Προς το περιεχόμενο

Κουπόνι 5$ για Ebay(ΧΩΡΙΣ minimum). Συγκεκριμένα προιόντα. [ΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ/ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ]


kkailas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ παρέλαβα το ποντίκι κανονικά αρχές Δεκέμβρη αλλά όχι το ραδιοφωνάκι. Μου έστειλε και εμένα το τυποποιημένο μήνυμά που κάποιος συμφουρίτης έχει ανεβάσει ποιο πριν. Θα ζητήσω refund τουλάχιστον να μην φάει τα λεφτά από το Paypal. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 475
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως παιδια ουτε κι εγω παρελαβα κατι πραγματάκια που περιμενω από ebay.  Αλλα προς ενημερωση εχει κολλησει κι ένα συστημενο από ali μια θηκη των 5 ευρω, και είναι στην αναμονη προς τελωνειο από τις 14-12 παρακαλω.. Δηλ τι θελω να πω μ αυτό? Ότι ότι οι δικοι μας πρεπει να μ.... . Λογικα θα εχουν παρατησει σακους, και θα ερθουν απότομα όλα μαζι. Να μου το θυμηθετε αυτό. Το ποτε θα ερθουν? Ας οψεται η μπανανια που ζουμε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι παραγγειλα πάντως ήρθε! (δεν παραγγειλα το ραδιόφωνο)

Ακόμα δεν έχω παραλάβει δέματα από αρχές Οκτωβρίου, οπότε υπομονή λίγο ακόμα μπας και...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου ήρθαν πάντως τα bt ακουστικά, ένα 4gb usb stick και μια φολα powerbank που θέλει κάτι σαν μπαταρία για να δουλέψει.🤣

και νομίζω μου μένουν ακόμη 3-5 πραγματάκια. όχι ραδιόφωνο πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και εγώ 2 ραδιόφωνα παράγγειλα και δεν ήρθε κανένα ως τώρα, τι κάνουμε από εδώ και πέρα? ζητάμε από τον Κινέζο να τα ξαναστείλει?

Κι αν μας κάνει τον Κινέζο???

Επεξ/σία από newworld
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...πάντως, με τους άπειρους εικονικούς λογαριασμούς που ανοίξατε τον κάνατε μάγκα τον Κινέζο. Θα αρκεστεί απλά να επιστρέψει τα χρήματα που αντιστοιχούν στους ελάχιστους που θα ασχοληθούν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, είχα πάρει τα ledακια αλλά δεν έχουν έρθει ακόμα. Τα πείρα 29 Νοεμβρίου και μου έχει expected delivery 27 Ιανουαρίου. Περιμένω μέχρι τότε και ζητάω refund ή ζητάω από τώρα λόγω paypal ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ έχω παραλάβει, ωστόσο, πολλές παραγγελίες μου από Κίνα από το Νοέμβρη ακόμα έχουν καθυστερήσει, υποθέτω λόγω φόρτου Χριστουγέννων. Ας κάνουμε υπομονή 2 εβδομάδες ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...