Προς το περιεχόμενο

Κουτι Pc να κουμπωνει αναποδα?


Spiros.21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλη την παρέα. θα ήθελα να μου προτείνετε εάν ξέρετε κάποιο  κουτί για pc που να κουμπώνει ανάποδα. Δηλαδή εκεί που σχεδόν όλα τα κουτιά ανοίγουν από την αριστερή πλευρά το καπάκι εγώ θέλω να βάλω την μητρική και το καπάκι να ανοίγει από την δεξιά πλευρά. Έχω έναν hp 6300 που το κουτί ανοίγει έτσι. συγκεκριμένα αυτό που δείχνει η φώτο. Επειδή δεν μου αρέσει και πολύ θέλω να το αλλάξω.

c03387738.gif

 

Επεξ/σία από Spiros.21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνήθως μονο καποια εργοστασιακα pc εχουν αναποδο ανοιγμα που πανε πακετο και με αναποδες σε διαταξη μητρικές  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καινουρια μαλλον οχι , θα ψαξεις για κανα μεταχειρισμενο εργοστασιακο που θα σου αρεσει.

εγω θα εκανα πατεντα , θα αγοραζα ενα κλασσικης διαταξης κουτι που να μου αρεσει και μετα με τον τροχο κοψε ραψε με τα κομματια απο το  παλιο κουτι θα το εκανα ''αναποδο'' εχει δουλεια και φασαρια αλλα εγω ψοφάω για πατεντα .

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπήρχε το θρυλικό COOLERMASTER STACKER 830. Με βάση για την μητρική συρταρωτή που έμπαινε κι απ τις δύο μεριές. Και δεξιά κι αριστερά. Απίστευτο κουτί και πανέμορφο. Δεν νομίζω να βρεις καινούργιο, μόνο μεταχειρισμένο. Είχε πάρει το μάτι μου μια αγγελία πριν μερικές μέρες εδώ μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...