Προς το περιεχόμενο

Αφυγραντηρας Morris MDE 2417 199€ @ kotsovolos


ptsoros7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.skroutz.gr/s/9897691/Morris-MDE-2417.html?keyphrase=Morris+2417#reviews

 

O εξαιρετικος αφυγραντηρας του τίτλου από 299 στα 199 στο κατάστημα του mall έως το Σάββατο. Επόμενη τιμή σε ετοιμοπαραδοτο στα 255

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, ptsoros7 είπε

από 299 στα 199 

219 πριν 1,5 χρονο επι λιγους μηνες , 229 προσφατα στο ιστορικο σκρουτζ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ptsoros7 είπε

https://www.skroutz.gr/s/9897691/Morris-MDE-2417.html?keyphrase=Morris+2417#reviews

O εξαιρετικος αφυγραντηρας του τίτλου από 299 στα 199 στο κατάστημα του mall έως το Σάββατο. Επόμενη τιμή σε ετοιμοπαραδοτο στα 255

Συγνώμη που θα ρωτήσω αλλά σε ποιο Mall? Σε αυτό στον Άγιο Δημήτριο ή σε αυτό στην Νερατζιώτισσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, katsikoula είπε

Συγνώμη που θα ρωτήσω αλλά σε ποιο Mall? Σε αυτό στον Άγιο Δημήτριο ή σε αυτό στην Νερατζιώτισσα?

Νερατζιωτισσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/10/2018 στις 12:02 ΠΜ, Zerg13 είπε

Ειναι παλιο μοντελο. Η Morris εβγαλε καινουργια μοντελα. Δεν θα το επαιρνα

Επειδή δεν έχω ιδέα από αφυγραντήρες και λόγο παραθαλάσσιας περιοχής πρέπει να αγοράσω έναν, ποιον θα πρότεινες από τα καινούρια μοντέλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος τον πάρει να ξέρει ότι κάνει δουλειά αλλά το κακό είναι ότι δεν σταματάει ποτέ να δουλεύει. Οπότε μπορεί να είναι ενοχλητικό για κάποιους.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, di maria kun είπε

με ενδιαφερει τον εχει κανεις να μας πει εντυπωσεις?αξιζει στα 200??και επισης αναφερει 5 ετη προμηθευτη εγγυηση το λινκ-ισχυει αυτο?

Ναι. Ειναι σωστο.

Αν αγορασετε με καρτα alpha bonus κερδιζετε αλλα 30€ αν προσεξατε με ποντους χρησιμοποιωντας την επιλογη collect @ store στην παραγγελια. Παραλαμβανετε απο καταστημα αν καταλαβα καλα μεσα σε 72 ωρες.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, di maria kun είπε

με ενδιαφερει τον εχει κανεις να μας πει εντυπωσεις?αξιζει στα 200??και επισης αναφερει 5 ετη προμηθευτη εγγυηση το λινκ-ισχυει αυτο?

Τον έχω εγώ. Καλός είναι όπως έγραψα (αν και δεν τον έχω δοκιμάσει σε μεγάλο χώρο για να τσεκάρω ότι όντως τα καταφέρνει στα τετραγωνικά που λέει) αλλά το μειονέκτημα ότι δεν σταματάει να δουλεύει το θεωρώ ψιλοσοβαρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, zio10 είπε

Τον έχω εγώ. Καλός είναι όπως έγραψα (αν και δεν τον έχω δοκιμάσει σε μεγάλο χώρο για να τσεκάρω ότι όντως τα καταφέρνει στα τετραγωνικά που λέει) αλλά το μειονέκτημα ότι δεν σταματάει να δουλεύει το θεωρώ ψιλοσοβαρό...

αν δουλευει ολη την ωρα δεν ανεβαζει αρκετα το λογαριασμο ρευματος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O zio έχει μωρό όμως, οπότε μπορεί να τον δουλεύει όλη μέρα.

Προσωπικά δε βρίσκω το λόγο να τον έχεις ανοιχτό 24/7, αν και ο zio δε νομίζω πως εννοεί απαραίτητα αυτό, μάλλον εννοεί ότι είναι έτσι ρυθμισμένος ώστε για όση ώρα τον έχεις ανοιχτό, λειτουργεί συνεχώς.

Στο νήμα με τους αφυγραντήρες στο Μπλα Μπλα, εξηγούν ότι κάποιοι ανοιγοκλείνουν όλη την ώρα, ενώ άλλοι λειτουργούν συνεχώς, και αναλύουν τα υπέρ και τα κατά της κάθε κατηγορίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...