Προς το περιεχόμενο

IRC DALnet users?


dimtsef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

44 λεπτά πριν, Pokemon640 είπε

ναι sure,
μια μεσαία προς καλή γυναίκα έχει 50 pms/μέρα (γνωστοί άγνωστοι), μια εμφανίσιμη φίλη μου είχε 99+ μηνύματα σε 1 24ωρο! όταν έκανε login σε εμένα και ήθελε να δει κάτι και της το ρώτησα μου το είπε.
 μια άλλη γνωστή τραγουδίστρια που έχω στο κύκλο μου μη το πω το νούμερο μηνυμάτων...

 ontopic, έμπαινα και εγώ GRnet 🙃

Ισχύει. Ειχα δει τρελά νουμερα και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 22/10/2018 στις 11:18 ΜΜ, dimtsef είπε

άραγε υπάρχουν εδώ μέσα ircades του DALnet ? εποχές 1998-2005

dalnet.jpg

Εμπαινα στο #worldchat τοτε, ημουν και ΟΡ μια μικρη περιοδο. Νicks: Stranger/Stormrain/Prattein_Aloga/Prwtesilaos.

Για χαβαλε ψιλοεμπαινα και στο #hellas, αλλα μετα το εσκισαν τελειως και ηταν σαν ροζ αγγελιες το main και το παρατησα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εποχές αξέχαστες. Εγώ έμπαινα με froyd21 στο hellas και σε ενα άλλο δεν θυμάμαι με metal και rock καταστάσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι χρήστης του GRNet από το 2005 μέχρι τώρα που μιλάω. Υπάρχει και κανάλι #insomnia εκεί. Παλαιότερα γινόταν χαμός, τώρα απλά επιβιώνει το δίκτυο με λιγοστούς users. 

Έχω μπει και DALNet Undernet και σε άλλα δίκτυα, αλλά έμεινα για πολύ λίγο.

5 ώρες πριν, Pokemon640 είπε

ναι sure,
μια μεσαία προς καλή γυναίκα έχει 50 pms/μέρα (γνωστοί άγνωστοι), μια εμφανίσιμη φίλη μου είχε 99+ μηνύματα σε 1 24ωρο! όταν έκανε login σε εμένα και ήθελε να δει κάτι και της το ρώτησα μου το είπε.
μια άλλη γνωστή τραγουδίστρια που έχω στο κύκλο μου μη το πω το νούμερο μηνυμάτων...

ontopic, έμπαινα και εγώ GRnet 🙃

Γυναικεία nicks που έμπαιναν στο hellas στο grnet παλιά, 20-30 prive το πρώτο λεπτό, μετά έπεφταν στα 10-20 prive και συνέχιζαν. Αν έμενε μέσα ένα 24ωρο θα μάζευε καμιά 200αριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, stormrain είπε

Εμπαινα στο #worldchat τοτε, ημουν και ΟΡ μια μικρη περιοδο. Νicks: Stranger/Stormrain/Prattein_Aloga/Prwtesilaos.

Για χαβαλε ψιλοεμπαινα και στο #hellas, αλλα μετα το εσκισαν τελειως και ηταν σαν ροζ αγγελιες το main και το παρατησα.

Mandrake7 εγώ, κάτι μου θυμίζει αμυδρά το Prattein_Aloga, ήμουν aop στο #hellas μια 3ετία περίπου, και στα κανάλια #zeroland #partouza (ναι ξέρω ακούγετε αστείο αλλά είχε πολύ χαβαλέ) #macedonia και κάποια άλλα

Επεξ/σία από dimtsef
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Pokemon640 είπε

ναι sure,
μια μεσαία προς καλή γυναίκα έχει 50 pms/μέρα (γνωστοί άγνωστοι), μια εμφανίσιμη φίλη μου είχε 99+ μηνύματα σε 1 24ωρο! όταν έκανε login σε εμένα και ήθελε να δει κάτι και της το ρώτησα μου το είπε.
μια άλλη γνωστή τραγουδίστρια που έχω στο κύκλο μου μη το πω το νούμερο μηνυμάτων...

ontopic, έμπαινα και εγώ GRnet 🙃

Στα λογια μου ερχεσαι (δεν μολυνουν ολο το δικτυο αλλα μονο σε πμ τις ομορφουλες).

το pms τη μερα για μια μεσαιας ομορφιας γυναικα μαλλον ειναι κρυφος ποθος καποιας φιλης σου, δεν παιζουν τετοια νουμερα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Εποχές αξέχαστες. Εγώ έμπαινα με froyd21 στο hellas και σε ενα άλλο δεν θυμάμαι με metal και rock καταστάσεις. 

#metal_temple μήπως; Στο Grnet είχα γνωρίσει μερικά πολύ αξιοπερίεργα άτομα και συνάντησα κάποιους από κοντά. Αραιά και πού έμπαινα με γυναικείο nickname στο #hellas για να σπάω πλάκα. Έχω να μπω κάπου 12 χρόνια, πρόσφατα πέρασα μια βόλτα και τα rooms που κάποτε σύχναζα δεν υπάρχουν πια, αλλά νομίζω ότι το #hellas ακόμα μαζεύει αρκετό κόσμο σε ώρες αιχμής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Skylined είπε

#metal_temple μήπως; Στο Grnet είχα γνωρίσει μερικά πολύ αξιοπερίεργα άτομα και συνάντησα κάποιους από κοντά. Αραιά και πού έμπαινα με γυναικείο nickname στο #hellas για να σπάω πλάκα. Έχω να μπω κάπου 12 χρόνια, πρόσφατα πέρασα μια βόλτα και τα rooms που κάποτε σύχναζα δεν υπάρχουν πια, αλλά νομίζω ότι το #hellas ακόμα μαζεύει αρκετό κόσμο σε ώρες αιχμής 

Δεν θυμάμαι δυστυχώς. Έμπαινα μέχρι το 2002 περίπου. 

Μετά πήγα φαντάρος ,δουλειά . Δεν ξαναμπήκα έκτοτε...Μετά έβαλα adsl το 2004 ....:)

Είχα συναντηθει με ενα παλικάρι που μιλάγαμε τότε στην Πάτρα που είχα κατέβει για το καρναβάλι το 2000. Δεν θυμάμαι βέβαια ούτε όνομα τώρα ούτε ψευδώνυμο.

Πάντως ήταν γενικά μια ωραία παρέα που είχαμε τότε μέσα στο chat

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, ΜΑΝΩΛΗΣ1 είπε

Πάντως ήταν γενικά μια ωραία παρέα που είχαμε τότε μέσα στο chat

πραγματικά ήταν σαν να κατέβαινες να παίζεις με φίλους σε μια αλάνα !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimtsef είπε

πραγματικά ήταν σαν να κατέβαινες να παίζεις με φίλους σε μια αλάνα !

Θυμήθηκα τώρα και το Nickname του φίλου που ειχαμε συναντηθεί στην Πάτρα αλλά δεν θυμάμαι το όνομα του .. Λεγόταν highway_star ...Deep purple φάση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
11 ώρες πριν, dimtsef είπε

Mandrake7 εγώ, κάτι μου θυμίζει αμυδρά το Prattein_Aloga, ήμουν aop στο #hellas μια 3ετία περίπου, και στα κανάλια #zeroland #partouza (ναι ξέρω ακούγετε αστείο αλλά είχε πολύ χαβαλέ) #macedonia και κάποια άλλα

Κατι μου λεει το mandrake7 πλακα πλακα. Κατσε να δεις πως λεγοταν μια aop τοτε, Sheeva ή καπως ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...