Προς το περιεχόμενο

Καφέ ... στο χέρι


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει παει κανεις σε ενα Coffee Berry που ανοιξε στα Ανω Πατησια διπλα στον σταθμο; Καλο χαρμανι; (Φτιάχνουν και φραπέ ή τον σνομπαρουν;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, *nenya* είπε

Εχει παει κανεις σε ενα Coffee Berry που ανοιξε στα Ανω Πατησια διπλα στον σταθμο; Καλο χαρμανι; (Φτιάχνουν και φραπέ ή τον σνομπαρουν;)

Δεν έχω περάσει...ακομα!Εγώ θα σε πάω στην άλλη άκρη.

Νέο Ψυχικό μαγαζί Katamaya.Ποιοτικος καφές ,κερνάνε και γλυκό.Ειναι φουρνος-ζαχαροπλαστειο ,δεν έχει πολύ καιρό που άνοιξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, *nenya* είπε

Εχει παει κανεις σε ενα Coffee Berry που ανοιξε στα Ανω Πατησια διπλα στον σταθμο; Καλο χαρμανι; (Φτιάχνουν και φραπέ ή τον σνομπαρουν;)

Έχω πάρει από ίδιο όνομα στο κέντρο. Νομίζω Ομόνοια αν θυμάμαι καλά και ήταν αρκετά καλός.

Έχω σταμπαρει για ντελιβερι μιας και έγραψες άνω Πατήσια και γύρω γύρω, εγώ είμαι κάτω, το Hobo στους Αγίους και το Piatsa Αχαρνών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, TriLoBiTe είπε

Συμφωνούμε και σε κάτι..😋  αλλά με γλυκό  (π.χ ντόνατ) όχι με 

πικρό😋

Σήμερα Katamaya καφες freddo arabica με νερό και κέρασμα γαλακτομπούρεκο στα 1.8e

 

IMG_20181101_173845.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Στο γραφείο ήρθε η ώρα να πάω τουαλέτα. Πέτυχα φιλαράκι εκεί να πίνει καφέ, να τρώει τυρόπιτα και να κάνει τσιγάρο όλα μαζί. Αυτό θα πει real-time multitasking!

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Coffee berry εχει γενικως καλο καφε. Αν και πλεον εχω καταληξει οτι περα απο το καλο χαρμανι, πρεπει να εχει κ καλο χερι ο μπαριστα ειδαλλως... την εκατσες. Καφε της περιοχης μου εχει hausbrandt και το εχει 1,50 με νερακι. πολυ τιμια τιμη. αν παραγγειλω πρωι, ο καφες ειναι πολυ μετριος προς αδιαφορος. απογευμα που ειναι αλλο ατομο, οσες φορες εχει τυχει να παρω, ηταν η μερα με την νυχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγα στενά πιο κάτω απο το Δημαρχείο Κερατσινίου.Έχει ρίξει στα τάρταρα το απέναντι ΕΒΕΡΕΣΤ.

Βελάνιδιά.

1.50 ο φρεντο,στους 10 ο ενας δώρο,με κάρτα δίνεται και σφραγίζεται με αγορά κάθε καφέ.

Ως τις 10 το πρωί,καφές η χυμός+τυροπιτα 2 ευρώ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είναι σύνηθες αραγε, οταν εισαι τακτικος/καθημερινος πελατης σε ενα απο αυτα τα μαγαζια του 'καφε στο χερι', να σε κερνάνε κάποια μέρα τον καθημερινό σου καφέ;
Μια φορά στους μήνες δηλαδη.
Εχει τυχει και σε αλλους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, mindreader είπε

Είναι σύνηθες αραγε, οταν εισαι τακτικος/καθημερινος πελατης σε ενα απο αυτα τα μαγαζια του 'καφε στο χερι', να σε κερνάνε κάποια μέρα τον καθημερινό σου καφέ;

Αν εχεις μεγαλα βυζια και κοντη φουστα,ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vagos789 είπε

Αν εχεις μεγαλα βυζια και κοντη φουστα,ναι

Χμ....το αναποδο....αλλα ισως εχει βαση? Εγω ημουν ο αντρας και ο κερασμενος καφες ηρθε απο την κοπελια που τον φτιαχνει καθε μερα.

Απλα αν τυχαινει και σε αλλους, ισως ειναι τακτικη μαρκετιγκ. Αλλιως...κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mindreader είπε

Χμ....το αναποδο....αλλα ισως εχει βαση? Εγω ημουν ο αντρας και ο κερασμενος καφες ηρθε απο την κοπελια που τον φτιαχνει καθε μερα.

Απλα αν τυχαινει και σε αλλους, ισως ειναι τακτικη μαρκετιγκ. Αλλιως...κατι αλλο.

Kάποιες καφετέριες έχουν κουπονάκια και όντως μετά από κάποιους καφέδες σου κερνάνε έναν.

Αν δεν είχες τέτοιο κουπόνι και η κοπελιά είναι καλή χώσου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...