Προς το περιεχόμενο

Τα ασύρματα ακουστικά AirDots της Xiaomi έρχονται με τιμή €25


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 hours ago, billdanos said:

Πάλι συγκρίνετε μεταξύ τους συσκευές που η μια κάνει 200 και η άλλη ...20, πιστεύοντας πως είναι ίδιες μεταξύ τους; 

😱

Εν τω μεταξύ δεν ξέρω αν το προσέξατε, αλλά πλέον έξω οι χρήστες με AirPods πολλαπλασιάστηκαν! Εκεί που έβλεπα έναν τη μέρα με το ζόρι, εδώ και κάτι μήνες έγιναν δεκάδες! 

μπορει να ειναι και τα μουφα,αλλα ναι ισχυει αρχισαν να γινονται γνωστα.κουραστηκε ο κοσμος με τα καλωδια ,εμενα προσωπικα θα μου λειψει πολυ το ραδιοφωνο

 

στη γαλλια που εμεινα 2 βδομαδες,εβλεπα καθημερινα παρα πολλους με αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 hours ago, panosilio said:

Εγώ τα παρήγγειλα από banggood πριν καμιά ώρα, μαζί με τα μεταφορικά, επέλεξα priority direct, μου βγήκε στα 50€. Πότε θα έρθει δεν ξέρω, αλλά δεν με νοιάζει και ιδιαίτερα κιόλας. Τα ήθελα!! 😂

Σε σχέση με τον ανταγωνισμό πάντως, άλλα επώνυμα προϊόντα δηλαδή Apple, Huawei, Tic κλπ, η τιμή είναι super. 

Υπάρχουν ήδη προς αγορά? Καλή φάση αλλά 50 είναι πολλά και ακόμα δε τα έχουμε δει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 7/11/2018 στις 2:37 ΠΜ, barman_ είπε

εχει γινει λες τοσο καλη δουλεια τελευταια?σκεφτομαι να χτυπησω airpods αλλα μηπως να περιμενω να μη δωσω παραλογα πολλα χρηματα?

Χωρις να ειμαι στο πορτοφολι σου έχοντας παρει πολλα bluetooth δυστυχως τα airpods ηταν μακραν τα καλυτερα καταρχην να πω δεν ειμαι απλ φαν τα φορουσα με σαμσουνγκ πανακριβα? ναι τα αξιζουν? μαλλον ναι θα σου πω αναλυτικα ισως μπορω λιγο να σε βοηθησω να αποφασισεις. Τα βιντεο που θα δεις παντου οτι ειναι τα καλυτερα ε λοιπον δεν ειναι ψεμα τελειο σημα που δεν εσπαγε με τιποτα εννοω να βαλεις τα χερια σου να καλυψεις να κουνιεσαι γυμναστικη κτλπ δεν εσπαγε κατι που δεν μπορεις να πεις για ολα τα αλλα ισως ο συνδιασμος των νεων με bluetooth 5 και aptX να κανει τη διαφορα. Ακομα απο αποψη ηχου καλος καθαρος αλλα οχι να σου παρει το κεφαλι αν θες για μουσικη για να γουσταρεις ρε παιδι μου θα παρεις headphones εγω εβλεπα ταινιες εκανα γυμναστικη και κλησεις εννοειται εχουνε τελειο μικροφωνο πραγματικα κανουν οτι υποσχονται αααα και πααααρα πολυ καλη αυτονομια σε σχεση με αλλα που κρατανε 2-3 ωρες. Τωρα το θεμα ειναι να μπαινουν στο αυτι σου με λιγα λογια αν στις ψειρες φορας τα μεγαλα μαξιλαρακια σου κανουν αν φορας τα μικρα απλα καλυτερα οχι αλλα ενας ακομη τροπος να το δεις ειναι αν μπορεις να φορας ανετα τα παλια ακουστικα μη ψειρες η της απλ τα απλα τους. Οποτε εγω λεω αν σου περισσευουν 120-130 και σου μπαινουν παντα ειναι μια επενδυση που ΔΕΝ θα μετανιωσεις. Αν θες να πας σε κατι πιο ασφαλες απο λεφτα και να ειναι καλο θα δοκιμαζα τα νεα blitzwolf με 20-25 αλλα λενε μπαταρια μονο 2 ωρες θελει συμβιβασμους σε αυτα τα λεφτα. ελπιζω να βοηθησα :) 

Επεξ/σία από PokemonEnthousiast
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, barman_ είπε

Υπάρχουν ήδη προς αγορά? Καλή φάση αλλά 50 είναι πολλά και ακόμα δε τα έχουμε δει

Η αγορά ήταν τελείως αυθόρμητη.

