Προς το περιεχόμενο

World of Tanks enCore bench


birel-motosport

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καινούργιο bench με ray tracing σκιές :P

OC Scanner και +500 στην μνήμη..

wotencore_15_10_2019_17_50_24.png

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

Καινούργιο bench με ray tracing σκιές :P

OC Scanner και +500 στην μνήμη..

wotencore_15_10_2019_17_50_24.png

bro !!! τρεξε εαν εχεις λιγο χρονο ενα χωρις ray tracing να δω διαφορες απο τη vega μου !! με οσο ρολογια παραπανω μπορεις !!:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, yiannis1991 said:

Καινούργιο bench με ray tracing σκιές :P

OC Scanner και +500 στην μνήμη..

wotencore_15_10_2019_17_50_24.png

Μωρέ δεν κοιτάνε να φτιάξουν το mm και να νερφάρουν τους clickers (arty); Και να φτιάξουν τα OP tanks. Αμα είναι να μην μπορούμε να χτυπήσουμε κανέναν, τουλάχιστον να αποσύρουν τα πλέον άχρηστα παλιά tanks

Μετά την τελευταία αναβάθμιση στα γραφικά, το παιχνίδι είναι τέλειο. Το είχα παρατήσει αλλά το ξανάρχισα λιγάκι. 1η φορά στη ζωή μου και σε game, όσο παλιώνω τόσο χειρότερος γίνομαι. Χα χα! Βλέπετε δεν έχω prem account ούτε prem OP tanks. Ping στο θεό (70 - 90. Νάναι καλά η Vodafone.. :angry:) Kαι μέχρι πρόσφατα αρνούμουν να πυροβολώ με apcr. Αλλά τώρα βλέπεις apcr και σε games tier 1-2...χα χα!

Μάγκες, παίζετε ακόμα; Και τι ping έχετε; Και πού βρήκες ρε Γιάννη αυτό το τέστ; Ενα ρώσικο site μου βγάζει και μου λέει ότι αυτό το site είναι γιά να το βλέπουν pc ή laptop. Φαίνεται εγώ έχω διαστημόπλοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@ultraex2003 Δεν έχω χρόνο να την πάω στο τέρμα την κάρτα. Έτσι και αλλιώς το OC Scanner είναι αρκετά καλό. Manually θα έπαιρνα λίγο ακόμη αλλά όχι πολύ. Οι μνήμες είναι micron οπότε τους έβαλα απλά ένα modest +500 για να είμαι στανταρ stable. Λένε ότι το RT δεν χρειάζεται αναγκαστικά RTX κάρτα και παίζει και σε DX11. Θα ήταν ενδιαφέρον το πόσα fps βγάζει σε non RTX κάρτα. 

Ένα τρέξιμο χωρίς RT. Μην συκγρίνεις τα αποτελέσματα με το προηγούμενο bench γιατί αυτό κάνει render άλλη σκηνή..wotencore_15_10_2019_21_54_47.png.c8c48f70b0f9a2c82f0071a04355d109.png

@Coscas Εδώ είσαι https://wotencore.net/en-eu/

Έχω κάνα χρόνο να παίξω και όντως, ειδικά τα arty είναι τέρμα σπαστικά και unrealistic, αλλά γενικά αυτά είναι θέματα άλλου department. Ό,τι βελτιώσεις γίνονται στα γραφικά καλοδεχούμενες είναι.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 minutes ago, yiannis1991 said:

 

@Coscas Εδώ είσαι https://wotencore.net/en-eu/

Έχω κάνα χρόνο να παίξω και όντως, ειδικά τα arty είναι τέρμα σπαστικά και unrealistic, αλλά γενικά αυτά είναι θέματα άλλου department. Ό,τι βελτιώσεις γίνονται στα γραφικά καλοδεχούμενες είναι.

Εκεί πήγα. Μου βγάζει αυτό 

100.jpg

Δεν κουνάει. Δεν λαλάει

Ακυρο. Ηθελε ανάλυση 1680x 1050 γιά να ανοίξει...Το άνοιγα στα 1024x768

Επανέρχομαι με μέτρηση

Επεξ/σία από Coscas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Coscas είπε

Χα χα! Τι ζητάει ρε συ! Να κάνουμε import κλπ

Τι import; Εγώ απλά το κατέβασα, το εγκατέστησα και το έτρεξα. Όπως το παλιό bench..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, yiannis1991 said:

Τι import; Εγώ απλά το κατέβασα, το εγκατέστησα και το έτρεξα. Όπως το παλιό bench..

Ηθελε σύνδεση λέει με το folder του wot

Τρεμόπαιζε και η οθόνη στα 1680x1050...

Αμα πάθω ζημιά, εσένα θα κυνηγάω Γιάννη...Χα χα!

Just now, yiannis1991 said:

Χαμηλό. Κάτω από 50. Έχει ένα καλό η Cosmote :P

Ναι μωρέ. Και η Vodafone μου το έκανε fast path και χειρότερα ήταν. Το ξαναγύρισα στο κανονικό

Τώρα κατεβάζει με 1.5 mb/s...θελει 1gb και κάνει 10 ώρες. Ρώσικες δουλειές... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 minutes ago, yiannis1991 said:

@Coscas Δεν ξέρω, εγώ μια χαρά το έτρεξα πάντως. Ακριβώς όπως το παλιό..

Περίεργα πράγματα. Λες να πάτησα τίποτ' άλλο; Χα χα! Ακόμα στο 31% είμαι...

Πω πω! Στο ultra το έβαλα το RT και μέσα το demo έκανε μικροκοψίματα. Δεν ξέρω άν σε χαμηλότερη ρύθμιση θα είναι οκ. Εχουμε την ίδια cpu Γιάννη και βλέπω πόσο πίσω είμαι από gpu.Το wot ειναι καθαρά gpu dependent

Αν πάντως το βάλουνε μέσα στο game, το καλό optimization που είχε μέχρι τώρα θα πάει περίπατο. Ειδικά σ'  αυτούς που το τρέχουν με χειρότερες gpu από την 1050Τι και σε κάτι laptop

 

wotencore_15_10_2019_22_36_20.png

Επεξ/σία από Coscas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...