Προς το περιεχόμενο

Το «throttling» της Apple επέστρεψε με το iOS 12.1 και για τα iPhone 8, iPhone 8 Plus και iPhone X


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 409
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Απάντηση δεν παίρνω. Αυτοί που μάχονται υπέρ των δικαιωμάτων των καταναλωτών, που κράζουν apple προϊόντα day one , που ειναι λαλίστατοι παραθέτοντας βίντεο , τωρα πετάνε αετό. 

Ενημερωνονται για ολα τα θέματα της Apple, ψάχνονται να βρουν ψεγάδια στα iPhone. 

Γράφουν ακόμα και σε ενα τοπικ που δειχνει μια λογική και σωστή αντιμετώπιση. 

Φαινεται πως όλο το θεμα ειναι το όνομα της εταιρείας κι όχι τα γεγονότα. Γοατι αν νέα iPhone παρουσίαζαν πράσινες οθόνες θα είχε πέσει το φόρουμ. 

Gluegate ξαναλέω με κινητό 1000€ να έχει panel LG για τα σκουπίδια. 

77206B49-B4BC-4613-9521-7087F174C097.jpeg

Αν το insomnia γράφει για τέτοια θέματα, πρώτος θα έρθω να πω ότι είναι απαράδεκτη η Χ εταιρεία για αυτό που έγινε. Όταν γράφει Apple, θα απαντάμε στον υπερασπιστή της καρδιάς μας για να τον ταπώνουμε όσο μπορούμε. Δυστυχώς τα ΜΜΜ της Αθήνας αργούν τέτοιες ώρες, οπότε, έχουμε να ασχολούμαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πέσει η απόδοση της μπαταρίας μέσα στο χρόνο την καλύπτει η εγγύηση της εταιρείας για αντικατάσταση?Είναι υποχρεωμένη η εταιρεία να την αντικαταστήσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Dinos_12345 είπε

Αν το insomnia γράφει για τέτοια θέματα, πρώτος θα έρθω να πω ότι είναι απαράδεκτη η Χ εταιρεία για αυτό που έγινε. Όταν γράφει Apple, θα απαντάμε στον υπερασπιστή της καρδιάς μας για να τον ταπώνουμε όσο μπορούμε. Δυστυχώς τα ΜΜΜ της Αθήνας αργούν τέτοιες ώρες, οπότε, έχουμε να ασχολούμαστε

Μα υπάρχει θεμα για το mate! Μπορεί να μη μας ενημέρωσε το insomnia αλλα πόσταρε επι του θέματος η margarita gr :D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dinos_12345 είπε

θα απαντάμε στον υπερασπιστή της καρδιάς μας για να τον ταπώνουμε όσο μπορούμε

ΛΟΛ ρε φίλε! Μου θύμισες καταστάσεις γυμνασίου-λυκείου... Αν υπήρχε για τα σχόλια και emoji "hi five" θα το χρησιμοποιούσατε κιόλας μεταξύ σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα και εσεις εκει στο ινσομνια επιτηδες το κανετε πριν ο αλεκτωρ λαλησει τσουπ προβλημα τα μηλα.....μη τα fan boy θα σας μαλωσουν ,,κ περα απο την πλακα αυτο με την μπαταρια εχει καταντησει αηδια φορτιζει που φορτιζει αργα ειναι κ ζημιαρικες δλδ μιλαμε για κινητο περσινο 1000 plus σε λεφτα οχι καμια κινεζια τον 100ε ..αυτα παθαινεις αν βιαζεσαι να προλαβεις τον ανταγωνισμο οταν καποτε ηταν μονοπωλιο σχεδον ..μαλλον τους σαμποταρουν οι κινεζοι που τους πουλανε οθονες ραμ μπαταριες..οταν πληρωνεις τοσα λευτα εχεις απaιτησεις οπως κ να λεγετε η εταiρeια apple samsung huawei....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Dinos_12345 είπε

Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας, όλοι ξέρουμε ότι ο μέσος iPhone user, δεν έχει ιδέα τι είναι το iOS και τι είναι το throttling. Αν η Apple αφήσει αυτή την επιλογή by default, αυτός ο χρήστης, δεν πρόκειται να την αλλάξει. Η Apple ξέρει το κοινό της και ξέρει ότι μόλις δει κόλλημα, δεν θα διστάσει να πάρει άλλη συσκευή.

