Προς το περιεχόμενο

Κουπόνι 5$ για Ebay(ΧΩΡΙΣ minimum). Συγκεκριμένα προιόντα. [ΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ/ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ]


kkailas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Tasosp22 είπε

θα πας εκει που λεει purchase history και δεξια γραφει more actions. Θα σου εχει επιλογη  i didnt receive it ή contact seller και θα  πεις οτι δεν σου ηρθε και ζητας επιστροφη.

εμ έλα που δεν έχει κάτι εκεί.. 

Clipboard01.jpg.50fa18a683e05d263feec0476abef636.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 475
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, leros2004 είπε

εμ έλα που δεν έχει κάτι εκεί.. 

Clipboard01.jpg.50fa18a683e05d263feec0476abef636.jpg

ισως επειδη εχει περασει η ημερομηνια παραλαβης που ειχαν δωσει . και μενα τωρα τα ιδια εμφανιζει .πριν περασει η ημερομηνια το ειχα κανει . Δοκιμασε απλα να του στειλεις μηνυμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tasosp22 είπε

ισως επειδη εχει περασει η ημερομηνια παραλαβης που ειχαν δωσει . και μενα τωρα τα ιδια εμφανιζει .πριν περασει η ημερομηνια το ειχα κανει . Δοκιμασε απλα να του στειλεις μηνυμα.

Το βρήκα τελικά...

1.jpg.ebd6081eb51c1127fc9b96d9e7365464.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

Και εγώ περιμένω το ραδιόφωνο και άλλα 2 πράγματα και φαίνονται από  8 Νοεμβρίου στην Ελλάδα. Ο ένας μου έκανε επιστροφή και ήρθε και εμαιλ απο το Paypal αλλά δεν εμφανίστηκε κάτι στην κάρτα και γράφει το εξής όπως θα δείτε στην φωτογραφία που ανέβασα '' Επιστροφή χρημάτων προς κουπόνι και όχι προς κάρτα '' 

  Απόκρυψη περιεχομένων

1773173238_.jpg.fc221a1810f4906d2683638e344a4197.jpg

το ίδιο και σε μένα

αρα δε θα τα πάρουμε.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Το βρήκα τελικά...

1.jpg.ebd6081eb51c1127fc9b96d9e7365464.jpg

Παιδιά γειά σας .

Επειδή είχα ένα αντίστοιχο θέμα , να ενημερώσω οτι όταν η αγορά είναι παλιά  , όταν ο πωλητής σου κάνει τον κινέζο , δηλ. απαντάει διάφορα  ή οτι θα σου κάνει refund αλλά δεν το κάνει , εσύ δεν έχεις την δυνατότητα escalate . Το λέει και το ebay : Note: You can escalate a case only if it was opened within 30 days after the estimated or confirmed delivery date."

Η λύση είναι να ανοίξεις case στο paypal . Εκεί έχεις περιθώριο 6 μήνες από την αγορά . Ελπίζω να βοηθήσω κάποιους .

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Paypal βρείτε την συναλλαγή της αγοράς κ πατήστε εκεί να ανοίξει θέμα (για όσους δεν το εμφανίζει στο ebay στο more actions) και θα σας οδηγήσει στο ebay resolution page.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα αυτά ξεχωριστά εγώ και δεν μπορώ ούτε με το tracking τους να δω τι γίνεται.

Έχω ακόμα μέρες μπροστά μου βέβαια μέχρι τις 28 του μήνα.

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, alekout είπε

Η λύση είναι να ανοίξεις case στο paypal . Εκεί έχεις περιθώριο 6 μήνες από την αγορά . Ελπίζω να βοηθήσω κάποιους .

Όταν είναι κουπόνι, δεν έχει νόημα.
Περιμένω την ημερομηνία για να μπορώ να κάνω το μόνο που καταλαβαίνουν οι Κινέζοι, αρνητική στο eBay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, talos_2002 είπε

Όταν είναι κουπόνι, δεν έχει νόημα.
Περιμένω την ημερομηνία για να μπορώ να κάνω το μόνο που καταλαβαίνουν οι Κινέζοι, αρνητική στο eBay.

δεν ανοιγει ρουθουνι, ειναι τοσες πολλες οι αγορες γενικα, που οι λογαριασμοι ξεφυτρώνουν σαν μανηταρια. γενικα κακως ασχολουμαστε με τους κινεζους..

μαζι κι εγω που εκανα χρηση επισης (χωρις να εχω παραλαβει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, thyra_7 είπε

Απο τα ακουστικα του joytownonline μου εστειλαν αυτη την απαντηση 

image.png.9327117a2d6c1039d42a5f486cc47893.png

Ενω για το ραδιοφωνακι μου ειπε θα το ξαναστειλει. Για να δουμε

Κ μένα το ίδιο μνμ μου έστειλε κ όταν επέμεινα για refund πάλι τα ίδια μου έλεγε. Άνοιξα case κ σε μία μέρα μου έκανε refund

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Πηρες ραδιόφωνο ή κορδέλα με led? αυτά έχουν το πρόβλημα απ ότι φαίνεται.... 

όχι πήραμε κάτι POP Keychain ένα καλώδιο ugreen type-c, ένα ανταπτοράκι micro usb σε type-c και κάτι άλλες χαζομάρες που δε θυμάμαι,

το keychain μου, που παρακολουθούσα το τρακιν του, το έδειχνε μέχρι εδώ και τέλος, και χτες ήταν σπίτι μου

1ok8au.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Oscar_Mike είπε

όχι πήραμε κάτι POP Keychain ένα καλώδιο ugreen type-c, ένα ανταπτοράκι micro usb σε type-c και κάτι άλλες χαζομάρες που δε θυμάμαι,

το keychain μου, που παρακολουθούσα το τρακιν του, το έδειχνε μέχρι εδώ και τέλος, και χτες ήταν σπίτι μου

1ok8au.jpg

υπέροχα για τους μικρους.... μοιάζουν με αληθινά σαν του public?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, coyote2 είπε

υπέροχα για τους μικρους.... μοιάζουν με αληθινά σαν του public?

δεν τα εχω δει του public να σου πω την αλήθεια, αλλά στην πρώτη ευκαιρία θα σου ανεβάσω μερικές φωτο αν θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...