Προς το περιεχόμενο

[TV] SAMSUNG 55NU7172 55'' LED ULTRA HD SMART WIFI @ ESHOP 489€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


AGGANIS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με παίρνει συνάδερφος πριν από 5 λεπτά , πήρα την τηλεόραση που μου έλεγες το πρωί λέει , πως βρε του λέω αφού εξαντλήθηκε, για στείλε μου το mail παραγγελίας να δω του λέω , πήρε την άλλη Samsung , αύριο ακύρωση ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 201
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το μοντέλο 55NU7172 εξαντληθηκε και στην θέση του έβαλαν το 55NU7092 στα ίδια χρηματα.

Μεταξύ μας, έχουν καμία τρελή διάφορα;

Επεξ/σία από amakrido
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, amakrido είπε

Το μοντέλο 55NU7172 εξαντληθηκε και στην θέση του έβαλαν το 55NU7092 στα ίδια χρηματα.

Μεταξύ μας, έχουν καμία τρελή διάφορα;

Καμία διαφορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με περιμενει για παραλαβή από την Δευτέρα αλλά το σκεφτομαι.... Είδα digea hd σε καταστημα και δεν μου άρεσε καθόλου αν και την σκαλισα αρκετα

Ξέρω βέβαια ότι είναι αστέρι στα άλλα 

Κανένας άλλος που παρέλαβε εντυπώσεις?

Τι ρυθμίσεις χρησιμοποιείτε?

Εψαξα στην κατηγορία "Τηλεορασεις" του φόρουμ αλλά δεν είδα σχετικό θρεντ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eγω τελικα δεν απογοητευτηκα που δεν την προλαβα και σκοπευω να παω σε καλυτερη μιας και ειναι ικανοποιητικη η τηλεοραση η συγκεκριμενη αλλα εχει καποια αρνητικα ...hdr brightness πχ...

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu7100

Επεξ/σία από chronohill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Dimg19 είπε

Με περιμενει για παραλαβή από την Δευτέρα αλλά το σκεφτομαι.... Είδα digea hd σε καταστημα και δεν μου άρεσε καθόλου αν και την σκαλισα αρκετα

Ξέρω βέβαια ότι είναι αστέρι στα άλλα  

Κανένας άλλος που παρέλαβε εντυπώσεις?

Τι ρυθμίσεις χρησιμοποιείτε?

Εψαξα στην κατηγορία "Τηλεορασεις" του φόρουμ αλλά δεν είδα σχετικό θρεντ

μαν δεν εχει καμια σχεση αυτο/ το σημα   μοιραζεται στα καταστηματα απο ενα διαυλο της πλακας σε δεκαδες τβ/ακομη και μια high end  ετσι φαινεται της ασχημα/ενω αντιστοιχα αν βαλουν ενα 4κ ντεμο με ιδανικα υπερβολικα χρωαματα σε μια turbo x της κακιας στιγμης μπορεις να παθεις πλακα απο την εικονα/εγω εχω περσινο μοντελο σαμι και ειμαι παραπανω απο ικανοποιημενος,προερχομενος απο Fhd

19 λεπτά πριν, chronohill είπε

Eγω τελικα δεν απογοητευτηκα που δεν την προλαβα και σκοπευω να παω σε καλυτερη μιας και ειναι ικανοποιητικη η τηλεοραση η συγκεκριμενη αλλα εχει καποια αρνητικα ...hdr brightness πχ...

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu7100

μαν αυτα τα hdr ετσι και αλλιως ειναι περισσοτερο τιτλοι πλασεμπο σε αυτο το ευρος τιμης,τβ με καλο hdr παιζουν πολυ παραπανω

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα μολος μιλησα με samsung η τηλεοραση καλυπτεται απο εγγυηση απο αυτους MONO αν ο κωδικος μοντελου ληγει με γραμματα "ΧΧΗ"  Ας δει καποιος που παρελαβε τι λεει παρακαλω να μας λυθει η απορια!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, pouana είπε

Καλησπερα μολος μιλησα με samsung η τηλεοραση καλυπτεται απο εγγυηση απο αυτους MONO αν ο κωδικος μοντελου ληγει με γραμματα "ΧΧΗ"  Ας δει καποιος που παρελαβε τι λεει παρακαλω να μας λυθει η απορια!!! 

ue55nu7172u.jpg.e2f951c5c4dd5a320221e98d33811683.jpg

Made in Hungary παρεμπιπτόντως.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, chronohill είπε

Eγω τελικα δεν απογοητευτηκα που δεν την προλαβα και σκοπευω να παω σε καλυτερη μιας και ειναι ικανοποιητικη η τηλεοραση η συγκεκριμενη αλλα εχει καποια αρνητικα ...hdr brightness πχ...

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu7100

Για τα χρήματα της είναι ικανοποιητικό το  hdr που έχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είδα στον κωτσο.Την είχε δίπλα από μια hisense που έκανε 700 ε. Εμφανώς καλύτερη η hisense ειδικά στα μαύρα αλλα όχι τόσο για να δικαιολογεί τα 220ε διαφορά. Δεν νομίζω ότι θα την πάρει κάποιος κ θα μετανιώσει. Επίσης είναι πολύ λεπτή. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@ArkinΓια καποιο λογω την λειτουργία game mode μου την εχει "μη διαθεσιμη"

τι μπορω να κανω?

 

Επεξ/σία από snakegaminggr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, snakegaminggr είπε

@ArkinΓια καποιο λογω την λειτουργία game mode μου την εχει "μη διαθεσιμη"

τι μπορω να κανω?

Είσαι με κονσόλα ή υπολογιστή? Αν είσαι με υπολογιστη δεν γίνεται να ενεργοποιήσεις το game mode. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...