Προς το περιεχόμενο

Αγορά HTC 10


Narcos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το htc 10 για όσους δεν γνωρίζουν ειχε 12 ultrapixel ήταν πρώτο μαζί με το S7 edge σε φωτογραφίες και μάλιστα το htc  ήταν και το πρώτο τηλέφωνο που η μπροστινή κάμερα είχε OIS.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ενημερωσω για να μην φανει οτι απλως εφυγα απο το θεμα που ανοιξα..... Πως η συσκευη ηρθε! Εδειχνε σφραγισμενη ζελατινατη εξωτερικα... Τελικα ομως τουλαχιστον τα αξεσουαρ ηταν απομιμηση! Φορτιστης, καλωδιο, ακουστικα htc της πλακας.....μεχρι και η καρφιτσα για την καρτα sim ηταν imitation! Παρολα αυτα..... Το κινητο δειχνει εξ αρχης πενα! Ουτε ψεγαδακι εξωτερικα.... Δεν ξερω κατα ποσο ειναι μεταχειρισμενο, ανακατασκευασμενο, η δεν ξερω κι εγω τι αλλο... Παντως μοιαζει να λειτουργει ρολοι προς το παρων! Εκανα μια καταγγελια στο Ebay για να ζητησω πισω μερικη επιστροφη χρηματων μιας και δεν ηθελα να στειλω πισω ολο το πακετο για να μου δωσει ξανα καινουργιο αφου ειμαι σιγουρος πως ο τυπος δεν πουλαει εργοστασιακες σφραγισμενες συσκευες! Του ζητησα 50 ευρω..... Μου αντιπροτεινε 20..... Και τελικα πηρα 50! Συμπερασμα.... Πρωτον το κινητο μου κοστισε 150 ευρω συνολο...... Δευτερον ηταν η πρωτη και τελευταια φορα αγορας κινητου απο Ebay! Και τριτον......πανεμορφο και εντελως smooth εμπειρια.... πραγματικη σφαιρα σε ολα του! Αυτα τα ολιγα!

ΥΣ: Για του λογου το αληθες, ριξτε μια ματια στο link. Αριστερα ειναι τα αξεσουαρ που μου ηρθαν μαζι με το κινητο και δεξια τα πραγματικα αξεσουαρ του HTC 10. Το εφτιαξα για να τα χρησιμοποιησω ως στοιχεια για το Ebay και ετσι πηρα πισω τα 50 ευρωhttps://imgur.com/a/TXqkWY8

Επεξ/σία από Narcos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...