Μια μέρα πριν ήμουν έτοιμος να πάρω τα ticpods free, που όμως παίζουν στα 130€, και σκεφτόμουν "δεν θα βγάλει κάτι η xiaomi?", και το άφησα να το ξανασκεφτώ.
Ε και μια μέρα είδα το άρθρο, βρήκα και το pre-order και απλά δεν σκέφτηκα, τα πήρα 😀, μπορεί να είναι και μούφα, αλλά τόσα xiaomi προϊόντα έχω από κάτι δεν έχω απογοητευτεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/11/2018 στις 7:43 ΜΜ, kallair είπε

"[...]Η τεχνολογία  Bluetooth 5.0 αποτελεί ένα από τα κύρια πλεονεκτήματα όχι μόνο για τη χαμηλή κατανάλωση ενέργειας που οδηγεί σε 12 ώρες αυτονομία (με τη θήκη), αλλά και για τη δυνατότητα γρήγορης σύνδεσης των ακουστικών με το smartphone ή άλλη συσκευή. Χωρίς τη θήκη, τα ακουστικά παρέχουν αυτονομία 4 ωρών αν χρησιμοποιηθούν σε λειτουργία stereo και 5 ώρες αν επιλεχθεί η μονοφωνική λειτουργία.[...]"

Tι ακριβως εννοει με θηκη/χωρις θηκη; πως ακριβως θα φορας ακουστικα ασυρματα ενω ειναι μεσα σε θηκη;

Εννοεί πως εάν έχεις μαζί σου τη θήκη, μόλις αρχίσει η μπαταρία να εξαντλείται, μπορείς να τα βάλεις απευθείας μέσα (εάν έχεις την θήκη πλήρως φορτισμένη φυσικά) και έτσι έχεις μια ακόμα πλήρη φόρτιση άμεσα όπου και αν είσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vagmaniac είπε

Εννοεί πως εάν έχεις μαζί σου τη θήκη, μόλις αρχίσει η μπαταρία να εξαντλείται, μπορείς να τα βάλεις απευθείας μέσα (εάν έχεις την θήκη πλήρως φορτισμένη φυσικά) και έτσι έχεις μια ακόμα πλήρη φόρτιση άμεσα όπου και αν είσαι.

ναι δεν το ηξερα οτι αυτα τα ακουστικα πλεον η θηκη τους εχει ενσωματωμενη μπαταρια κ λειτουργει σαν powerbank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, PokemonEnthousiast said:

Χωρις να ειμαι στο πορτοφολι σου έχοντας παρει πολλα bluetooth δυστυχως τα airpods ηταν μακραν τα καλυτερα καταρχην να πω δεν ειμαι απλ φαν τα φορουσα με σαμσουνγκ πανακριβα? ναι τα αξιζουν? μαλλον ναι θα σου πω αναλυτικα ισως μπορω λιγο να σε βοηθησω να αποφασισεις. Τα βιντεο που θα δεις παντου οτι ειναι τα καλυτερα ε λοιπον δεν ειναι ψεμα τελειο σημα που δεν εσπαγε με τιποτα εννοω να βαλεις τα χερια σου να καλυψεις να κουνιεσαι γυμναστικη κτλπ δεν εσπαγε κατι που δεν μπορεις να πεις για ολα τα αλλα ισως ο συνδιασμος των νεων με bluetooth 5 και aptX να κανει τη διαφορα. Ακομα απο αποψη ηχου καλος καθαρος αλλα οχι να σου παρει το κεφαλι αν θες για μουσικη για να γουσταρεις ρε παιδι μου θα παρεις headphones εγω εβλεπα ταινιες εκανα γυμναστικη και κλησεις εννοειται εχουνε τελειο μικροφωνο πραγματικα κανουν οτι υποσχονται αααα και πααααρα πολυ καλη αυτονομια σε σχεση με αλλα που κρατανε 2-3 ωρες. Τωρα το θεμα ειναι να μπαινουν στο αυτι σου με λιγα λογια αν στις ψειρες φορας τα μεγαλα μαξιλαρακια σου κανουν αν φορας τα μικρα απλα καλυτερα οχι αλλα ενας ακομη τροπος να το δεις ειναι αν μπορεις να φορας ανετα τα παλια ακουστικα μη ψειρες η της απλ τα απλα τους. Οποτε εγω λεω αν σου περισσευουν 120-130 και σου μπαινουν παντα ειναι μια επενδυση που ΔΕΝ θα μετανιωσεις. Αν θες να πας σε κατι πιο ασφαλες απο λεφτα και να ειναι καλο θα δοκιμαζα τα νεα blitzwolf με 20-25 αλλα λενε μπαταρια μονο 2 ωρες θελει συμβιβασμους σε αυτα τα λεφτα. ελπιζω να βοηθησα :) 

