Προς το περιεχόμενο

Σαλόνι Αυτοκινήτου Παρισιού 2018 - Concept Cars


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

39 λεπτά πριν, Black Demis είπε

Κοινός ξέχνα τα βενζινοκινητα σιγά σιγά θα μείνουν στο παρελθόν γιατί σιγά σιγά δεν θα προσφέρουν κάτι παραπάνω από τα ηλεκτρικά πέρα από ήχο για τους καυ..ους

Σε απόδοση είναι χρόνια πισω ακομα . Επίσης το κόστος επισκευής των μπαταριών και το ποσό επικίνδυνες μπορούν να είναι παίζει ακόμα σημαντικό ρολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, vargas είπε

Σε απόδοση είναι χρόνια πισω ακομα . Επίσης το κόστος επισκευής των μπαταριών και το ποσό επικίνδυνες μπορούν να είναι παίζει ακόμα σημαντικό ρολο 

μάλλον δεν έχεις οδηγήσει model s

 

και το σημαντικότερο δεν κάνουν φασαρία ουτε βρουμ ουτε βουμ και σύντομα θα μπορούν να έχουν πλήρως  αυτόνομη οδήγηση κάτι που σημαίνει οτι θα οδηγάς σε σπάνιες περιπτώσεις

Επεξ/σία από Black Demis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Black Demis είπε

μάλλον δεν έχεις οδηγήσει model s

και το σημαντικότερο δεν κάνουν φασαρία ουτε βρουμ ουτε βουμ και σύντομα θα μπορούν να έχουν πλήρως  αυτόνομη οδήγηση κάτι που σημαίνει οτι θα οδηγάς σε σπάνιες περιπτώσεις

Tι εννοείς s ; Εγώ είμαι ομολογώ φαν της βενζίνης δεν τα πολυθελω τα ηλεκτρικά. Type r έχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vargas είπε

Tι εννοείς s ; Εγώ είμαι ομολογώ φαν της βενζίνης δεν τα πολυθελω τα ηλεκτρικά. Type r έχω

Tesla model s λέω τα βάζει με πολλα και διάφορα και κερδίζει ότι αφορά επιδώσεις μια φορά το οδήγησα για μισή ώρα και έχω της καλύτερες εντυπώσεις , εμένα δεν μου αρέσουν βενζινοκινητα λόγο φασαριας καθαρά και μόνο μετά όλα τα άλλα, αν τελευταία αυτοκίνητά μικρού κυβισμού με πολλά συστήματα για ρύπους ε8ναι σχετικά υσιχια ακόμη και σε υψηλές στροφές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...