Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν όλα τα χαρακτηριστικά του OnePlus 6T και επίσημο διαφημιστικό υλικό


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, alexis67676767 είπε

Έβγαλαν και το jack 3.5mm, κι αυτο αναβάθμιση είναι. ☹️

Απώλεια για πολλούς χρήστες που το χρησιμοποιούν αλλά το jack πάει για κατάργηση.Ολες οι εταιρειες το  καταργουν.Σιγουρα θα ξεβολεψει πολλούς χρήστες αλλά δυστυχώς αυτή είναι η πραγματικότητα.Και το γεγονός ότι έχει παραμείνει μέχρι σήμερα είναι γιατί το απαιτούσαν πολλοί χρήστες.Ειναι η φυσική εξέλιξη του hardware.

Επεξ/σία από Istros
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 λεπτά πριν, bahamut_zero είπε

Δεν ειναι ευκολο να αλλαζεις αισθητικα το τηλεφωνο καθε χρονο. Εγω στεκομαι στο οτι και σε επιπεδο hardware δεν βλεπω τπτ καινουργιο ουσιαστικα.

Βεβαια σε αυτο φταιει πως το 6 ηταν ηδη τουμπανο, και πως η 1+ Ανανεωνει τα τηλεφωνα της πιο συχνα κι απο πουκαμισα. 

Μην περιμένεις τρελές αλλαγές απο την στιγμή που δεν έχει βγει ο 855 σε σχέση με το προηγούμενο μοντέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Istros είπε

Θετικό η αύξηση της χωρητικότητας της μπαταρίας,λογικό μιας και η οθόνη πήγε στις 6.4".Το ερώτημα είναι γιατί βιάζονται να το κυκλοφορησουν τη στιγμή που υπάρχει το OnePlus 6,θα μπορούσαν να περιμένουν λίγο για να πάνε σε snapdragon 855 εκεί σίγουρα θα ήταν μια καλή αναβάθμιση.Τωρα η μόνη διάφορα θα είναι η μεγαλύτερη οθόνη.

Απορίας άξιο 3 μήνες πριν την παρουσίαση των επόμενης γενιάς κινητών να βγάζουν συσκευή με 845!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Petrosmou είπε

Αντι να επενδυσουν λεφτα για ερευνες να βρουν μια μπαταρια να κραταει μια βδομαδα καθονται και βελτιωνουν καμερες και επεξεργαστες ..

Και τότε θα είναι που η apple δεν θα δίνει καθόλου φορτιστή στις συσκευές της. Θα περνάς από μηλοκατάστημα να σου το φορτίζουν με προνομιακή συνδρομή 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kirileman είπε

Και δεν βρίσκεις;

Απο την άποψη οτι δεν εχω ακομα ουσιαστικο λόγο να το αλλαξω, οχι δεν βρισκω..

Επισης τα 400 ευρωπουλα ειναι το ταβανι μου για συσκευη.. Για αυτο και το πηρα τοτε..

Οταν βγει κατι που να εχει τοσο, να ειναι κατα πολυ καλυτερο, και να εχει την ποιοτητα κατασκευης της συσκευης μου ( για να προλαβω την προταση του poco) , τοτε θα το αλλαξω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Papakitou είπε

Απο την άποψη οτι δεν εχω ακομα ουσιαστικο λόγο να το αλλαξω, οχι δεν βρισκω..

Επισης τα 400 ευρωπουλα ειναι το ταβανι μου για συσκευη.. Για αυτο και το πηρα τοτε..

Οταν βγει κατι που να εχει τοσο, να ειναι κατα πολυ καλυτερο, και να εχει την ποιοτητα κατασκευης της συσκευης μου ( για να προλαβω την προταση του poco) , τοτε θα το αλλαξω. 

LG v30,Samsung s8+?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, OnePlus6T είπε

για πιο λογο να παρει snapdragon 835? ουτε καν καλύτερα ενα ποκο με 845

Αφού είπε όχι σε poco.

Επεξ/σία από Istros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Istros είπε

LG v30,Samsung s8+?

Hell no !

Θελω root, custom roms και τετοια που εχω καλομαθει τοσα χρονια, και βαριεμαι να ψαχνομαι στα LG και ποσο μαλλον στα sammy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Papakitou είπε

Hell no !

Θελω root, custom roms και τετοια που εχω καλομαθει τοσα χρονια, και βαριεμαι να ψαχνομαι στα LG και ποσο μαλλον στα sammy.

Xiaomi mi8,mi max 2s.η OnePlus 6 μεταχειρισμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stiflerakos είπε

Έχω την εντύπωση πως πλέον ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ βγάζουν τα ίδια περσινά πράγματα , ελαφρώς βελτιωμένα και τίποτα καινούριο .

ΕΚΤΟΣ από την huawei που παίζει μπάλα μόνη της . Πλέον κάθε φορά που έρχεται παρουσίαση περιμένεις να δεις και μια καινοτομία . Μια πραγματική αναβάθμιση . 

Μου θυμίζει την Απλ επι Στηβ εποχής .

Κατοχος iPhone για να μην παρεξηγηθώ ...

Μείνε εκεί που είσαι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...