Προς το περιεχόμενο

Κουπόνι 5$ για Ebay(ΧΩΡΙΣ minimum). Συγκεκριμένα προιόντα. [ΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ/ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ]


kkailas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικα με το ebay κατι παιζει τελευταια. Κι εμενα αρκετα δε μου χουν ερθει.. 

Ανοιξτε case αν δεν παραλαβετε.παντως.δε θα παρετε χρηματα καθως ηταν κουπονι αλλα η διαδικασια προχωραει κανονικα και ο τυπας δινει χρηματα πισω στο ebay. Μπορει γι αυτο να καναν μουχτι ορισμενοι. Σου λεει ποιος θα κάνει dispute τη συναλλαγη... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, coffeex said:

Επειδή βλέπω ότι μερικοί είχαν πρόβλημα και δεν παρέλαβαν το ποντίκι, σε εμένα έχει 

έρθει αυτό 

Ήρθε και σε μένα. Πριν τις γιορτές.

 

Επίσης χθες ήρθαν κάτι ρολόγια. 

 

Ραδιοφωνακι και κάτι καλώδια/φορτιστές ΟΧΙ

 

12 minutes ago, coffeex said:

Επειδή βλέπω ότι μερικοί είχαν πρόβλημα και δεν παρέλαβαν το ποντίκι, σε εμένα έχει 

έρθει αυτό 

Ήρθε και σε μένα. Πριν τις γιορτές.

 

Επίσης χθες ήρθαν κάτι ρολόγια. 

 

Ραδιοφωνακι και κάτι καλώδια/φορτιστές ΟΧΙ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα πάρει δύο pop figures για τα κλειδιά, ήρθαν και τα δύο. Κάτι ακουστικά που είχα πάρει δεν ήρθαν ποτέ, παίζει να τα τσέπωσαν και να μην έστειλαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ήρθαν το πορτοφόλι και κάτι ξύλινα γράμματα. Δεν μου έχει έρθει ούτε εμένα το ραδιοφωνάκι και η λεντοτενία. Επίσης έχουν καθυστερήσει αρκετά και άλλα πράγματα που αγόρασα από το ebay...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιοι πήρατε το ραδιόφωνο τζάμπα περιμένετε. Ο πωλητής προφανώς κατάλαβε ότι είναι από κουπόνι και δεν τα έστειλε. Τα tracking που σας έδωσε είναι μαϊμού για να μπορεί να ισχυριστεί ότι τα έστειλε και να δείτε και εσείς ότι έρχεται. Έστειλε μόνο 1 ή 2 και σας έχει δώσει σε όλους τον ίδιο αριθμό. Παλιό κόλπο. Γράψτε εδω τα 3 τελευταία ψηφία ο καθένας και 99.99% θα δείτε ότι είναι ίδιο. (Αν δεν είναι θα ζητήσω συγγνώμη από τον Κινέζο)

Άλλοι πωλητές πάλι ήταν εντάξει (πχ το ποντίκι) οπότε εκεί υπάρχει ακόμα ελπίδα ότι κάποια στιγμή μπορεί να έρθει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, vasilk είπε

Όποιοι πήρατε το ραδιόφωνο τζάμπα περιμένετε. Ο πωλητής προφανώς κατάλαβε ότι είναι από κουπόνι και δεν τα έστειλε. Τα tracking που σας έδωσε είναι μαϊμού για να μπορεί να ισχυριστεί ότι τα έστειλε και να δείτε και εσείς ότι έρχεται. Έστειλε μόνο 1 ή 2 και σας έχει δώσει σε όλους τον ίδιο αριθμό. Παλιό κόλπο. Γράψτε εδω τα 3 τελευταία ψηφία ο καθένας και 99.99% θα δείτε ότι είναι ίδιο. (Αν δεν είναι θα ζητήσω συγγνώμη από τον Κινέζο)

Άλλοι πωλητές πάλι ήταν εντάξει (πχ το ποντίκι) οπότε εκεί υπάρχει ακόμα ελπίδα ότι κάποια στιγμή μπορεί να έρθει.

Με έναν φίλο μου που τσεκάραμε και αυτή την εκδοχή που λες, το tracking ήταν διαφορετικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα η λεντοταινια δεν έχει έρθει πάντως.να περιμένω η να ανοίξω case λέτε;

Πάντως είναι σφάλμα του εβαυ αυτό.και κανονικά έπρεπε σε όσους δεν παραλάβουν να τα πιστωσουν για επόμενη αγορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω δύο "αλλά", αφότου σας πω πως έχω παραγγείλει ακουστικά την 1η φορά κ το ραδιοφωνακι τη 2η και ακόμη δεν έχω παραλάβει κάποιο.

1. Ως ημερομηνίες παράδοσης έχει ακόμη περιθώριο, τέλη του μήνα κ αρχές Φλεβάρη αντίστοιχα, σε όλους εσάς είχε νωρίτερες (τελευταίες) ημερομηνίες;

2. Στην 1η παραγγελία, με χρέωσαν κανονικά!!! Διαπίστωσα από το paypal πως είχα χρέωση με έκπτωση κουπονιού 1 αντί για 5$! Έστειλα στο cs του ebay, εκεί μου ζήτησαν το κουπόνι κ τους όρους λες κ δεν μπορούσαν να τα βρουν οι ίδιοι, ευτυχώς τα βρήκα από εδώ κ τους τα έστειλα κ μου είπαν πως επειδή η τιμή του προϊόντος ήταν κάτω από 5$ δεν έγινε πλήρης έκπτωση αλλά μόνο το 1. Τους υπέδειξα τους όρους όπου δεν ισχύει κ ζήτησα πού το λένε αυτό (αν κ στους όρους του κουπονιού ήταν σαφές πως ήταν συμβατό με προϊόντα χαμηλότερης αξίας, άλλωστε αυτοί έδωσαν συγκεκριμένη λίστα), αλλά αυτοί το χαβα τους. 5 μνμτ, κάθε φορά άλλος απαντούσε, όλοι το έπαιζαν δήθεν ευγενικοί κ ουδείς απαντούσε στην ουσία αλλά καθόταν στην απάντηση του 1ου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, @ngelos είπε

Εμένα μου ήρθαν το πορτοφόλι και κάτι ξύλινα γράμματα. Δεν μου έχει έρθει ούτε εμένα το ραδιοφωνάκι και η λεντοτενία. Επίσης έχουν καθυστερήσει αρκετά και άλλα πράγματα που αγόρασα από το ebay...

Είχα τσιμπήσει και εγώ λεντοταινία τώρα που το θυμήθηκα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποντίκι και μια θήκη για κινητό έφτασαν πολύ γρήγορα.Τώρα, απ'οτι φαίνεται,ο κινέζος με το ραδιοφωνάκι μας την έφερε ομαδικώς,γιατί ούτε και σε εμένα ήρθε το προαναφερθέν ραδιόφωνο(και δεν το βλέπω να έρχεται.)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...