Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Classic


Radiatedsoul
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Radiatedsoul,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

28 λεπτά πριν, MTX είπε

και που είναι το περίεργο εγώ έχω 4 bag από 6slot και είμαι 11 lvl , τα δυο ήτανε drop από κάτι harpies , το άλλο το πήρα 5 silver πριν κάνω τα drop

Δεν ξέρω είμαι 7 lvl και έχω μία. Τόσο common drop είναι στην αρχή; Δεν το θυμόμουνα. Τα 5 silver μου φαίνονται περιουσία προς το παρόν lolol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Faith in good game communities restored:

https://unboxholics.com/news/gaming/67145-to-wow-classic-echei-toso-kosmo-pou-oi-paiktes-kanoun-oures-gia-ta-quests-pics

Δεν υπάρχουν 10χρονα άραγε η αναγκάζονται να συμμορφωθούν μιας και η πλειοψηφία είναι "μεγάλοι άνθρωποι"

Όπως και να έχει ανυπομονώ να ξεμπερδεψω με κάτι υποχρεώσεις και να μπω την άλλη εβδομάδα. Nostalgia στο τέρμα.

Επεξ/σία από petran91
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, elpaso1 είπε

Τι είναι το morgraine που λέτε όλοι; Σερβερ που μπαίνουν Έλληνες; 

12 ευρω συνδρομή το μήνα, σε 10 χρονια που παίζει κάποιος από την αρχή είναι πάνω από 12.000 ευρώ. Τα αξίζει; 

Τώρα αυτό το classic θα πάρει όλα τα expansion κάποια στιγμή ή όσα phases έχουν ανακοινωθεί μόνο; Δλδ θα έχει μικρότερο χρόνο ζωής, από την άποψη να το τερματίσει κάποιος; Χρειάζεται κάποιος οδηγός για να ξεκινήσει κάνεις το παιχνιδι; 

Ανηκω και εγώ σε αυτους που δεν κατανοούν το hype 

Από ότι καταλαβαίνω είναι επανακυκλοφορία του vanilla χωρίς κανένα expansion.12 ευρώ παραμένουν πολλά παρόλαυτα και μετά από τόσα χρόνια.

Πάντως χθες στο twitch χτύπησε σχεδόν εκατομμύριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, SilverVAR είπε

επιτέλους μετα απο 5 ωρες queue

Μπήκες μετά από 5 ώρες ; Δηλαδή εγώ που ξεκίνησα το Login στις 18:40 πριν τις 12 το βράδυ δεν παίζει να μπω με τίποτα ..... :(

15.326 και estimated time 353 min ....

Ο κόσμος που περιμένει πέφτει τα λεπτά ανεβαίνουν .... !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, kti23 είπε

Ανηκω και εγώ σε αυτους που δεν κατανοούν το hype 

Από ότι καταλαβαίνω είναι επανακυκλοφορία του vanilla χωρίς κανένα expansion.12 ευρώ παραμένουν πολλά παρόλαυτα και μετά από τόσα χρόνια.

Πάντως χθες στο twitch χτύπησε σχεδόν εκατομμύριο

Τα 12 ευρω ειναι για τη συνδρομη γενικως. Δηλαδη αγοραζεις συνδρομη για το current wow και ως bonus εχεις προσβαση στο classic. Σκετο classic δεν πουλανε συνδρομη.

Τα 12 ευρω για συνδρομη MMO δεν ειναι πολλα. Το χειροτερο πραγμα που συνεβη ποτε στα MMO ειναι η μοδα να τεινουν προς το "δωρεαν" μοντελο, το οποιο τελικα βγαινει πιο ακριβο αν θες να ασχοληθεις σοβαρα γιατι πρεπει να κανεις micro-transactions για να προχωρησεις. Και καταληγεις να πληρωνεις περισσοτερα στο τελος η να μενεις στο δωρεαν και να χανεις το χρονο σου γιατι ουτε ελπιδα εχεις ουτε ειναι διασκεδαστικο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Unplayable δυστυχως. Ενταξει πλακα εχει ο πολυς ο κοσμος αλλα νομιζω καναν απλα αρπαχτη. Σε φαση να μην προλαβαινεις να κανεις χιτ σε τερατακι. Δε μπορεις να κανεις quest.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...