Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με οθόνη Samsung


estel92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι δυνατόν μια τηλεοράσεις που έχεις αγοράσει 1200-1400 ευρώ πριν 3 χρόνια να βγάζει ένα τόσο μεγάλο ελάττωμα σε διάστημα τόσο μικρό ?
Τι μπορώ να κάνω έχει κανείς ιδέα?
Ευχαριστώ

1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιδημια εχει πεσει με τις τηλεορασεις...

Και θα παρεις την πιο φθηνη κινεζια και θα βγει η καλητερη.

Καλα που τις φτιαχνουν; στου μπαρμπαμητσου το υπογειο;

Ολες ιδιες ειναι παλικαρια..πριν 3 μερες 4 χρονων lg στην οικογενεια ξεψυχησε και ηθελε 250 για επισκευη.πηρε μια nu8000 και για την ωρα ειναι ενταξει απο παιδικες ασθενειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και εχω 2 τηλεορασεις samsung με αυτα που διαβαζω τωρα τελευταια δεν εχω να πω και τα καλυτερα,αντιθετα για τις sony εχω διαβασει καλες κριτικες και ως προς τα μοντελα αλλα και ως προς το service.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, keravnos21 είπε

Αν και εχω 2 τηλεορασεις samsung με αυτα που διαβαζω τωρα τελευταια δεν εχω να πω και τα καλυτερα,αντιθετα για τις sony εχω διαβασει καλες κριτικες και ως προς τα μοντελα αλλα και ως προς το service.

για αυτο υπαρχουν τα forum, διαβαζεις, κρινεις, αποφασιζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, manoskost είπε

για αυτο υπαρχουν τα forum, διαβαζεις, κρινεις, αποφασιζεις.

Οταν τις πηρα ηταν αλλιως τα πραγματα και μεχρι στιγμης δεν εχουν παρουσιασει κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και εγω ειχα παρει 4 samsung χωρις κανενα προβλημα, αλλα δυστηχως κατι εχουν χαλασει τωρα τελευταια, και μετα την τελευταια περιπετεια, τελος, αν δεν παθεις δεν μαθαινεις, και δεν ειναι μονο η τηλεοραση, ειναι και η αντιμετωπιση, τα ψεματα, η κοροιδια, κανεις δεν θελει να πηγαινει στον συνηγορο του καταναλωτη, εκει σε σπρωχνουν ομως, οταν σου λενε το μαυρο ασπρο, ολα φυσιολογικα και ομορφα. ειναι πολυ ευκολο μια εταιρεια να ανεβει, το δυσκολο ειναι να κρατηθει εκει ψηλα.

Επεξ/σία από manoskost
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι ενα. και η λυση μια.που μπορει να την κανει ο καθενας.ταπεινη μου γνωμη ποτε μη μπεις στο καταστημα και πεις θελω αυτην την τηλεοραση.μπες δες, μετα πηγαινε στο κινητο σου κανε την παραγγελεια σου online, παραλαβη απο το καταστημα.η παραγγελεια πιανεται ηλεκτρονικα.και εχεις δικαιωμα βαση νομου να επιστρεψεις ενα προιον στην αρχικη του μορφη σε εως 14 μερες.ακομα καλητερα αν πληρωσεις και με paypal.εκει τους δενεις κομπο. Επιστρεφονται τα λεφτα με την μια..με αυτον τον τροπο αυτο που γλιτωνεις ειναι να παρεις σκαρτη τηλεοραση απο το κουτι.εγω ετσι θα κανω και δεν θα με φαει το ανχος τι θα δω μολις την βαλω στην μπριζα.σημαντικο ειναι να μη χαλασεται κουτια και συσκευασιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...