Προς το περιεχόμενο

Αυθεντικά Windows με $11,89 και Office με $26,93 στο Goodoffer24


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members

Το Goodoffer24.com είναι ένα νέο online κατάστημα με κλειδιά για video games, λογισμικό, και προπληρωμένες κάρτες για κονσόλες. Το κατάστημα προσφέρει ασφαλείς συναλλαγές και γρήγορη πρόσβαση σε μία μεγάλη ποικιλία λογισμικού, σε πολύ προσιτές τιμές. Για παράδειγμα, η αρχική τιμή των Windows 10 Pro είναι κοντά στα 150€.

Στο Goodoffer24.com θα βρούμε άδειες για τα Windows 10 σε πολύ χαμηλότερες τιμές. Στο κατάστημα θα βρούμε επίσης σημαντικές εκπτώσεις και στο Office 2016 Pro. Με το κουπόνι που θα βρείτε παρακάτω, μπορείτε να πετύχετε ακόμα μεγαλύτερη έκπτωση.
Εδώ να σημειώσουμε ότι με την αγορά κάποιου κλειδιού, ενεργοποιούμε κανονικά το λογισμικό με αυθεντική άδεια.

Ειδική προσφορά για τους αναγνώστες του insomnia.gr

Ως αναγνώστες του insomnia.gr, μπορείτε να αγοράσετε άδειες για Windows και Office, με εκπτώσεις έως και 15% στα κλειδιά λογισμικού, χρησιμοποιώντας το παρακάτω κουπόνι:
JGo24inso15

Windows 10 Pro Professional CD-KEY (32/64 Bit) στα $11.89
Microsoft Office 2016 Pro Professional Plus CD-KEY (1 PC) στα $26.93
Microsoft Office 2019 Professional Plus CD-KEY (1PC) στα $55.27
Windows 10 Pro + Office 2016 Pro -Bundle στα $33.16


Γρήγορη παράδοση και άψογη τεχνική υποστήριξη

Το Goodoffer24.com μας προσφέρει τις καλύτερες δυνατές υπηρεσίες. Αμέσως μετά την παραγγελία οποιουδήποτε προϊόντος, θα λάβουμε μέσω e-mail τον κωδικό που επιλέξαμε. Αν συναντήσουμε οποιοδήποτε πρόβλημα ή αν έχουμε απορίες, μπορούμε να επικοινωνήσουμε με την τεχνική υποστήριξη, έτσι ώστε να μας επιλύσουν άμεσα το πρόβλημα.


Πώς παραγγέλνω από το Goodoffer24.com;

Η διαδικασία για να παραγγείλουμε κάποιο προϊόν από το Goodoffer24.com είναι αρκετά απλή. Παρακάτω περιγράφουμε τη διαδικασία για την αγορά της OEM έκδοσης των Window 10 Pro, χρησιμοποιώντας το κουπόνι “JGo24inso15”.

Το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να προσθέσουμε το λογισμικό στο καλάθι αγορών μας, κάνοντας κλικ στο κουμπί "Add to Cart".

1.png.3f0471130df87c5de1e0cc0fd83b5df7.png

Έπειτα, μεταφερόμαστε στο καλάθι μας από το κουμπί πάνω δεξιά. Εκεί επιλέγουμε "Apply Coupon Code", και στη συνέχεια κάνουμε επικόλληση τον κωδικό στο κενό πεδίο.

Πατώντας στο κουμπί "Apply Discount", θα δούμε ότι η έκπτωση θα περαστεί στο προϊόν μας.

2.png.27b84ab6ceaa32643a3c8d9428353aca.png

Τέλος, με το κουμπί "Proceed to Checkout" μεταφερόμαστε στη σελίδα πληρωμής, όπου μπορούμε να επιλέξουμε τη μέθοδο που μας βολεύει. Ανάμεσα στις διαθέσιμες μεθόδους είναι και το PayPal.

Αφού συμπληρώσουμε τα στοιχεία μας, επιβεβαιώνουμε την παραγγελία. Μετά την πληρωμή θα λάβουμε στο email μας τους κωδικούς για τα προϊόντα που παραγγείλαμε, χωρίς επιπλέον καθυστερήσεις.

Μπορείτε να δοκιμάσετε άμεσα το Goodoffer24.com ακολουθώντας τον σύνδεσμο. Το κουπόνι θα είναι διαθέσιμο για περιορισμένο χρονικό διάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλό θα ήταν να αναφερθεί ότι συνήθως αυτά είναι ΟΕΜ κλειδιά, ενδέχεται να κλειδώσουν, να μην ενεργοποιούν τα windows αν έχει χρησιμοποιηθεί τις όσες φορές επιτρέπει η ms και τέλος δένουν με την μητρική (αν θες να κάνεις νέα εγκατάσταση και να χρησιμοποιήσεις το ίδιο κλειδί μπορεί να μην δουλέψει).

