Προς το περιεχόμενο

Από €549 το νέο OnePlus 6T που έχει οθόνη 6,41” με in-display fingerprint reader και μπαταρία 3700mAh


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, XPHSTOS_ είπε

Φυσικά και όχι αλλά τόσο πολύ κοστίζει το audio jack?
Δεν νομίζω.

Απλά ακολουθούν ένα trend το οποίο θα τους αποφέρει περισσότερα κέρδη αφού η κάθε εταιρεία πλέον βγάζει τα δικά της ασύρματα ακουστικά/ψείρες,
Θα μπορούσαν όμως κάλλιστα να κρατήσουν και το jack, απλά σε σπρώχνουν προς τα εκεί...

αγοραζεις ακουστικα με καλωδιο type-c με 7Common_face_of_one_euro_coin.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, stefanos_th said:

αγοραζεις ακουστικα με καλωδιο type-c με 7Common_face_of_one_euro_coin.jpg

Αν θέλω να ακούω μουσική και να τα φορτίζω ταυτόχρονα γιατί έχω λίγη μπαταρία?
Επίσης θα βάλω στον... μου τα ακουστικά που έχω αγοράσει και κάνουν 100€ ή θα πρέπει να σκάσω άλλα 150€ για να αγοράσω ασύρματα ακουστικά αντίστοιχης ποιότητας?
Μήπως θα πρέπει να κυκλοφορώ και με καλωδιάκι type-c το audio jack?

Ευχαριστώ πολύ την OnePlus και όποια εταιρεία ακολουθεί το μοντέλο αυτό, αλλά δεν θα πάρω.
Το audio jack είναι πολύ νωρίς για να φύγει... και δεν το λέω εγώ ο περίεργος, το λένε οι περισσότεροι users στα forums.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα κάνω μια ερώτηση . Με το under display  figerprint reader αυτό σημαίνει πως δεν θα μπορούμε να τοποθετούμε τζαμάκια για προστασία ? 

Ωραία συσκευή πάντως  με καλύτερη μπαταρία και σε  καλή τιμή. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήτανε μέχρι 5,5 ίντσες θα ήτανε ότι καλύτερο στην αγορά. Αν θες τσάντα για να κουβαλάς το κινητό σου όμως γάμησε το δεν αξίζει. Συν του ότι εξακολουθούν να έχουνε λάθος πολιτική με τους φακούς στις πίσω Dual-Cameras.. Απογοητευτικό και το περιμέναμε πως και πως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Malthador είπε

Σοβαρά τώρα, αν και δεν είναι απορία απόλυτα σχετική με το συγκεκριμένο τηλέφωνο, γενικότερα το θέτω: εσάς σας βολεύουν οι οθόνες που ΔΕΝ έχουν ration 16:9 ή μόνο εγώ είμαι ο περίεργος; Πραγματικά αυτό το πράγμα που τις κάνουν μακρυνάρια σα λουκάνικα δεν το κατανοώ, δεν βολεύει ούτε στο διάβασμα, ούτε στο να βλέπεις βίντεο/φωτογραφίες.

Μόνο εγώ είμαι ο συντηρητικός γεροξεκούτης που δεν του αρέσει το ρεύμα της μόδας;

Οτι ειναι ασχημα ειναι αλλα σιγουρα βολευουν καλυτερα λογω μικροτερους πλατους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dinos_12345 είπε

Εγώ με ανοιχτή τοποθεσία 4G + WiFi, πιάνω εύκολα 5+h SOT. Αν κλείσω τοποθεσία και κάτσω σε wifi με μέτρια φωτεινότητα, έχω καταφέρει αυτό. Πάντα με όλα στοκ

Screenshot_20180929-022304.jpg.8406eb4eefc897a017720d7c96f475c8.jpg

Μια χαζή ερώτηση...  Υπάρχει black themeαπό την μάνα του ?  Ή το βάζεις μετά μόνος σου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, XPHSTOS_ είπε

Αν θέλω να ακούω μουσική και να τα φορτίζω ταυτόχρονα γιατί έχω λίγη μπαταρία?
Επίσης θα βάλω στον... μου τα ακουστικά που έχω αγοράσει και κάνουν 100€ ή θα πρέπει να σκάσω άλλα 150€ για να αγοράσω ασύρματα ακουστικά αντίστοιχης ποιότητας?
Μήπως θα πρέπει να κυκλοφορώ και με καλωδιάκι type-c το audio jack?

Ευχαριστώ πολύ την OnePlus και όποια εταιρεία ακολουθεί το μοντέλο αυτό, αλλά δεν θα πάρω.
Το audio jack είναι πολύ νωρίς για να φύγει... και δεν το λέω εγώ ο περίεργος, το λένε οι περισσότεροι users στα forums.

Ολα γινονται.

Με 1.5 ευρω. Και φορτιζεις και εχεις ακουστικα με jack.

 

 

Screenshot_1.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν με εκπλησει καθολου ενω τα προηγουμενα χρονια μου αρεσαν τα κινητα της 1+ τωρα δεν μου κανουν αισθηση, νομιζω αν θα επαιρνα κινητο αυτη την στιγμη θα επαιρνα Xiaomi αφου εχεις 3ς πολυ καλυτερες επιλογες για μενα και με λιγοτερα λεφτα δηλαδη poco στα 300 ευρω , MI8 στα 350 και το προσφατο Mi Mix στα 400 ευρω οποτε η Xiaomi ειναι μονοδρομος

Επεξ/σία από Exodia The Forbidden One
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Koukoz είπε

Μια χαζή ερώτηση...  Υπάρχει black themeαπό την μάνα του ?  Ή το βάζεις μετά μόνος σου ?

Λογικά ναι, το OnePlus One  μου είχε, στις να μην έχουν τα νεότερα.

Αν εννοείς με το που το ανοίγεις δεν είμαι σίγουρος, αλλά κατεβάζεις πολύ εύκολα μέσα από τα settings.

Επεξ/σία από Voodooman
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Meh. Ποτέ δεν θα πάρω κινητό πάνω από 6 ίντσες. Ορκίζομαι στο θεό της παντόφλας Migato. Είναι όχι από μένα.

edit: Κατά τα άλλα κινητάρα προφανώς

Επεξ/σία από whoever81
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, eliask είπε

Nα κάνω μια ερώτηση . Με το under display  figerprint reader αυτό σημαίνει πως δεν θα μπορούμε να τοποθετούμε τζαμάκια για προστασία ? 

Ωραία συσκευή πάντως  με καλύτερη μπαταρία και σε  καλή τιμή. 

Θα μπορείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Dinos_12345 είπε

Εγώ με ανοιχτή τοποθεσία 4G + WiFi, πιάνω εύκολα 5+h SOT. Αν κλείσω τοποθεσία και κάτσω σε wifi με μέτρια φωτεινότητα, έχω καταφέρει αυτό. Πάντα με όλα στοκ

Screenshot_20180929-022304.jpg.8406eb4eefc897a017720d7c96f475c8.jpg

Να μαι και εγώ.... Screenshot_2018-10-30-02-10-43-948_com_miui.securitycenter.png.bd274b5e67a8f95bfdf0f1873ca1f358.png

Screenshot_2018-10-30-02-10-38-521_com.miui.securitycenter.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...