Προς το περιεχόμενο

Προσφορα TV 50' Philips 50PUS6503 στα 369Ε - Kotsovolos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλή για τα χρήματα της. Είδα και εγώ που πήρα την 43nu7402 samsung. Την ακριβοπληρωσα και έχει ips panel

Επεξ/σία από Chrisl7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Evlomarios είπε

Γιατί κακή;Σήμερα την πήρα ελπίζω να έχεις επιχειρήματα κρίμα ειναι να μας χαλάς την ψυχολογία έτσι :(

Θα πω απλά ότι τη μια μέρα κρέμασα την pus6162 στο υπνοδωμάτιο και την άλλη μέρα την κατέβασα για να ξαναβάλω την Panasonic plasma που είχα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, manosfp είπε

Θα πω απλά ότι τη μια μέρα κρέμασα την pus6162 στο υπνοδωμάτιο και την άλλη μέρα την κατέβασα για να ξαναβάλω την Panasonic plasma που είχα. 

Εμένα όμως ειναι αντικειμενικά η πρώτη μου τηλεόραση και δεν εχω μέτρο σύγκρισης όποτε  με βλέπω να την προτιμώ συγκριτικα με τον λευκό τοίχο .

Επεξ/σία από Evlomarios
  • Like 12
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, manosfp είπε

Θα πω απλά ότι τη μια μέρα κρέμασα την pus6162 στο υπνοδωμάτιο και την άλλη μέρα την κατέβασα για να ξαναβάλω την Panasonic plasma που είχα. 

Θα ήθελες να το εξηγήσεις πιο αναλυτικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις σύγκρινες Plasma με οικονομική LED για να πεις στον άνθρωπο ότι πήρε κακή τηλεόραση; Μάλιστα...

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, manosfp είπε

Θα πω απλά ότι τη μια μέρα κρέμασα την pus6162 στο υπνοδωμάτιο και την άλλη μέρα την κατέβασα για να ξαναβάλω την Panasonic plasma που είχα. 

φιλε ενιωσα ακριβως το ιδιο οταν περασα απο 40 fhd lg του 2012 σε φςτινο μοντελο 55 4κ samsnug με πανελ va/ξερεις γιατι?γιατι η συνηθεια ειναι κακο πραμα,μετα απο ενα μηνα ομως με τη sami βλεποντας την lg που την εδωσα στους γονεις μου καταλαβαινω ποσο καλυτερη ειναι τεχνολογικα,anyway δεν γνωριζω για το μοντελο ας μιλησουν οι ειδικοι αλλα τιμη vs ιντσες θα ελεγα ειναι παραπανω απο τιμια για επωνυμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ παντως που την έχω εδώ κ 5 μέρες αυτό περίμενα για τα λεφτά της. Ούτε ουαου ούτε χάλια.

Δεν εχω βρει ρυθμίσεις στο internet για την εικόνα ωστε να γίνει καλύτερη. Αν κάποιος έχει πετύχει καλό αποτέλεσμα ας στείλει.

Όλα αυτα που λέω είναι με την default ρυθμιση όπως ήρθε.

Επίσης εκτος από την πρωτη φορά που μπήκε στο smart menu, δεν ξαναμπήκε, το youtube παντως και το νετφλιξ απο το home button λειτουργουν κανονικά. Μαλλον φταιει το σήμα wifi που δε μπαινει στο σμαρτ μενού, καθώς όπως λέει στις οδηγίες πρεπει να είναι 80%, ενώ πιάνει μόνο 60% στο σημείο που την έχω.

Γενικά το δίλλημα είναι F&U ή Philips στα λεφτά αυτά. Εγώ διάλεξα philips. Και σε σχέση με μια 47αρα F&U που έχω στο χωριό και την είχα πάρει στα ίδια λεφτά, είναι πολύ καλύτερη.

 

Επεξ/σία από Parolos4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, manosfp είπε

Επίσης από κανάλι σε κανάλι ήθελε περίπου δυο δευτερόλεπτα. 

χωρις να εχω την συγκεκριμενη (η οποιαδηποτε αλλη philips) εχω ακουσει οτι αυτο ειναι ... feature των philips, ακομα και των σχετικα ακριβων μοντελων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ειμαι ενα κλικ πριν κανω την παραγγελία αξιζει λέτε θέλω να ελπίζω τουλάχιστον να μην έχει vestel πάνελ γιατί μετά δεν θα αξίζει καθόλου! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...