Τώρα δεν ξέρω κατά πόσο θα πρέπει το ίδιο το insomnia να σπρώχνει site που στην ουσία πουλάνε κάτι που δεν θα έπρεπε.

Από την άλλη το κόστος είναι μικρό, το πολύ πολύ ξαναγοράζεις.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω παρει στο παρελθον απο αλλο καταστημα και το μετανιωσα. Οχι για τα χρηματα που ηταν ελαχιστα αλλα επειδη πουλουσαν 'retail' key το οποιο μια φορα μονο επαιξε. Οταν χρειαστηκε να ξαναβαλω τα windows στο ιδιο μηχανημα δεν λειτουργουσε και το support εκπληκτικο τους πηρε μια εβδομαδα να μου δωσουν ενα αλλο. Ουτε καν ασχοληθηκα να το περασω. Τα αγορασα κανονικα και τελειωσε.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Hazuki είπε

Από την άλλη το κόστος είναι μικρό, το πολύ πολύ ξαναγοράζεις.

όσο μικρό και να είναι, ο καταναλωτής πρέπει να γνωρίζει πριν προβεί στην αγορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω παιζει πολυ αυτη η ειδηση προωθηση δεν ξερω τη ακριβως ειναι περιεργο παντως..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω το προωθεί ολο το ebay και τα μεγαλύτερα ευρωπαϊκά κλειδαραδεικα το ινσομνια σε πειραξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ...φτηνο αυτό κατάστημα δινει και αποδειξη αγορας που καθιστα το λογισμικο "νομιμο";

Ολοι ξερουμε τετοια "καταστήματα" αλλα δεν τα διαφημίζουμε κι ολας και μαλιστα με προσφορα για τους ...Insomniac .

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω μείνει ακόμα με τα office 2010, για να έχεις ελληνικό proofing στα 2016 πρέπει να αγοράσω και κάτι ακόμα ή κατεβάζω το language pack από το site της MS ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως προς το συγκεκριμένο νήμα, αυτή είναι μια νόμιμη υπηρεσία, ώστε να μην αντιτίθεται στους κανονισμούς του insomnia; Δηλαδή, η microsoft επιτρέπει την πώληση κλειδιών από unofficial retailers; Αν εγώ αγοράσω τέτοια ως ιδιώτης με την κάρτα μου και κάνω αυτοπαράδοση στην εταιρεία μου, είμαι νόμιμος αν μπουν για έλεγχο; Νομίζω ότι όλοι ξέρουμε την απάντηση στα ερωτήματά μου. Οι άδειες χρήσης των προϊόντων της Microsoft, σύμφωνα με την ίδια δεν μεταβιβάζονται, εκτός αν συνοδεύονται από το πλήρες μηχάνημα με το οποίο πουλήθηκαν αρχικά (OEM), πχ ένα μεταχειρισμένο λάπτοπ, και αυτό μόνο στα windows. Και μηχάνημα δεν είναι ένα πληκτρολόγιο ή μνήμες ram όπως νομίζουν πολλοί στην Ελλάδα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο καποιο επιλεγούν ηθελημένα να μπλέκουν τον ιδιωτη με την εταιρια.Η ΕΤΑΙΡΕΊΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΙΜΟΛΌΓΙΟ ΑΡΑ  ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΛΕΙΔΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ.ΓΙΑ ΕΝΑ ΙΔΙΩΤΗ ΩΜΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΟΥΤΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΠΛΗΝ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ΚΛΕΙΔΙΟΥ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΏΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΑ 5 -10 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΈΔΩΣΕ.Σιγουρα κατι που αξιζει το ρισκο αν και ειναι παρα πολυ μικρο.Το αν ειναι παρανομο η οχι μονο η μαικροσοφτ μπορει να το κρινει και οχι οι Δον Κιχωτες του ινσομνια. ΕΦΟΣΟΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΕΝΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΛΕΙΔΏΝΕΙ ΕΙΣΑΙ ΝΟΜΙΜΟΤΑΤΟΣ

Υπαρχουν και retail αδειες που ενεργοποιούνται καμια 1000  φορες ανεξάρτητου μηχανήματος

Επεξ/σία από spyros007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, angmar είπε

Αν πάρει κανείς κλειδί από εδώ και το βάλει σε επαγγελματικό μηχάνημα, τουλάχιστον 3 προσευχές τη μέρα μη του κάνουν ποτέ έλεγχο, γιατί το πρόστιμο δε θα είναι $12.

Για πες μας σε ποιους έχουν κάνει ελέγχους για windows και τι πρόστιμα πλήρωσαν ; ΓΙΑ windows με κλειδί αγορασμένο από ebay ή οπουδήποτε αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...