Προς το περιεχόμενο

Κουπόνι 5$ για Ebay(ΧΩΡΙΣ minimum). Συγκεκριμένα προιόντα. [ΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ/ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ]


kkailas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 475
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οπότε μάγκες όλοι αρνητική στον τύπο με το Ραδιοφωνάκι , αυτός πληρώθηκε κανονικά δεν έχει σημασία που  ήταν με κουπόνι ,  αν το είχε κάνει Έλληνικό μαγαζί θα ζητάγαμε να κρεμαστεί στη Ομόνοια ... το παίζει και αξιόπιστο κατάστημα τρομάρα του  .

Όσο για τα λεφτά δεν θα τα πάρουμε αφού δεν πληρώσαμε τίποτα '' οι περισσότεροι ''' και έτσι πόνταρε εκεί το λαμόγιο.

2 φορές το έριξα παραγγελία και δεν ήρθε καμία όλα τα άλλα ήρθα από Τσάντα μέχρι ποντίκι και κάτι ακουστικά . Τα Ελτα που έχω εδώ δεν μου έχουν χάσει ποτέ παραγγελία και ο ταχυδρόμος με ξέρει κ όλας όπως και το σπίτι , οπότε δεν παίζει να ήρθε και να χάθηκε ή να το άφησε έξω κτλ κτλ. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια από τα ίδια κι εδώ με το ραδιοφωνάκι, μου έστειλε refund όταν δεν του απάντησα στο παρακάτω μήνυμα:

Αναφορά σε κείμενο

""Hi,dear customer Thanks for your message. We are so sorry for the shipping,normally it should be arrived. Because we also couldn’t see the detail tracking information. Could you check it at the local post office or ask your neighbors first? If you still don’t receive, please contact us. We will help you resolve Waiting for your reply. Best regards.." "


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aristarhos είπε

Παρέλαβε κανείς; Εγώ 2 πραγματάκια περιμένω αλλά δεν έχω παραλάβει τίποτα.

Στα tracking που μου έδωσε ο πωλητής του eBay φαίνεται πως έφτασαν στην Ελλάδα στις 11/11/2018 αλλά ο ταχυδρόμος δεν έφερε τίποτα, παρόλο που από τότε έχω παραλάβει και άλλα από Κίνα, αλλά τα συγκεκριμένα αγνοούνται!

Ενημερώστε όσοι αγοράσατε.

Παρέλαβα εχθές .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, tsoubas είπε

εχω παραλαβει το ενα bluetooth mp3, το ενα πορτοφολι, το κοντρολ λεδ και τι μια θυκη χρηματων και εχω αλλα 12 σε αναμονη :)

από που πήρες το πορτοφόλι; εγώ ακόμα το περιμένω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kkailas είπε

Έστειλα μήνυμα χθες σε αυτόν με τα ραδιοφωνάκια

 

Screenshot_15.png

Ίδιο μνμ...Του είπα να στο στείλει πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, kkailas είπε

Προχθές παρέλαβα και αυτό 

Screenshot_16.png

Εγώ το είχα παραγγείλει από τον ίδιο πωλητή στις 29 και μου ήρθε εδώ και 2 περίπου εβδομάδες 🤘

o συγκεκριμένος πωλητής πρέπει να είναι εγγύηση και όχι σαν τον άλλον με το ράδιο που είναι σκέτη απάτη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα και εγώ μήνυμα για resend και να αφήσει τις μαϊμουδιες.....

 

Τώρα λογικά που θα του έρθουν τα email βροχή θα αναγκαστεί να το στείλει 

 

Οπότε το καλοκαίρι θα ακουμε τραγουδάκια,μια χαρά 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα τίποτα τα ίδια και εμενα, εγώ του είπα ξανά στειλτο συστημένο και το δέχτηκε τώρα θα το κάνει όχι δε ξέρω τι refund να ζητήσω εξάλλου το paypal πλέρωσε  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, HouZer είπε

Και εγώ ακριβώς την ίδια παραγγελία, το καθένα σε διαφορετικές διευθύνσεις σε διαφορετικές πολεις, δεν ήρθε τίποτα.

Εγώ φαντάζομαι οτι ο κινέζος κατάλαβε τι παίζει με τα κουπονάκια από το PayPal, δεν έστειλε ποτέ την παραγγελία και τσίμπησε τα 5$. Και λέει, και να τα θέλουν πίσω, σιγά μην κάνουν τον κόπο για refund, αφου τσάμπα τα πήραν, τι είχαν και τι έχασαν.

Εγώ έκανα τον κόπο για το refund, πήρα και για τα 2 αντικείμενα τα λεφτά μου σύμφωνα με το PayPal, αλλά στα χέρια μου προφανώς δεν πήρα τίποτα, γύρισαν κατευθείαν στο PayPal μαλλον.

Μία από τα ίδια και σε εμένα με αυτούς τους 2 πωλητές... σκέτη απάτη.

Από το πιο πρόσφατο κουπόνι τα πήρα από έναν πωλητή  goldstarpurchase και μου ήρθαν πριν 3 μέρες αν θυμάμαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...