Προς το περιεχόμενο

Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, salamander998 είπε

Κάτι πού πρέπει να γνωρίζει οποίος το πάρει είναι ότι ουσιαστικό σέρβις δε υπάρχει. 

Κανένα απολύτως πρόβλημα δεν είχα με το service σε δύο DJI drones, Phantom 4 και Mavic Pro.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα mavic pro  ένα χρόνο και από σήμερα είμαι κάτοχος του zoom. Το drone είναι απίστευτο.... όσο για το service που λέτε είναι άψογο ειδικά το Cafe refresh. Το είχα στο προ και μου το άλλαξαν με καινούργιο και ας μην είχε τίποτα παρά μόνο ένα μικρό χτύπημα στο ενα μπράτσο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει αυτό που έχω διαβάσει σε σχολια και reviews στο YouTube ότι τα πτερύγια όταν τα μαζεύεις γδέρνουν το κέλυφος του αεροσκάφους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Socratis_g είπε

Ισχύει αυτό που έχω διαβάσει σε σχολια και reviews στο YouTube ότι τα πτερύγια όταν τα μαζεύεις γδέρνουν το κέλυφος του αεροσκάφους?

Σήμερα το πήρα και το πρώτο πράγμα που είδα ήταν αυτό.... Ναι τα πίσω πτερύγια όταν κλείνουν βρίσκουν.. τώρα να το γδαρουν ναι με τον καιρό μπορεί, εγώ πάντως κει θα του βάλω λίγο αυτοκολιτο carbon

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, salamander998 είπε

Κάτι πού πρέπει να γνωρίζει οποίος το πάρει είναι ότι ουσιαστικό σέρβις δε υπάρχει. 

Φάντομ 3 inspire 1 inspire pro είχα θέμα και αρκετοί φίλοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι Ψήνεστε να το πάρετε (και γενικά για drones) ψάξτε το λίγο και με την Υπηρεσία Πολιτικής Αεροπορίας. Δεν παίρνεις ένα drone απλά και το πετάς όπου σου καπνίσει.

Ειδικά μέσα σε μεγάλες πόλεις φέρεις ευθύνη. Είναι μεγάλο ρίσκο να το πετάς πάνω από 50-100 μέτρα από σένα.

Εξοχή βουνά θάλασσες Εννοείται υπάρχει μεγάλη άνεση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, jimmisk1974 είπε

Είχα mavic pro  ένα χρόνο και από σήμερα είμαι κάτοχος του zoom. Το drone είναι απίστευτο.... όσο για το service που λέτε είναι άψογο ειδικά το Cafe refresh. Το είχα στο προ και μου το άλλαξαν με καινούργιο και ας μην είχε τίποτα παρά μόνο ένα μικρό χτύπημα στο ενα μπράτσο. 

Ναι αλλά πλήρωσες 200€ για την αλλαγή ή κάνω λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, karaLRS είπε

Ναι αλλά πλήρωσες 200€ για την αλλαγή ή κάνω λάθος;

99 ευρώ έδωσα...το mavic το είχα πάρει used  με εγγύηση care refresh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...