Προς το περιεχόμενο

ΑΒ Βασιλόπουλος


blazar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ένα καλό θέμα για γενική συζήτηση (και όχι μόνο για πόντους) με τους οποίους προσωπικά δεν ασχολούμαι, αν και όταν αγοράσω από εκεί η σύζυγος μου βάζει τις φωνές γιατί δεν της είπα να μου δώσει την κάρτα για τους πόντους.😋

Ας περιμένουμε τα ξημέρωμα να δούμε τη διάρκεια ζωής του.

Επεξ/σία από papoys1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντελώς συμπτωματικά το γνωρίζω καθότι χθες περιμένοντας στο ταμειο, ο απο μπροστά μεσήλικας παρακαλώ τύπος ρωτούσε με απορία και περισσή απογοήτευση γιατί δεν του είχαν πιστωθεί οι διπλάσιοι πόντοι. Η ταμείας του απάντησε ότι διπλασιασμός τέλος, είχε ισχύ μέχρι 1 νοεμβριου

υγ: καθώς απομακρυνόταν από το ταμειο ο φοβερός και τρομερός μεσήλικας μονολογούσε-με εμφατικό τρόπο- κάτι για «α τους μπαγάσες όλο μαρκετινίστικα κόλπα κτλ» προσδωκοντας ασφαλώς στο να ακουστεί από την ταμία και αυτή να του ανταπαντήσει αλλά ΦΕΥ! Βράχος η κιουρία.. τον απαξίωσε σιωπηλά

Επεξ/σία από Froskeas
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, papoys1 είπε

Να ένα καλό θέμα για γενική συζήτηση (και όχι μόνο για πόντους) με τους οποίους προσωπικά δεν ασχολούμαι, αν και όταν αγοράσω από εκεί η σύζυγος μου βάζει τις φωνές γιατί δεν της είπα να μου δώσει την κάρτα για τους πόντους.😋

Ας περιμένουμε τα ξημέρωμα να δούμε τη διάρκεια ζωής του.

Παππού προδωσες τα lidl;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Froskeas είπε

Εντελώς συμπτωματικά το γνωρίζω καθότι χθες περιμένοντας στο ταμειο, ο απο μπροστά μεσήλικας παρακαλώ τύπος ρωτούσε με απορία και περισσή απογοήτευση γιατί δεν του είχαν πιστωθεί οι διπλάσιοι πόντοι. Η ταμείας του απάντησε ότι διπλασιασμός τέλος, είχε ισχύ μέχρι 1 νοεμβριου

υγ: καθώς απομακρυνόταν από το ταμειο ο φοβερός και τρομερός μεσήλικας μονολογούσε-με εμφατικό τρόπο- κάτι για «α τους μπαγάσες όλο μαρκετινίστικα κόλπα κτλ» προσδωκοντας ασφαλώς στο να ακουστεί από την ταμία και αυτή να του ανταπαντήσει αλλά ΦΕΥ! Βράχος η κιουρία.. τον απαξίωσε σιωπηλά

Ή να τον ακούσουν οι άλλοι πελάτες κι έτσι να ξεκινήσει η επανάσταση. ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εγραφαν παντου χαρακτηριστικα οτι η προωθητικη ενεργεια διαρκει μεχρι 1/11, οποτε και εγω πηγα στις 31/10 να εξαργυρωσω κατι κουπονια για να μη τα "χασω"...

τωρα σε κανα δίμηνο πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, papoys1 είπε

η σύζυγος μου βάζει τις φωνές γιατί δεν της είπα να μου δώσει την κάρτα για τους πόντους

Κλασσικό φαινόμενο! Είναι λες και πάθανε κάποια μεγάλη καταστροφή!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...