Προς το περιεχόμενο

Νέο Huawei Mate 20 Pro με τριπλή κάμερα, οθόνη OLED 6,39" και «Wireless Reverse Charging»


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Homecinemakias είπε

Ρε φίλε μου, πλάκα κάνεις; Τα λες σοβαρά όλα αυτά; Έχει σημασία εαν τα χέρια συναρμολόγησης είναι κινέζων ή ρουμάνων ή Ρώσων; Εαν δηλαδή η Sony φτιάχνει μια βιντεοκάμερα στο εργοστάσιο της Κίνας, δεν θα είναι όλο το πακέτο υλικών που συνθέτουν το προϊόν δικά της; Κινέζικα θα είναι;  Ποιός σας λέει τέτοιες μπαρούφες και τις ενστερνίζεστε;

σιγα να μην στελνει η sony απο την ιαπωνια στη κινα υλικα για να φτιαξει κινητα τηλεορασεις και οτι αλλο φτιαχνει, ημαρτον πια οταν σας φτυνουν δε βρεχει. μεγαλυτερη μπαρουφα δεν ειχες να πεταξεις και μιας και ανεφερες τη sony τα περισσοτερα που φορανε τα sony τα φτιαχνει η ZOPO. εσυ κατσε και πιστευε οτι ραδιο αρβυλα θα σου πει ο φιλος σου, ο ξαδερφος σου, ο γειτονας σου και ο πωλητης στα public. Εμεις που εχουμε παρε δωσε με τους προμηθευτες και τις εταιριες ειμαστε οι ασχετοι και εσεις οι σχετικοι. τι να πω

Επεξ/σία από dancer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 197
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, dancer είπε

σιγα να μην στελνει η sony απο την ιαπωνια στη κινα υλικα για να φτιαξει κινητα τηλεορασεις και οτι αλλο φτιαχνει, ημαρτον πια οταν σας φτυνουν δε βρεχει.

Α έτσι θα συζητάμε; Με φτυσίματα και τέτοια; ΟΚ, δεν συνεχίζω με τέτοιο άτομο συζήτηση. Ούτε καν θα απαντήσω στην σάχλα περι υλικών διότι θα πάω τώρα δίπλα στον ανιψιό μου που είναι 8 χρονών να μου δώσει σωστότερες απαντήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Nspider είπε

Σοβαρά τώρα; υπάρχει άνθρωπος που θα δώσει πάνω από ένα χιλιάρικο για κινητό και δεν θα πάρει iPhone η note 9? Θα σκάσει τόσα λεφτά στον κινέζο; την είδε και η Huawei σειρά έχει η Xiaomi...

Οταν το mate 20 pro ειναι πολυ καλυτερο και απο τα 2 γιατι οχι? Η καμερα του ειναι επος η cpu οτι καλυτερο υπαρχει οθοναρα με 87% ratio εχει ir περνει sd κρυβετε το notch τελειως αν θελεις και γενικα εχει τα παντα. Σε 3 4 μηνες θα εχει 700 παρτε το τοτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Homecinemakias είπε

Α έτσι θα συζητάμε; Με φτυσίματα και τέτοια; ΟΚ, δεν συνεχίζω με τέτοιο άτομο συζήτηση. Ούτε καν θα απαντήσω στην σάχλα περι υλικών διότι θα πάω τώρα δίπλα στον ανιψιό μου που είναι 8 χρονών να μου δώσει σωστότερες απαντήσεις.

εσυ μιλησες για μπαρουφες και οτι τις ενστερνιζομαστε και σου απαντησα, δε χρειαζετε να συνεχισεις τη συζητηση γτ ξερεις οτι τις λες εσυ ο ιδιος πρωτος που εισαι ο "σχετικος" τρομαρα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Arkin είπε

Οταν το mate 20 pro ειναι πολυ καλυτερο και απο τα 2 γιατι οχι? Η καμερα του ειναι επος η cpu οτι καλυτερο υπαρχει οθοναρα με 87% ratio εχει ir περνει sd κρυβετε το notch τελειως αν θελεις και γενικα εχει τα παντα. Σε 3 4 μηνες θα εχει 700 παρτε το τοτε.

Βάστα.

