Προς το περιεχόμενο

[TV] SAMSUNG 55NU7172 55'' LED ULTRA HD SMART WIFI @ ESHOP 489€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


AGGANIS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 201
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, Lestat Somewhere I Belong είπε

παιδια εγω που ρωτησα πιο πριν ξερει κανεις να μου απαντησει αν θα δω μεγαλη διαφορα σε σχεση με την 40h6400 π εχω ηδη?

εμ δεν θα δεις? η μια full hd η αλλη 4κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, postfire είπε

εμ δεν θα δεις? η μια full hd η αλλη 4κ

αν δεν εχει netflix που κ παλι καρασυσπιεσμενο 4κ θα δει,πιστευεις οτι η αναβαθμισμενη αναλυση σημαινει κ αναβαθμισμενη ποιοτητα;

Επεξ/σία από what_if
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, Lestat Somewhere I Belong είπε

παιδια εγω που ρωτησα πιο πριν ξερει κανεις να μου απαντησει αν θα δω μεγαλη διαφορα σε σχεση με την 40h6400 π εχω ηδη?

H tv που έχεις είναι αξιοπρεπής με πολλά features αλλά είναι μικρή για μένα, μόνο 40".

Προσωπικά θα την άλλαζα μόνο για την διάσταση, όμως αν εσένα σε καλύπτει το μέγεθος της δεν υπάρχει λόγος να αλλάξεις tv επειδή η συγκεκριμένη του νήματος είναι 4k.

Στις 40" το FHD είναι ιδανικό, ειδικά αν την έχεις τοποθετημένη και σε σωστή απόσταση. Όμως πλέον θεωρείται μικρή διάσταση για κύρια τηλεόραση.

Για αρκετούς, όπως και εγώ, οι 40 ίντσες είναι πλέον οριακές ακόμα και για υπνοδωμάτιο και θα μπορούσαμε να το αναλύσουμε αλλά δεν είναι της παρούσης. 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Lestat Somewhere I Belong είπε

παιδια εγω που ρωτησα πιο πριν ξερει κανεις να μου απαντησει αν θα δω μεγαλη διαφορα σε σχεση με την 40h6400 π εχω ηδη?

Θα δεις το φως το αληθινόν

1 ώρα πριν, driver4 είπε

Με LG 37" HD Ready δεκαετίας, θα πάθω εγκεφαλικό απο την μετάβαση;

Εσύ θα δεις το φως σου απλά:P

fotopoulos-Tiflos1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.. Με κολλαει/μπερδευει αυτο με τον ηχο. 

Δηλαδη οτι ταινια κατεβαζω δεν θα παιζει ηχο?

Και αν δεν παιζει σε μερικες μπορω να παρω ενα android box που να βαζω το στικακι και να παιζει κανονικα ηχο σε τουλαχιστον full hd αναλυση?? 

Ευχαριστω εκ των προτέρων!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, pouana είπε

Καλησπερα.. Με κολλαει/μπερδευει αυτο με τον ηχο. 

Δηλαδη οτι ταινια κατεβαζω δεν θα παιζει ηχο?

Και αν δεν παιζει σε μερικες μπορω να παρω ενα android box που να βαζω το στικακι και να παιζει κανονικα ηχο σε τουλαχιστον full hd αναλυση?? 

Ευχαριστω εκ των προτέρων!! 

  • εαν κατεβαζεις ταινιες με ηχο DTS, τοτε ναι δεν θα παιζει τον ηχο της ταινιας.
  • εννοειται οτι μπορεις να συνδεσεις ενα android box και να παιζεις την ταινια απο τον player του βοχ με κανονικο ηχο και με την αναλυση που κατεβασες την ταινια.

η τβ ειναι vfm για αυτα που σου προσφερει, παροτι δεν εχει bluetooth και δεν εχει το μοντερνο τηλεχειριστηριο της σαμσουγκ που δουλευει με bluetooth.

Σιγουρα υπαρχουν καλυτερες αλλα κοστιζουν και πολυ ακριβοτερα..............

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, akismei είπε
  • εαν κατεβαζεις ταινιες με ηχο DTS, τοτε ναι δεν θα παιζει τον ηχο της ταινιας.
  • εννοειται οτι μπορεις να συνδεσεις ενα android box και να παιζεις την ταινια απο τον player του βοχ με κανονικο ηχο και με την αναλυση που κατεβασες την ταινια.

η τβ ειναι vfm για αυτα που σου προσφερει, παροτι δεν εχει bluetooth και δεν εχει το μοντερνο τηλεχειριστηριο της σαμσουγκ που δουλευει με bluetooth.

Σιγουρα υπαρχουν καλυτερες αλλα κοστιζουν και πολυ ακριβοτερα..............

Αρχικα ευχαριστώ πολυ

Δηλαδη υπαρχει ακριβοτερο μοντελο samsung να εχει dts? Ολες οι ταινιες ειναι dts?

Με 100 εως 200 ευρω ακομα παιρνω κατι σε καλυτερο vfm προιον? 

Επεξ/σία από pouana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι σιγουρος αλλα νομιζω οτι οι φετινες samsung αυτης της σειρας δεν παιζουν ηχο dts, αλλα καλυτερα να σου απαντησει καποιος που ξερει σιγουρα

υ.γ. ειδα στο site οτι πια δεν εχει διαθεσιμη αλλα περιμενει κομματια απο 17 οκτωβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παιζουν dts δεν ειναι θεμα επεξεργαστη η κατι τετοιο αλλα δικαιωματων σαμσουνκ/ο επεξεργαστης σηκωνει κανονικα 4κ και απο usb

δεν εχω συναντησει κατι πιο vfm οσο αφορα αξια ανα ιντσα σε σαμσουνκ/lg σε θεωρητικα κατωτερο ραφι εταιρεια ισως

20 λεπτά πριν, pouana είπε

Αρχικα ευχαριστώ πολυ

Δηλαδη υπαρχει ακριβοτερο μοντελο samsung να εχει dts? Ολες οι ταινιες ειναι dts?

Με 100 εως 200 ευρω ακομα παιρνω κατι σε καλυτερο vfm προιον? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, rudigarcia222 είπε

δεν παιζουν dts δεν ειναι θεμα επεξεργαστη η κατι τετοιο αλλα δικαιωματων σαμσουνκ/ο επεξεργαστης σηκωνει κανονικα 4κ και απο usb

δεν εχω συναντησει κατι πιο vfm οσο αφορα αξια ανα ιντσα σε σαμσουνκ/lg σε θεωρητικα κατωτερο ραφι εταιρεια ισως

Βασικα την παρηγγειλα αλλα λετε να μας "κρεμασει" αν δεχθει πολλες παραγγελιες και να μας την ακυρωσει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί να ακυρώσει ρε παιδια?
Όπως έψαξα λίγο σε οσες χωρες κυκλοφορεί το μοντέλο (αυτο δεν το εχω καταλαβει, βγαζουν άλλα μοντελα για βαλκάνια?), εχουν ιδια ή και χαμηλότερη τιμή , Ιταλία π.χ. 475€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, akismei είπε

ειδα στο site οτι πια δεν εχει διαθεσιμη αλλα περιμενει κομματια απο 17 οκτωβρη

Αύριο δηλαδή.

Μην τρελαίνεστε, μοντέλο 18 είναι και σε 3 μήνες θα είναι παλιό. Θα υπάρξουν κι άλλες παρόμοιες προσφορές από τώρα και πέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...