Ενω ο μεσος android user ξερει τι ειναι το android και τι διεργασιες τρεχουν απο πισω, χωρις να δωσεις προσβαση. Σου μιλαω σαν κατοχος android πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, margaritagr είπε

Γιατί δεν έγινε τοπικ για τα πρόβλημα τα που αναφέρω στο Mate ??? Και όχι μόνο δεν έγινε τοπικ αλλά δεν τα σχολίασε και κανένας.

Εδώ βλέπω αμέσως νέο θέμα και πάμε φουλ σχόλια. 

Βέβαια θα μου πεις η Apple πουλάει who cares about Huawei 

Ας έβρισκες κ συ ένα άλλο θέμα ρε παιδί μου . Το ίδιο θέμα  που αναφερεiς έχει κ το xs .oops https://phoneradar.com/several-huawei-mate-20-pro-users-reporting-green-tint-problem/ γτ δεν μιλάει κανείς για το xs ??

Επεξ/σία από vargas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, tsakfot είπε

Καλως τον. Παραδοσιακά δεν λείπει ο Μάρτης απο την σαρακοστή..

Οι θειάδες σου με android ξέρουν τι version έχει το Xiaomi ή είναι απασχολημένες διαβάζονταςτα latest features του xposed framework?

YΓ. Δεν μας είπες για το υπερ-κιρινικό όπλο του Hua που θα πάταγε τον Α12? Εξαφανίστηκες μετα τις μπαρούφες που αμόλαγες στο άλλο thread-;aki.. 😂

Ούτε οι θείες με το Android ξέρουν αλλά εκεί δεν υπάρχει τέτοια επιλογή.

Εγώ δεν εξαφανιστηκα εδω είμαι σε πολλά τοπικ.εσεις εμφανιζεστε μόνο σε τοπικ της apple για να την υπερασπιστειτε ως γνήσιοι μέτοχοι.

Διάβασε καλά τι είχα είχα αναφέρει στα σχόλια μου για τον Kirin γιατί είναι off topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, najinblue3 είπε

Ενω ο μεσος android user ξερει τι ειναι το android και τι διεργασιες τρεχουν απο πισω, χωρις να δωσεις προσβαση. Σου μιλαω σαν κατοχος android πλεον

Δεν αντιλέγω. Ο μέσος χρήστης smartphone, δεν μπορεί να σου πει 5 πράγματα που εμάς μας φαίνονται αστεία. Ίδιο κράξιμο θα έριχνα και στην Google αν το έκανε στο Android, ίδιο και στην Apple που όντως έχει το θράσος να το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το 2005 το πηρα, εχω βαλει και φωτο στο δειξτε το linux desktop σας. Dinos_12345 το εχεις δει σε βιντεο πως παει, δεν θελω να πεισω κανενα οτι η γνωση υποκαθιστα τα specs. 

Επεξ/σία από aneurysm
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vargas είπε

Ας έβρισκες κ συ ένα άλλο θέμα ρε παιδί μου . Το ίδιο θέμα  που αναφερεiς έχει κ το xs .oops https://phoneradar.com/several-huawei-mate-20-pro-users-reporting-green-tint-problem/ γτ δεν μιλάει κανείς για το xs ??

Πρώτη φορά διαβάζω για πράσινες οθόνες στο Χ. 

Είχε γίνει καμία αναφορά εδώ μέσα πέρυσι για τέτοιο προβλημα; 

Κατά τ άλλα τώρα μου είπες τι; ότι δεν πειράζει που η Huawei πουλάει κινητά με προβληματικά panel στα 1000€ επειδή είχε εμφανιστεί θέμα και στο Χ ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Πρώτη φορά διαβάζω για πράσινες οθόνες στο Χ. 

Είχε γίνει καμία αναφορά εδώ μέσα πέρυσι για τέτοιο προβλημα; 

Κατά τ άλλα τώρα μου είπες τι; ότι δεν πειράζει που η Huawei πουλάει κινητά με προβληματικά panel στα 1000€ επειδή είχε εμφανιστεί θέμα και στο Χ ;;

Σωστά στο x και μάλιστα αν το ψάξεις έχει αρκετες σελίδες που τι λενε

Επεξ/σία από vargas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...