, ευχομαι να υπαρχει σε οσους το εχουν εγκαταστησει παλιοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Virus200 είπε

υπαρχει και αλλος που δεν του εχει ερθει ακομα update για την 1809 η ειμαι ο μονος?

Βαλ' την εσύ.

https://www.microsoft.com/el-gr/software-download/windows10

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Virus200 είπε

υπαρχει και αλλος που δεν του εχει ερθει ακομα update για την 1809 η ειμαι ο μονος?

Στον σταθερό το πέρασα από την πρώτη μέρα χωρίς προβλήματσ, στον φορητό ακόμα δεν ήρθε αλλά δεν βιάζομαι για να μην έχω προβλήματα όπως η άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, D___G είπε

Στον σταθερό το πέρασα από την πρώτη μέρα χωρίς προβλήματσ, στον φορητό ακόμα δεν ήρθε αλλά δεν βιάζομαι για να μην έχω προβλήματα όπως η άλλοι.

Γιατί αν το καθυστερήσεις θα πάρεις άλλη έκδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Alejandro είπε

Γιατί αν το καθυστερήσεις θα πάρεις άλλη έκδοση;

Από ό,τι διαβάζω, η ίδια η Microsoft λέει ότι πρέπει να το αφήνεις να έρθει μόνο του, και όσοι είχαν προβλήματα τα αντιμετώπισαν γιατί έκαναν την ενημέρωση χειροκίνητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, D___G είπε

Από ό,τι διαβάζω, η ίδια η Microsoft λέει ότι πρέπει να το αφήνεις να έρθει μόνο του, και όσοι είχαν προβλήματα τα αντιμετώπισαν γιατί έκαναν την ενημέρωση χειροκίνητα.

Ναι καλύτερα να περιμένεις και να μη το βάζεις μόνος σου απ' την 1η μέρα, αλλά σ' αυτή την περίπτωση δεν έχεις κάτι άλλο να περιμένεις, υποτίθεται είναι η τελική και διορθωμένη, μετά τα προβλήματα που δημιούργησε στην κυκλοφορία της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα στο ΣΚ κανω φορματ και περναω φρεσκια εκδοση. Επειδη δεν εχω πολυ χρονο για ψαξιμο, μπορει να μου κανεις αν εχουν λυσει κατι χοντρα bug που ακουστηκαν, και αν μπορω αφοβα να περασω τη τελευταια build

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...