Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Classic


Radiatedsoul
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Radiatedsoul,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, elpaso1 είπε

12 ευρω συνδρομή το μήνα, σε 10 χρονια που παίζει κάποιος από την αρχή είναι πάνω από 12.000 ευρώ. Τα αξίζει; 

 

1200 θελεις να πεις!

Δεν εχουν πει κατι ακομα για το μετα. Και εξαρταται - σιγουρα μπορει να σε βοηθησει καποιος οδηγος, αλλα μπορεις και χωρις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mograine Orc Rogue τελικά, με το ζόρι level 6 και μετά Orgrimmar για skin/mining training και fishing στο 20.

ΧΆΟΣ στο starting zone όπως φαίνεται και από το screenshot του Boju.

Χωρίς layering θα είχαμε 20-25 άτομα ανά mob, σήμερα είχαμε μόνο 5/mob 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξύπνησα στις 6.30 έφτιαξα χαρακτήρα και βλέπω server shutdown in 15. Ξενέρωσα τη ζωή μου. Τεσπα, έφτιαξα alliance με μισή καρδιά καθώς ήμουν πάντα horde. Server Morgaine human priest Mariene.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πέρα από τα spells + abilities κάθε χαρακτήρα που λογικά είναι ολόιδια, τα modifiers τους έχουν προσαρμοστεί καθόλου για μια κάποια περισσότερη ισορροπία σε σχέση με το vanilla ή είναι ακριβώς τα ίδια? 

Επεξ/σία από kontinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά , αν και δεν πρόκειται να ξαναγυρίσω vanilla , μπράβο σας ,που μας θυμίσατε δυο πράγματα .

1.-"World server is down" , χρόνια έχω να το δω 

2.-Τις απίστευτες epiq quests για hunter και Priest . 

Αν και έχω και το Rhok'delar (Longbow of the ancient Keepers)  και το Benediction  στους chars μου , αν γύριζα ποτέ , μόνο για αυτές τις quest θα το έκανα.

Α, και για τις αξέχαστες μάχες  ,Horde -Allies στα crossroads κάθε κυριακή μεσημέρι.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν κατάφερα να μπω χθες τελικά. Ενώ είχα φτάσει στα 3000 άτομα queue άνοιξα και το retail να χαζέψω λίγο άλλα μάλλον όταν το έκανα με πέταξε απο το queue και μετά που ξαναμπήκα είχε πάει πάλι στα 7000 άτομα οπότε το παράτησα.

Μπήκα σε έναν άλλο server που δεν είχε ουρά και χάζεψα λίγο να μου φύγει η κάψα αλλά βγήκα αφού κόλλαγε το σύμπαν.

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mograine χθες το βράδυ ήθελε 90' για να μπει λόγω queue. Μπήκα σε έναν άλλο, και επαιξα άνετα παρόλο τον χαμό που γινόταν για καμιά ωρίτσα.

Τώρα βλέπω οτι οι περισσότεροι είναι χωρίς queue.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα καλά είναι όντως. Πήγα lvl5 σε λιγότερο από μια ώρα.

Σχετικά οκ είναι ο warrior προς το παρών. Είχα παίξει μόνο priest και rogue στο vanilla.

Αλλά ώρα για γραφείο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Psycho_Warhead την παλεύει ο 9900k και η ti?

Επίσης το πιο βασικό, όταν κάνεις alt-tab φτάνουν τα cores ή κολλάει? Γιατί από ότι έχω καταλάβει θες τουλάχιστον 12core για να παίξει smooth. Μην ανοίξει και κανένα anti-virus :D :P :P

//trolling :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιους νορμαλ σερβερ εχει Ελληνες; Δεν θα παω PVP γιατι απ'οτι διαβαζω ειναι δυσκολο, ειδικα για εμενα που δεν εχω ιδεα τι προκειται να παιξω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει εξομαλύνθηκαν τα πράγματα. Τον Mograine τον δείχνει Medium πλέον και queue 10-15 λεπτάκια. Και τους άλλους τους δείχνει high. Μπορεί να αύξησε την χωρητικότητα η bliz.

Ελπίζω και in-game να είναι λίγο καλύτερα να βρίσκεις δλδ μομπάκι ζωντανό 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...