Προς το περιεχόμενο

[TV] SAMSUNG 55NU7172 55'' LED ULTRA HD SMART WIFI @ ESHOP 489€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


AGGANIS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, matrixxx είπε

Ο,τι να΄ναι. Και η πρωτη γραμμη και η δευτερη. 

Θα κρινεις εσυ την αναγκη του αλλου να παρακολουθει για τους Χ λογους αυτο που θελει με χρηση ακουστικων; Σαν να σου λεει ο αλλος εσενα να πας να δεις μια ταινια σε 480p επειδη αυτος εχει προβλημα ορασης και κρινει απο τις δικες του αναγκες.

Επισης, τι σχεση εχει η αναλυση με τις αναγκες ακουστικων στον ηχο; Εγω πχ οταν βλεπω με ακουστικα ταινια 4Κ με DTS χανω κατι ή ακουω πολυ καλυτερα απο τον αλλον που ακουει απο τα ηχειακια της tv;

Τελος μια παρατηρηση συντονιστικη: Εχετε σκισει το θεμα εδω και μια ολοκληρη σελιδα απο τα τασια και μετα, γραφοντας την ιστορια της ζωης σας λες και ενδιαφερει καποιον και μιλωντας για ΑΛΛΕΣ τηλεορασεις - το μονο που θα καταφερετε ειναι να καταλαβουν μερικοι αλλα αντι αλλων.

Τελος, ρωτησε κανεις που ενδιαφερεται για αγορα, την samsung Ελλας αν υποστηριζει 100% με εγγυηση εισαγωγες του ισοπ; 

Έγραψα και για την εγγύηση έχω γερμανική h6400 χάλασε το BT της και την έφτιαξαν άψογα χωρίς να δώσω μια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 201
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Apoithaki είπε

Έλαβα και είναι υπέροχη! Δεν είμαι εξπερτ, αλλά από όσο ξέρω για τα χρήματα της είναι αστέρι! 

Καλορίζικη και να την χαρείς. Έκανες καλό deal!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

 

Σχετικα με τον ηχο ειδα καποιες συσκευες arc hdmi audio extractor που τις συνδεεις με το hdmi στην τηλεοραση και βγαζουν mini jack. Σχετικα με μικρο κοστος. 

Τις εχει δοκιμασει καμεις λυνει το προβλημα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, what_if είπε

η εικονα της 7096 ειναι καλυτερη 

εκει που ειναι χαοτικη η διαφορα ειναι στην ποιοτητα κατασκευης ,ειναι λες κ η samsung στις φθηνες της τηλεορασεις να προσπαθει να τις κανει οσο πιο της πλακας γινεται

πραγματικα δεν θα το πιστευετε ποσο απιστευτα ψευτικες ειναι

Αν μιλάμε για την Sony KD55XE7096 55 την βρήκα στα 463... οπότε τώρα το δίλημμα είναι Sony ή S;amsung; Πάντα μιλώντας για τις τηλεοράσεις της προσφοράς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, purespyros είπε

Αν μιλάμε για την Sony KD55XE7096 55 την βρήκα στα 463... οπότε τώρα το δίλημμα είναι Sony ή S;amsung; Πάντα μιλώντας για τις τηλεοράσεις της προσφοράς

sony. αν δε σε ενοχλει το android τv sony με κλειστα ματια η ποιοτητα ειναι σαφως ανωτερη.

προσεχε μονο το android tv εχει τα θεματακια τους για αρκετα ατομα.. εμενα απο την αλλη με βολεψε 

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sndev είπε

sony. αν δε σε ενοχλει το android τv sony με κλειστα ματια η ποιοτητα ειναι σαφως ανωτερη.

προσεχε μονο το android tv εχει τα θεματακια τους για αρκετα ατομα.. εμενα απο την αλλη με βολεψε 

Την είχε βάλει ο Κωτσοβολος αλλά εξαντλήθηκε η SONY. Θα το ψάξω λίγο ακόμα και ανάλογα θα πράξω. Έτσι κι αλλιώς την έχω ήδη παραγγείλει και μου ήρθε μήνυμα να περάσω να την πάρω την Samsung αλλά θέλω να το δω και σήμερα. Ευχαριστώ πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, purespyros είπε

Την είχε βάλει ο Κωτσοβολος αλλά εξαντλήθηκε η SONY. Θα το ψάξω λίγο ακόμα και ανάλογα θα πράξω. Έτσι κι αλλιώς την έχω ήδη παραγγείλει και μου ήρθε μήνυμα να περάσω να την πάρω την Samsung αλλά θέλω να το δω και σήμερα. Ευχαριστώ πάντως

κατι ακομα με της σονυ γτ το δα στη πραξη στη δικια μου

η lan ειναι 10/100 αυτο συμαινει οτι αν στριμαρετε μεγαλα αρχεια 4κ  60gb και ανω  απο δυκτιο (νασ ) θα χει σπασιματα. και εχει. κατω απο 60 55 gb Ολα κομπλε.

η δικια μου 8596 εχει ομος 5g wifi το οποιο πιανει καλυτερες ταχυτητες απο το καλωδιο (να τραβας τα μαλια σου ) και ολα κομπλε, αυτη απο οτιειδα δεν υποστηριζει προτυπο AC στο wifi 

απο usb - σκληρο δισκο κανενα προβλημα φυσικα

 

δε ξερω αντιστοιχα στην samsung τι συμβαινει σε αυτο το κομματι. κατα τα αλλα για το VFM τους εξαιρετικες... και οι 2

 

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, purespyros είπε

Αν μιλάμε για την Sony KD55XE7096 55 την βρήκα στα 463... οπότε τώρα το δίλημμα είναι Sony ή S;amsung; Πάντα μιλώντας για τις τηλεοράσεις της προσφοράς

εφυγες για την sony σφαιρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, purespyros είπε

Την είχε βάλει ο Κωτσοβολος αλλά εξαντλήθηκε η SONY. Θα το ψάξω λίγο ακόμα και ανάλογα θα πράξω. Έτσι κι αλλιώς την έχω ήδη παραγγείλει και μου ήρθε μήνυμα να περάσω να την πάρω την Samsung αλλά θέλω να το δω και σήμερα. Ευχαριστώ πάντως

Eχει απαντησει ηδη...

Οριστε και ο συνδεσμος.

https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/174952-sony-kd55xe7096-55

Να μεινουμε στου θεματος ομως παρακαλω ξανα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το ιδιο μαγαζι ειναι. Δεν εχει μεταφορικα ομως; Απο την στιγμη που δεν εχει σημεια παραλαβης κατι που εχει το ισοπ. Αν ειναι δωρεαν η αποστολη, κερδιζει καποιος που θα την αγοραζε στην τιμη του τιτλου, 3.66€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα γεμίσει όλη η Ελλάδα 55ρες samsung .... 😛
Κίνηση ματ έκανε με την τιμή αυτή!

58 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Eχει απαντησει ηδη...

Οριστε και ο συνδεσμος.

https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/174952-sony-kd55xe7096-55

Να μεινουμε στου θεματος ομως παρακαλω ξανα.

 

Άσχετο με το θέμα και σόρυ για το off topix matrixx, αλλά δες φωτογραφία που έχει ο Κότσος της συγκεκριμένης τηλεόρασης από τα πλάγια!
Χαχαχαχαχα, ότι να ναι.

c10378462-3.jpg

Επεξ/σία από hasiotis_john
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...