Ούτε καλύτερη κάμερα επιβεβαιωμένα έχει, ούτε η CPU του προκύπτει καλύτερη. Να μην μιλήσουμε για οθόνη.Πως προέκυψε το χιλιάρικο από μεριάς Hua ?

είπαμε παίζει Α εθνική πλέον, πήρατε φόρα, αλλά για το Τσου-λου έχει ψωμί ακόμα

Επεξ/σία από tsakfot
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, Arkin said:

760 ειχε 1/1 ποτε 660

Screenshot_1.png

 

Ενδιαφέρουσα η φωτογραφία. 

Βέβαια μιας και το αγόρασα τότε σε αυτή την τιμή από Κωτσόβολο ίσως ξέρω καλύτερα πόσο είχε. 

Μάλιστα όπως είπα έπεσε και λίγο παρακάτω μετά. 

Προφανώς προσφορά αλλά υπήρξαν και άλλες μετά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειχε κατω απο 250 θα το επερνα για δευτερη συσκευη.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι να δωσεις 1000 για huawei ενω με αυτα περνεις iphone.Ειναι σα να δινεις 30.000 για Peugeot αντι να παρεις ενα Audi.

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, teri23 είπε

nexus 5

Την ξέρω τη συσκευη. Έγραφα τότε και δω μέσα τι μ@λακία ήταν οι τότε snap 800/805.

Αλλά θα αρκεστώ να σου πω ότι από 2015-2016 και μετέπειτα έχουν αλλάξει τα δεδομένα.

Θα σου αναφέρω Mate 9, σταθερότητα-βράχος, χωρίς να πέσει η απόδοση με τον καιρό. Και μπορώ να σου φέρω πολλά παραδείγματα με θέματα που είχα σε 4s,5s,6s. Μόνο το 7plus με έχει πείσει ως συσκευή.

3 λεπτά πριν, Tronis20 είπε

Αν ειχε κατω απο 250 θα το επερνα για δευτερη συσκευη.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι να δωσεις 1000 για huawei ενω με αυτα περνεις iphone.Ειναι σα να δινεις 30.000 για Peugeot αντι να παρεις ενα Audi.

Peugeot θα έπαιρνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό φαίνεται, μου αρέσουν πολύ τα χρώματα που αποδίδει η οθόνη, θέλω να το δω και από κοντά, δεν μού αρέσει μόνο το setup των καμερών στην πίσω μεριά αλλά πως αλλιώς να τις βάζανε; Το notch όλοι παραποιούμαστε και σε notch καταλήγουμε, εγώ είμαι με notch και είναι απλά συνήθειο και αν γουστάρεις το κρύβεις κιόλας από τα settings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Tronis20 είπε

Αν ειχε κατω απο 250 θα το επερνα για δευτερη συσκευη.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι να δωσεις 1000 για huawei ενω με αυτα περνεις iphone.Ειναι σα να δινεις 30.000 για Peugeot αντι να παρεις ενα Audi.

Τι 30.000€ για peugeot? Εγώ έδινα 8000€ τώρα ζεστά στην peugeot για το 5008 και πολλά τους είναι, αλλιώς θα δώσω 30.000€ για το Q3. F#ck logic.

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, nikcrf είπε

Τι λες ρε μάστορα, τον ίδιο είναι . Ασε που στο ios που για να διορθώσεις ενα γράμμα ενδίαμεσα στην λέξη πιο γρήγορα σου βγαίνει να την σβήσεις όλη και να την ξαναγράψεις. Πίκρα.

 

21 ώρες πριν, Jimmy08 είπε

Πως φαίνεται ότι δεν ξέρεις για τι πράγμα μιλάς...Με 3D touch διορθώνεις ακριβώς το γράμμα που θες, χωρίς καν να σηκώσεις το χέρι σου από την οθόνη.

Ούτε καν 3D touch για τα πιο παλιά iPhone. Hold space + drag.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

Το scale είναι λάθος πάντως, ή αν θέλεις όχι απόλυτα σωστό. Το σωστό είναι διαδικασία παραγωγής τάδε nm

στα αγγλικά έχει scale και όχι διαδικασία παραγωγής. εσύ πχ στα αγγλικά ποια/ες λέξη/εις χρησιμοποιείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...