Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Classic


Radiatedsoul
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Radiatedsoul,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκεφτεται κανεις σας να παιξει το classic? Εγω προετοιμαζομαι σιγα σιγα, να δουμε και τι θα ανακοινωσουν σε λιγες μερες στην Blizzcon.

Καλο θα ηταν να μαζευτει το ελληνικο community σε εναν server. Πιστευετε οτι θα εχει συνδρομη ή οχι?

*Official news* Release date Summer 2019

Ο,τι λεπτομεριες ξερουμε μεχρι τωρα https://docs.google.com/document/d/1Yre21OeanlZ1urSz8HDyGpVobvEIN-YXfvKvQwH4CLk/edit  (thanks Bspus)

Επεξ/σία από Radiatedsoul
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η αλήθεια πως ειναι ο λόγος που θα ξανακάνω sub στο WoW είναι το Classic... ελπίζω να πάει καλά και να ανοίξουν progressive servers στο μέλλον γιατί όπως το πάει το παιχνίδι αυτή τη στιγμή μόνο πίσω κοιτάμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι σιγουρος αν θα αντεξω ολο αυτο το level up στο classic παλι με το mount στα 40 level και το 100 % στο 60 ... Θα το δοκιμασω σιγουρα αλλα μπορει να κανω και κανα χρονο να ανεβω μεχρι 60 level

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενετε πρωτα να δουμε τι θα ανακοινωσουν στην Blizzard και μετα να γινει κουβεντα για Classic servers. Το πιο πιθανο ειναι ακομα και οι ιδιοι να το ξερουν οτι με το παλιο grind στα σημερινα δεδομενα οι περισσοτεροι θα το παρατησουν το παιχνιδι στους πρωτους 2 μηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, keravnos21 είπε

Θα φατε τρελο ξενερωμα χωρις flying mount,τα πετουμενα μπηκαν με το πρωτο expansion.

οχι ακριβως. Εγιναν διαθεσιμα για ολους προς το τελος του tbc και επρεπε να εισαι max lvl για να τα παρεις και να κανεις και ενα μεγαλο chain quest που ειχε προαπαιτουμενο να γινεις exalted με συγκεκριμενο fuction

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Radiatedsoul είπε

οχι ακριβως. Εγιναν διαθεσιμα για ολους προς το τελος του tbc και επρεπε να εισαι max lvl για να τα παρεις και να κανεις και ενα μεγαλο chain quest που ειχε προαπαιτουμενο να γινεις exalted με συγκεκριμενο fuction

Λάθος.

Από την αρχή ήταν διαθέσιμα οι gryphons και wyvern, μόλις dingares 70 και χωρίς άλλο requirement πέραν από μερικά χιλιάδες g. Για το Netherwing και τους δράκους έπρεπε να πας πρώτα exalted.
 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Radiatedsoul είπε

οχι ακριβως. Εγιναν διαθεσιμα για ολους προς το τελος του tbc και επρεπε να εισαι max lvl για να τα παρεις και να κανεις και ενα μεγαλο chain quest που ειχε προαπαιτουμενο να γινεις exalted με συγκεκριμενο fuction

Μολις πηγαινες 70 ηταν δικο σου με 5000 gold ποσο τεραστιο για εκεινη την εποχη.  Και πετουσες ΜΟΝΟ στην outland οχι στο azeroth.  Καλα ηταν ειχε τρελο pvp με το να μην μπορεις να πεταξεις στο  azeroth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://docs.google.com/document/d/1Yre21OeanlZ1urSz8HDyGpVobvEIN-YXfvKvQwH4CLk/edit

Εδω καποιες ερωτησεις απο το community και οι απαντησεις προστιθενται σταδιακα.

To community ειναι αρκετα μεγαλο οπως φαινεται και δεν εχει να κανει (μονο) με νοσταλγια αλλα με τις πραγματικες διαφορες στη φιλοσοφια και το κοινο στο οποιο απευθυνεται το παιχνιδι.

Το να λεει καποιος οτι θα βαρεθεις επειδη ειναι αργο το leveling και δεν εχεις flying δειχνει απλως οτι δεν απευθυνεται σε σενα. Οι ενδιαφερομενοι ξερουν περι τινος προκειται.

Σιγουρα θα το δοκιμασω. Δεν περιμενω να κρατησει το ενδιαφερον μου για παντα ουτε πιστευω οτι θα τραβηξει πολυ κοσμο απο το current, αλλα υπαρχει πολυς κοσμος εκει εξω που θα ανανεωσει συνδρομες μετα απο χρονια γι αυτο και μονο, οπως και εγω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αναμένουμε με ανυπομονησία!

Μετά από 2 πριβέ σέρβερ, νομίζω το κορμί μου είναι έτοιμο ξανά για την καλύτερη έκδοση του WoW.

υ.γ

 

Επεξ/σία από Sugizo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...