Προς το περιεχόμενο

Κουπόνι 5$ για Ebay(ΧΩΡΙΣ minimum). Συγκεκριμένα προιόντα. [ΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ/ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ]


kkailas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Να ρωτησω κατι για τα πολλα account; Τι ονοματα βαζετε; Παλι τα σωστα; Δεν θα σας δουν οτι ειστε το ιδιο ατομο; Με ενα ψευτικο ονομα πως παραλαμβανετε απο ταχυδρομειο;

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Atοm είπε

Thanx!

  Απόκρυψη περιεχομένων

Μη ξεχνάτε πως μπορείς να κάνεις login στο ebay και μέσω Facebook και Gmail 😇

Το εκανα και η λαλακια περνει σαν στοιχεια το ονομα στο facebook ΚΑΙ ΟΧΙ το ονομα του Paypal. Μαλλον θα μου τα στειλουν σε ενα ατομο που δεν υπαρχει πουθενα, ελπιζω να τα φερει ο ταχυδρομος στο σπιτι και να τα αφησει αλλιως δεν θα βρω ταυτοτητα του ανυπαρκτου που εχω στο facebook. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, opcorsa είπε

τωρα ξεθυμανα τους τα πηρα

ελπιζω να ερθουν μονο γιατι εχω βαλει fake name με σωστη διευθυνση

Δεν χρειαζεται να βαλεις fake name

κατα την δημιουργεια ενος καινουργιου λογαριασμου βαλε fake και μετα το κανεις edit(με το αληθινο) και τελειωσες!!!

Εχω φταξει 3 account  με Συνολο 6 παραγγελιες, 2 παραγγελιες ανα account με ψευτικα τηλεφωνικα νουμερα αλλα αληθινα στοιχεια

μεχρι τοτε ολα κομπλε( Δεν πληρωσα δραχμη!!!)

πηγα να κανω και 4 λογαριασμο και θελει επιβεβαιωση αριθμου, θα ξαναπροσπαθησω απο αλλο pc

Επεξ/σία από snakegaminggr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, snakegaminggr είπε

Δεν χρειαζεται να βαλεις fake name

κατα την δημιουργεια ενος καινουργιου λογαριασμου βαλε fake και μετα το κανεις edit και τελειωσες!!!

Εχω φταξει 3 account  με Συνολο 6 παραγγελεις, 2 παραγγελεις ανα account με ψευτικα τηλεφωνικα νουμερα αλλα αληθινα στοιχεια

μεχρι τοτε ολα κομπλε( Δεν πληρωσα δραχμη!!!)

πηγα να κανω και 4 λογαριασμο και θελει επιβεβαιωση αριθμου, θα ξαναπροσπαθησω απο αλλο pc

τυπε τα ειχες πελωρια αναγκη

13 λεπτά πριν, mastoras007 είπε

θα μπλοκάρουν οι σερβερ του ebay ααχαχαχαχαχαα

φτιαχνω account 

το θεμα ειναι ποιος τα πληρωνει αυτα τα χρηματα

γιατι ο κινεζος σιγουρα θα πληρωθει... απο ποιος ομως δεν ξερω,....σιγουρα ξερω απο ποιους ΔΕΝ θα πληρωθει :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, opcorsa είπε

τυπε τα ειχες πελωρια αναγκη

το θεμα ειναι ποιος τα πληρωνει αυτα τα χρηματα

γιατι ο κινεζος σιγουρα θα πληρωθει... απο ποιος ομως δεν ξερω,....σιγουρα ξερω απο ποιους ΔΕΝ θα πληρωθει :P

Προωθητική ενέργεια του ebay. Μαρκετινγκ 101 ...

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, snakegaminggr είπε

Δεν χρειαζεται να βαλεις fake name

κατα την δημιουργεια ενος καινουργιου λογαριασμου βαλε fake και μετα το κανεις edit(με το αληθινο) και τελειωσες!!!

Εχω φταξει 3 account  με Συνολο 6 παραγγελιες, 2 παραγγελιες ανα account με ψευτικα τηλεφωνικα νουμερα αλλα αληθινα στοιχεια

μεχρι τοτε ολα κομπλε( Δεν πληρωσα δραχμη!!!)

πηγα να κανω και 4 λογαριασμο και θελει επιβεβαιωση αριθμου, θα ξαναπροσπαθησω απο αλλο pc

Εκανα και μου λέει οτι εχω βάλει κωδικο..

Μηπος χρειάζετε στοιχεία κάρτας?η paypal? εκει τα εβαλες κενα η εχεις και 3-4 paypal? axaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, mastoras007 είπε

Εκανα και μου λέει οτι εχω βάλει κωδικο.. 

Μηπος χρειάζετε στοιχεία κάρτας?η paypal? εκει τα εβαλες κενα η εχεις και 3-4 paypal? axaxa

Δεν χρειαζετε να επιλεξεις καποια επιλογη πληρωμης απλως βαζεις το κουπονι και τελειωσες!!!

και ειναι μεχρι 2 φορες ανα account

Επεξ/σία από snakegaminggr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, opcorsa είπε

o τολμων νικα τυπε

προχωρα

ΒΑΛΕ ΕΚΕΙ ΠΈΡΑ ΟΤΙ ΝΑΙ ΑΧΑΧΑΧΑ

εγω εβαλα ενα νουμερο στην τύχη αλλά δεν προχωράει...θα κάνω ενα καθαρισμο cookies μπας και 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, mastoras007 είπε

ΒΑΛΕ ΕΚΕΙ ΠΈΡΑ ΟΤΙ ΝΑΙ ΑΧΑΧΑΧΑ

εγω εβαλα ενα νουμερο στην τύχη αλλά δεν προχωράει...θα κάνω ενα καθαρισμο cookies μπας και 

χαχαχαχ κλαιω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα και εγώ παραγγελίες. Το θέμα είναι σε περίπτωση που δεν βρίσκει την οδό το κούριερ, πως θα με ειδοποιήσει, με τηλεπάθεια? :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...