Προς το περιεχόμενο

Σύμφωνα με φήμες το Samsung Galaxy Note10 θα διαθέτει οθόνη 6,66 ιντσών


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και λέγαμε τηλεκοντρόλ το iPhone 5 όταν από 3,5" το πήγε στις 4" μακραίνοντας το σχήμα του, φαντάζομαι αυτό πόσο θα μακρύνει και άλλο... Μπλιαχ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά note απευθύνεται σε επαγγελματίες οπότε δεν μιλάμε απλά για ένα τηλέφωνο αλλά για υπολογιστή τσέπης.Θετικο το γεγονός ότι ξεκίνησαν τόσο νωρίς την εξέλιξη του note 10 και αναμένουμε μια κορυφαία συσκευή όπως μας έχει συνηθίσει τόσα χρονια η samsung.θετικο επίσης η αύξηση της οθόνης αν και αναμένουμε την αναδιπλούμενη οθόνη για να δούμε περισσότερες ιντσες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά δεν έχετε βαρεθεί ακόμα....? Πριν λίγο καιρό βγήκε το 9 και είδη φτιάχνει το 10... παίδες μην στηρίζεται άλλο αυτη  την χαζομάρα με κινητά του 1000ρικου.... δίνει με το σταγονόμετρο, σειρά Ά σαμμυ και έχει από παράλληλη χρήση καρτες σιμ και κάρτα μνήμης ταυτόχρονα...!!!! Και μπαταρία ανώτερη ρε φίλε....

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φήμες λένε επίσης ότι θα παίρνει κι αυτό φωτιά και θα δίνουν μαζί και καζάνι δώρο.
Παρόλα αυτά δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Άλλο 6,66 άλλο 666 από μαθηματικής άποψης. Οπότε μην μπερδεύουμε την λούτσα με την ... που-Beeeeep

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/10/2018 στις 7:05 ΜΜ, ScorpioX777 είπε

Αυτο ειναι το καλο να μην πιστευεις σε θεους και διαβολους οπως εγω...εχεις πιο πολλες επιλογες στις αγορες σου.

Ειμαι εδιαμεσα στο S10+ και στο Νοte 10 με πιο πιθανο το + διοτι στο 8αρι μου το πενακι δε με ενθουσιασε...

πρέπει επειγόντως να σε διαβάσει ο παπάς ή τουλάχιστον να επισκευτείς την γιαγιά σου να σου ρίξει κάνα ξεμάτιασμα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...