Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν φωτογραφίες του Honor Magic 2 που θα κυκλοφορήσει σε τρεις χρωματισμούς


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο ένας αντέγραψε τον άλλον, ο  άλλος αντέγραψε τον παραδίπλα, και ο παραδίπλα έχει αντιγράψει όλη την πλάση επειδή το marketing campaign του έχει στόχο να έχει designs για όλα τα γούστα. Εμείς πάλι εδώ στο Ινσόμνια κοντεύουμε να ζητήσουμε παρέμβαση από τον ΟΗΕ επειδή το χάσαμε  στη μετάφραση της μεγαλύτερης φανμποϊ βιομηχανίας στον γαλαξία. Και στο τέλος τι θα κάνεις; Θα κλείσεις το pc σου, θα κλείσεις τα μάτια σου και θα πεις: "οκ, την είπα  στον συμφορουμίτη, είμαι μόνος μου, έχω και το σμάρτφον μου, έχω και τη δόξα μου!"

Αυτή είν'η φάση; Δεν είν'αυτή η φάση!

Επεξ/σία από Έλεος
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εγω δεν έχω θέμα ποιος αντέγραψε ποιών αν μου αρέσει ένα κινητό στα 300 ευρώ το ταβάνι μου το αγοράζω.. Αυτο που κοιτάω είναι η μεγάλη οθόνη ram radio battery 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Istros είπε

Ο αντιγράψας του αντιγραψαντος αυτά δεν είναι σχεδιαστικά τμήματα άλλα τμήματα ξεπατικωτούρας.Τους έχει τελειώσει η έμπνευση και απλά αντιγράφουν ότι δουν ότι πουλάει.

Υπάρχει έμπνευση. Και μάλιστα θα εκπλαγείς τι σχεδίασαν μια ομάδα Ελλήνων και έφαγαν πόρτα από το δαγκωμενο μήλο...

Θα κάνω edit μόλις βρω το λινκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Istros είπε

Και το prive το siemens sl10.αλλα στα καινούργια slide κατεβαίνει η οθόνη κάτω ενώ στα παλιά το αντίθετο.

....

Όχι ακριβώς, π.χ. στα Νοκια Ν95, Ν96, Ν86 η οθόνη και κατέβαινε και ανέβαινε 

Spoiler

 

 

ÎÏοÏέλεÏμα εικÏÎ½Î±Ï Î³Î¹Î± nokia n96

ÎÏοÏέλεÏμα εικÏÎ½Î±Ï Î³Î¹Î± nokia n86

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Istros είπε

Αντέγραφε την apple,τώρα ξεκίνησε να αντιγράφει και την xiaomi.Μια με το Mi Max 3,έβγαλε το honor 8 max με τα ίδια specs και λίγο μεγαλύτερη οθόνη 7.2",τώρα με το magic 2 αντιγράφει το mi mix3.Οτι πουλάει το αντιγράφει γι'αυτό είναι και 2η σε πωλήσεις.

ΣΩΣΤΟΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακόμα ένα πολύ μεγάλο κινητό που όμως ως διάσταση τείνει να γίνει συνηθισμένη. Είναι επίσης πολύ βαρύ με βάρος πάνω 200g. Και επειδή ορμή = μάζα επί ταχύτητα να δω πως θα γλυτώνει το σπάσιμο από τις πτώσεις η μεγάλη οθόνη του. 

 

Κατά τα άλλα ευχάριστο ότι έχει 3 κάμερες με την μία για τηλεφακό και ότι έχει 3.5mm θύρα ακουστικών (δυστυχώς δεν έχει FM για όσους το θέλουν). 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά ξέρουμε αν θα έρθει τελικά Ελλάδα?Βλέπω εδώ https://www.banggood.com/Huawei-Honor-Magic-2-Triple-Rear-Camera-6_39-inch-6GB-128GB-Kirin-980-Octa-core-4G-Smartphone-p-1374692.html?rmmds=search&ID=229&cur_warehouse=CN ότι δεν εχει την Β20 μπάντα, αν το φέρουνε Ελλάδα θα τη βάλουνε?

Επεξ/σία από boltsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...