Προς το περιεχόμενο

Πώς θα πρέπει να προγραμματίσουμε την συμπεριφορά αυτόνομων οχημάτων;


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε φίλε αν παιζόταν σήμερα το βίντεο των ΑΜΑΝ τι κράξιμο για σεξισμο θα είχε φαει δε λέγεται. Θα είχε βουιξει το φασομπουκι και παιζει να τους έκοβαν την εκπομπη μέχρι νεωτερας απο το ΕΣΡ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, billomnia είπε

Θα παρακαλάς να μην σε πλησιάσει γάτα την ώρα που διασχίζεις τον χρόν δρόμο!

Φαντάσου να είσαι πιο κάτω από γάτα στο rank της κοινωνίας και στο πρόγραμμα του ΑΙ. Σε πάτησε και πήρε και παράσημο η γάτα μετά...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

άμα το κάνουν μέσω chip τότε στην περίπτωση man/woman γιατρός vs Woman/Man ταμίας τότε πάλι τα μαθηματικά μιλάνε μόνα τους 

Ελπίζω να είσαι γιατρός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dchatz είπε

Ρε φίλε αν παιζόταν σήμερα το βίντεο των ΑΜΑΝ τι κράξιμο για σεξισμο θα είχε φαει δε λέγεται. Θα είχε βουιξει το φασομπουκι και παιζει να τους έκοβαν την εκπομπη μέχρι νεωτερας απο το ΕΣΡ.

Σε αυτό δεν έχεις και άδικο παλιά υπήρχε περισσότερο ελευθερία. Τώρα με τα ψευτοσοσιαλ justice warriors που προμοταρουν τα media γενικότερα δεν γίνεται δουλειά. Πολεμανε για semantics των λέξεων ως εκεί φτάνει η χάρη και οι δυνάμεις τους.

Δεν σε αφήνουν να εχεις και χιούμορ με τα "δικα τους στάνταρ". Εξαπλώνεται γενικά σαν επιδημία έχει επηρεάσει πολλούς διακεκριμένους και παλιούς insomniacs.

Εύχομαι σε γενική και παγκόσμια ανάρρωση...!

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, Istros είπε

Ελπίζω να είσαι γιατρός

δύστυχος όχι.....
αλλά όπως και να το κάνουμε αν γίνει πχ. μια μεγάλη καταστροφή και πρέπει να σώσουν κάποιες κατηγορίες ανθρώπων  δεν θα σώσουν τον απλό μεροκαματιαρη πολίτη αλλά αυτόν που μπορει να κάνει το κάτι παραπάνω γιατρούς, επιστήμονες, ακαδημαϊκούς κλπ  ( α και τους elite ) 

αλλιως λες δεν γ@μιετε και μπανεις full Twisted Metal mode 
YnFt.gif

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

δύστυχος όχι.....
αλλά όπως και να το κάνουμε αν γίνει πχ. μια μεγάλη καταστροφή και πρέπει να σώσουν κάποιες κατηγορίες ανθρώπων  δεν θα σώσουν τον απλό μεροκαματιαρη πολίτη αλλά αυτόν που μπορει να κάνει το κάτι παραπάνω γιατρούς, επιστήμονες, ακαδημαϊκούς κλπ  ( α και τους elite ) 

αλλιως λες δεν γ@μιετε και μπανεις full Twisted Metal mode 
YnFt.gif

Συμφωνώ και το αντίθετο θα ίσχυε άμα ήταν όλοι γιατροί επιστήμονες και ακαδημαϊκοί και δεν υπήρχαν εργάτες για χειρονακτικές εργασίες και σκουοιδιαριδες θα πέθαιναν πολλοί ακαδημαϊκοί του μεροκάματου για να σωθούν οι χειρονακτές... Αλλά βέβαια ισχύει αυτό που ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πώς θα πρέπει να προγραμματίσουμε την συμπεριφορά αυτόνομων Eλλήνων οδηγών, θα' πρεπε να λεει ο ο τίτλος και να το εννοεί μάλιστα.

Επεξ/σία από kariolikos
λάθος μέγεθος γραμματοσειρα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

δύστυχος όχι.....
αλλά όπως και να το κάνουμε αν γίνει πχ. μια μεγάλη καταστροφή και πρέπει να σώσουν κάποιες κατηγορίες ανθρώπων  δεν θα σώσουν τον απλό μεροκαματιαρη πολίτη αλλά αυτόν που μπορει να κάνει το κάτι παραπάνω γιατρούς, επιστήμονες, ακαδημαϊκούς κλπ  ( α και τους elite ) 

αλλιως λες δεν γ@μιετε και μπανεις full Twisted Metal mode 
YnFt.gif

Μ αρέσει που επικροτειτε τέτοιες λογικές.Η επόμενη θα είναι:γίνεται φυσική καταστροφή στην Ευρώπη που να την "κατευθύνουμε"?Ιταλία,Γαλλία η χρεοκοπημένη Ελλάδα?Δεν πάμε καθόλου καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Istros είπε

Μ αρέσει που επικροτειτε τέτοιες λογικές.Η επόμενη θα είναι:γίνεται φυσική καταστροφή στην Ευρώπη που να την "κατευθύνουμε"?Ιταλία,Γαλλία η χρεοκοπημένη Ελλάδα?Δεν πάμε καθόλου καλα

κανείς δεν επικροτη τίποτα δεν είμαι σε καμιά special κατηγορία ανθρώπων ίσα ίσα θα είμαι αυτός που θα τον πατησει το αυτοκίνητο σε ένα τέτοιο  περιστατικό.....αλλά η μαθηματική επιλογή είναι δυστυχώς "σωστή"  σε ορισμένες περιπτώσεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

κανείς δεν επικροτη τίποτα δεν είμαι σε καμιά special κατηγορία ανθρώπων ίσα ίσα θα είμαι αυτός που θα τον πατησει το αυτοκίνητο σε ένα τέτοιο  περιστατικό.....αλλά η μαθηματική επιλογή είναι δυστυχώς "σωστή"  σε ορισμένες περιπτώσεις....

Δεν απευθυνομαι προσωπικά σε σένα.Μιλαω γενικα για το γεγονός ότι μπαίνουμε σε τέτοια λογική και μαλιστα οτι την επικροτουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν τα αυτοκίνητα θα αποφασίζουν μόνα τους (κάποιοι άλλοι δηλαδή) να μην ξεκινούν καν "για λόγους ασφαλείας" θα δείτε τι ωραία που θα είναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, esertas είπε

Θα κυκλοφορώ με ένα μαξιλάρι στην κοιλιά  να φαίνομαι έγκυος να την γλιτώσω.

Επιτέλους θα φανούν χρήσιμα τα πιτόγυρα που τρώω τόσα χρόνια. Εγώ θα κυκλοφορώ χωρίς μαξιλάρι και πάλι θα φαίνομαι έγκυος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας διαλέξει εμένα το αμάξι που είμαι large man και θα πάρω φόρα να πέσω στο παρμπρίζ να πάρω μαζί μου και τον οδηγό! 

Πέρα από τη πλάκα η λογική λέει χτυπάμε τον θάμνο και όχι το δέντρο!

Πάντως οι απαντήσεις 2 εκατομμυρίων ανθρώπων από τα 6 δις είναι φοβερό ποσοστό για να βασιστούμε και να το παίξουμε θεοί και να διαλέγουμε ποιος θα πεθάνει και ποιος όχι! Σαν τις εκλογές ένα πράμα που ψηφίζει το 20% το κόμμα που θα κυβερνήσει το υπόλοιπο 80% το οποίο φταίει για τη κατάντια μετά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...