Προς το περιεχόμενο

Κουπόνι 5$ για Ebay(ΧΩΡΙΣ minimum). Συγκεκριμένα προιόντα. [ΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ/ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ]


kkailas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καποια φτασαν οχι ολα. Ενας μου λεει οτι εκανε resent το parcel χτες, αλλα δεν μου ηρθε τιποτα στο email. Υπαρχει καποιος τροπος να δω στον λογαριασμο μου αν εκανε resent ή αν με κοροϊδευει; Μπορει να με διαφωτισει καποιος;

Τα backpack φτασαν, κινεζικες κρεμες επισης :) φορτιστες καλωδια οχι.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 475
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παράγγειλα κάτι Χριστουγεννιάτικα και ένα πορτοφόλι (2 κουπόνια αρχές Δεκέμβρη).

Μου ήρθε το πορτοφόλι και ένα από τα 4-5 στολίδια. Ίσως λόγω γιορτών υπάρχει θέμα στα ταχυδρομεία (όπως πάντα) και έχουν κολλήσει τα υπόλοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομοίως το ραδιοφωνάκι δεν ήρθε και σε εμένα. Ήρθε μια μικρή τσαντα πλάτης, κάτι μαγνητικά αυτοκόλλητα, κάτι καλώδια και Bluetooth ακουστικά. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα 2 πράγματα. Το ένα (το φθηνότερο) ήρθε. Το ακριβότερο (4$) ακόμα... (και δε νομίζω να φτάσει ποτέ εδώ που τα λέμε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας πω και εγώ την δικιά μου περίπτωση. Στην πρώτη καμπάνια λοιπόν πήρα το ποντίκι και το ραδιοφωνάκι. Πριν τα Χριστούγεννα ήρθε μόνο το ποντίκι. Το περιβόητο ραδιοφωνάκι αγνοείται ακόμη. 

Στην δεύτερη καμπάνια πήρα ένα στικάκι και έδωσα και περίπου 2-3€. Και αυτό στην ίδια μοίρα με το ραδιοφωνάκι.

Για πείτε οι γνώστες. Τι μπορούμε να κάνουμε;

Επεξ/σία από koooleeek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το ποντικι πηρα μονο στις 30 νοεμβριου οποτε δεν πληρωσα κατι εξτρα, αρα δε θα ασχοληθω και πολυ απλα θα περιμενω μπας και ερθει καποια στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, txcellas είπε

Ομοίως το ραδιοφωνάκι δεν ήρθε και σε εμένα. Ήρθε μια μικρή τσαντα πλάτης, κάτι μαγνητικά αυτοκόλλητα, κάτι καλώδια και Bluetooth ακουστικά. 

2 ραδιοφωνάκια εγώ και μου ήρθε το .... 3ο το μακρύτερο!
Εντωμεταξύ ζήτησα από τον πωλητή να μου πει το γίνετε, το έψαξε λέει και χάθηκε.

Του είπα να μου στείλει ένα, αλλά τελικά μου έκανε refund και εννοείτε επιστράφηκε στον κωδικό.

Στο paypal μπορεί να το δείχνει πράσινο σα να επιστράφηκαν λεφτά, αλλά στα ψιλά γράμματα λέει ότι επιστράφηκαν στον κωδικό.

Εννοείτε ΔΕΝ ήθελα λεφτά από το πουθενά, αλλά τουλάχιστον ας ερχόταν ένα ραδιοφωνάκι.

Δεν πειράζει, τι είχαμε τι χάσαμε! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, hasiotis_john είπε

 

Δεν πειράζει, τι είχαμε τι χάσαμε! :-)

Ααααα όχι δεν θέλω τέτοια 

 

Τάραξε τον στα mail και ζητά resend γιατί να του τα χαρίσουμε ρε συ; Ούτως η άλλως το ebay κερνάει 😋😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι Στέλιο, δεν έχεις και άδικο. Νομίζω πως είχα χρεωθεί και 2 ευρώ ή κάτι τέτοιο!
Θα δω στο paypal και βλέπουμε. Πάντως το case έκλεισε.
Και γω φαντάζομαι αρπαχτή με τα ραδιόφωνα, εκτός και αν εμφανιστεί έστω και ένας που παρέλαβε! 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά έκανα παραγγελίες κάτι φορτιστές που είχε... Πρέπει να παρήγγειλα τουλ 5 με 6... Γιατί είναι η 4η φορά που το βλέπω και είχα παιξει και με διπλούς λογαριασμούς.. δεν παρέλαβα τίποτα... Δεν μπαίνω καν στον κόπο σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...