Προς το περιεχόμενο

Κουπόνι 5$ για Ebay(ΧΩΡΙΣ minimum). Συγκεκριμένα προιόντα. [ΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ/ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ]


kkailas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, aristarhos είπε

Παρέλαβε κανείς; Εγώ 2 πραγματάκια περιμένω αλλά δεν έχω παραλάβει τίποτα.

Στα tracking που μου έδωσε ο πωλητής του eBay φαίνεται πως έφτασαν στην Ελλάδα στις 11/11/2018 αλλά ο ταχυδρόμος δεν έφερε τίποτα, παρόλο που από τότε έχω παραλάβει και άλλα από Κίνα, αλλά τα συγκεκριμένα αγνοούνται!

Ενημερώστε όσοι αγοράσατε.

Εγώ παρέλαβα προχτες από τη δεύτερη ίδια καμπάνια που έκανε το ebay στις 30 Νοέμβρη. Θα έπρεπε να είχες παραλάβει από τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, andreasece είπε

Εγώ παρέλαβα προχτες από τη δεύτερη ίδια καμπάνια που έκανε το ebay στις 30 Νοέμβρη. Θα έπρεπε να είχες παραλάβει από τότε.

Υποψιάζομαι πως μας την έφερε ο κινέζος.
Δεν μου έστειλε τίποτα και απλά μου έδωσε τα tracking numbers από κάποια δεματάκια (από τα πολλά) που έστειλε Ελλάδα.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και σε μενα αγνοουνται ΚΑΙ απο τις 2 καμπανιες που εκανε το  ebay. Ενω μου ηρθαν αλλα πραγματακια που παρηγγειλα πολυ αργοτερα απο Κινα, αυτα (οπως και αρκετα που αγορασα) δεν ξερω που ειναι. Τοσο μπαχαλο εγινε στα Ελτα αυτη την περιοδο? Ή καποιοι τα "τσακωσανε" μεσα απο το ταχυδρομειο μιας που τα περρισσοτερα ειναι ανευ tracking number?

Επεξ/σία από Apos74
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα δεν έχει έρθει τίποτα από την δεύτερη καμπάνια, από την πρώτη παρέλαβα κανονικά.

Πάντως έγραφε στην περιγραφή ότι αναμένεται να φτάσει 14 Δεκεμβρίου με 28 Ιανουαρίου αυτό που παρήγγειλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, christakos07 είπε

Εντός των αγνοούμενων περιλαμβάνεται και το ηχείο-ραδιόφωνο;

Αυτό είναι σίγουρα αγνοούμενο 

Αρνητική ρίξτε μάγκες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρομοιως απο δυο καμπανιες, τεσσερις παραγγελιες και διαφορα σκατουλακια, εχω λαβει μόνο 2 καλωδια απο το καταστημα ugreen, ολοι οι αλλοι δεν φαινεται να εστειλαν τίποτε.

Κι αυτοι οι απατεωνες ειναι οι πιο ευγενικοί, μου στειλαν 5 φορες μηνυμα για το ποσο θελουν να με εξυπηρετήσουν, να τους αφήσω καλη αξιολογηση, τους ζητησα επαναποστολή, πρωτα ειπαν το έστειλαν (φορτιστη qc3.0 + καλωδιο) μετα απο πιεση για κωδικο παρακολουθησης μου έκαναν refund στο αχρηστο κουπονι

Χειτοτεροι από Aliexpress πια.

Επεξ/σία από vgiozo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια και γω μια απο τα ιδια δεν εχει ερθει τιποτα εχω παραγγειλει το γνωστο ραδιοφωνακι και ακουστικα-bluetooth..Βεβαια εχω tracking και απο τα δυο που λενε οτι φτασανε στην Ελλαδα απο 15/12 και εκτιμωμενος χρονος παραδοσης ειναι τελος γεναρη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ μια από τα ίδια. Μόνο το ugreen καλώδιο έχει έρθει. 

Δυστυχώς άφαντη και άλλη μια παραγγελία που περιμένω (χωρίς καμπάνια) και την έχω πληρώσει κανονικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ακόμα να παραλάβω, από 2 καμπάνιες. Μίλησα με τους πωλητές και μου είπανε μάλλον χαθήκανε, οπότε να τα στείλουν πάλι. Σε ένα από αυτά είχα πληρώσει κοντά 1.50 ευρώ μέσω Paypal γιατί έκανε 6 και κάτι νομίζω. Οκ κλάιν, αν και δεν χάνονται τα λεφτά, απλά να τα παραλάβω θέλω. Τώρα αμφιβάλλω αν έρθουν ποτέ.  Σχεδόν όλα ήταν μέχρι τέλος Δεκέμβρη. 1-2 από αυτά είναι τέλος Γενάρη αλλά οι πωλητές δεν είχανε ιδέα. Οπότε περιμένω αποστολή πάλι, αλλά δεν..

 

P.S. Είχα παραγγείλει εδώ και 2-3 μήνες 3 πράγματα κανονικά (χωρίς καμπάνια - πλήρωσα μέσω PayPal). Το ένα ήρθε γρήγορα. Τα άλλα δεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...