κατ αρχας να σε ευχαριστησω για τον κοπο σου

 

η αληθεια ειναι πως δεν περισσευουν αλλα δεν μπορω να ταλαιπωριεμαι με μετριοτητες,μια φορα θα γινει η επενδυση..τα μαμα ακουστικα ειδα μου καθονται καλα,αλλα νομιζω ειναι λιγο διαφορετικα αυτα.

 

οσο για τη χρηση πιο πολυ θα ειναι καμια ωρα τη μερα σε κατασταση λεωφορειου,αντε και κανενα παιχνιδακι στον υπολογιστη,αν συνδεονται βεβαια

 

μου αρεσει η καλη ποιοτητα μουσικης αλλα αν φτανουν στο αυτι σου καθαρα,κανω συμβιβασμο ανετα

 

θα περιμενω να δω τα καινουρια blitz που φαινονται πολλα υποσχομενα ομως ακομα δε ξερουμε κατι σιγουρο και τα ζιαομια που ισως ειναι οκ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, Dynabyte said:

Αλλά τους αρέσει.

Πιστεύεις πως κάποιος iphon-άκιας, θα αγόραζε ποτέ αυτό το πράγμα??? 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, billdanos είπε

Πιστεύεις πως κάποιος iphon-άκιας, θα αγόραζε ποτέ αυτό το πράγμα??? 😛 

Δε θα σε πούμε και καμπουρη εάν το πάρεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 07/11/2018 at 07:50, billdanos said:

Πάλι συγκρίνετε μεταξύ τους συσκευές που η μια κάνει 200 και η άλλη ...20, πιστεύοντας πως είναι ίδιες μεταξύ τους; 

😱

Εν τω μεταξύ δεν ξέρω αν το προσέξατε, αλλά πλέον έξω οι χρήστες με AirPods πολλαπλασιάστηκαν! Εκεί που έβλεπα έναν τη μέρα με το ζόρι, εδώ και κάτι μήνες έγιναν δεκάδες! 

ΔΥΣΤΥΧΩΣ το πρόσεξα XD είδα έναν στο λεωφορείο χθες μ'αυτά τα airpods στ'αυτιά του, κόντευα να πνιγώ για να μην γελάσω! Δεν το περίμενα ότι θα ήταν τόσο άσχημα και ότι ο άλλος θα έδειχνε σαν εξωγήινος [+απορώ πώς στο καλό βολεύουν...]. Και θα μου πεις περί ορέξεως και γούστου...κολοκυθόπιτα! Δικό του κεφάλι, δικά του λεφτά. [αλλά εμένα μου προσέφερε δωρεάν διασκέδαση ο τύπος, νά'ναι καλά]

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 hours ago, *nenya* said:

ΔΥΣΤΥΧΩΣ το πρόσεξα XD είδα έναν στο λεωφορείο χθες μ'αυτά τα airpods στ'αυτιά του, κόντευα να πνιγώ για να μην γελάσω! Δεν το περίμενα ότι θα ήταν τόσο άσχημα και ότι ο άλλος θα έδειχνε σαν εξωγήινος [+απορώ πώς στο καλό βολεύουν...]. Και θα μου πεις περί ορέξεως και γούστου...κολοκυθόπιτα! Δικό του κεφάλι, δικά του λεφτά. [αλλά εμένα μου προσέφερε δωρεάν διασκέδαση ο τύπος, νά'ναι καλά]

Προασπαθώ να καταλάβω γιατί σου φαίνονται τόσο άσχημα τη στιγμή που είναι σχεδόν ίδια με τα κανονικά χωρίς το καλώδιο...

Αλλά ναι, περί ορέξεως... 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...