Προς το περιεχόμενο

Κουπόνι 5$ για Ebay(ΧΩΡΙΣ minimum). Συγκεκριμένα προιόντα. [ΜΗ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ/ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ]


kkailas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ μέσα για το ραδιοφωνακι. Έχει γίνει ένας χαμουλης με αυτό το ραδιόφωνο. Τελευταία έχω ανοίξει και εγώ  case με επιστροφή χρημάτων από μια θήκη που ειχε τελευταία ημερομηνία 9/1. Case άνοιξα στις 15 παρόλα αυτά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 475
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

48 λεπτά πριν, bromiaris είπε

Τα συγκεκριμένα ήρθαν πριν 15 ημέρες και για δωρεάν είναι απλά τέλεια…

20190129_210740.jpg

Πήρα και εγώ τέτοια. 
Σάπιος ήχος σε σχέση με τα akg του S9 που έχω. 

Τα χάρισα στο forum :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kaspito είπε

Εγώ του είπα στείλε μου με tracking code, μ'απαντάει "we have sent the item by economy shipping , it has no details. hope you can understand" 😀

Και μένα μου το ανέφερε. Μετά από πίεση τους είπα να τα στείλουν πάλι.

3 ώρες πριν, maxdore217 είπε

Το θέμα είναι ότι με το  refund είναι καλλυμένος  ''νομίζω δλδ '' ,   γιατί και εμένα αυτό έκανε  σου λέει αν κάποιον το περιμένει του κάνω refund και ούτε γάτα ούτε ζημιά!

Τι άλλο μπορείς να κάνεις δλδ γιατί εγώ case είχα ανοίξει και μου το έκλεισε με αυτόν τον τρόπο. 

Ναι, αν είναι για refund δεν κερδίζουμε εμείς τίποτα οπότε άδικα. Αν τους φοβερήσεις ίσως σου πούνε να τα στείλουν πάλι. Τώρα να ανοίξεις case είναι μια λύση, αλλά αν στο έκλεισε καντεμιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, HateMe είπε

Πήρα και εγώ τέτοια. 
Σάπιος ήχος σε σχέση με τα akg του S9 που έχω. 

Τα χάρισα στο forum :P 

Τι ακριβώς συγκρίνεις είπαμε;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, bromiaris είπε

Τι ακριβώς συγκρίνεις είπαμε;;;;

Όταν μου γράφεις "ΤΕΛΕΙΑ" τι σύγκριση περιμένεις να κάνουμε; 

"ΚΑΛΑ" γράφει ο κόσμος για κάτι που είναι τουλάχιστον σάπιο. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bromiaris είπε

για δωρεάν είναι απλά τέλεια…

 

4 λεπτά πριν, HateMe είπε

Όταν μου γράφεις "ΤΕΛΕΙΑ" τι σύγκριση περιμένεις να κάνουμε; 

"ΚΑΛΑ" γράφει ο κόσμος για κάτι που είναι τουλάχιστον σάπιο. 

Τι σε δυσκόλεψε αυτό που έγραψα;

Για το ραδιόφωνο, ζητήστε πίσω τα χρήματα, άσχετα αν δεν τα πάρετε εσείς… τουλάχιστον δεν θα τα πάρει ο απατεώνας…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για ενα διαφορετικο προϊον, που δεν εφτασε ποτε σε μενα , ανοιξα case. Μου απαντησε οτι μου εκανε resent. Δεν μου ηρθε κανενα μαίλ αποστολης ουτε κανενα tracking number ειπε εστειλε untraced λογο κοστους. 

Με κοροϊδευει ή οχι; Δεν ξερω πολυ απο ebay.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Glikos είπε

Και μένα μου το ανέφερε. Μετά από πίεση τους είπα να τα στείλουν πάλι.

Ναι, αν είναι για refund δεν κερδίζουμε εμείς τίποτα οπότε άδικα. Αν τους φοβερήσεις ίσως σου πούνε να τα στείλουν πάλι. Τώρα να ανοίξεις case είναι μια λύση, αλλά αν στο έκλεισε καντεμιά.

Εγώ πιστεύω καλύτερα να πάρεις τα χρήματα πίσω παρά τίποτα. Εμένα και ξανά μου έστειλαν και πάλι τίποτα δεν έχουν έρθει ποτέ και τέλος ζητάω επιστροφή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dinos234 είπε

Εγώ πιστεύω καλύτερα να πάρεις τα χρήματα πίσω παρά τίποτα. Εμένα και ξανά μου έστειλαν και πάλι τίποτα δεν έχουν έρθει ποτέ και τέλος ζητάω επιστροφή. 

Χρήματα δεν παίρνεις γιατί είναι με κουπόνι. Οπότε ή το στέλνουν πάλι ή ανοίγεις case.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Gilmen είπε

Το πορτοφολι το παρελαβα ,αλλα μια λεντοταινια που πηρα απο το προφιλ της γυναικα μου  αγνοειται ακομη αφαντο 2 μηνες....

Από ποιον πωλητή το πήρες πορτοφόλι; Εγώ ακόμα περιμένω από τον "jewelry-work".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά έχετε υπόψιν σας ότι τα ταχυδρομία έχουν διαλύσει . Σε πολλές περιπτώσεις τα δέματα κάθονται πάνω από μήνα στο αεροδρόμιο, τους έχουν πει ότι θα φύγουν και οι μισοί οπότε...υπομονή.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παρελαβα αυτο που πηρα με κουπονι την μερα που εληγε το 2μηνο. Αντιθετα ενα αλλο πακετακι κανονικη αγορα, εχει ληξει το 2μηνο και τπτ. Λογο black friday/γιορτες τους δινω περιθωριο λιγο ακομα (καμια βδομαδα δλδ)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...