Προς το περιεχόμενο

Αναφορές για σημαντικά προβλήματα στην ενεργοποίηση των Windows


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, nikοs είπε

Ας μιλήσουν οι apple haters λίγο ... “Ποσό τον πισινό μας πιάνουν όσους έχουμε mac” ...”Δεν υπάρχει λόγος να έχεις mac γιατί τα 10αρια είναι απροβλημάτιστα”... Οκ ας ενεργοποιηθούν πρώτα και μετά μιλάμε για απροβλημάτιστη λειτουργία ...

εκλαψα λιγο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, NotAliki177 είπε

Τι να περιμένεις από μια εταιρία που 1μήνα δεν έχει βγάλει ούτε μια ανακοίνωση για το October update.

Τι να περιμένεις από μια εταιρία που κυκλοφόρησε τα Vista ... που κατάφερε να καταστρέψει την Nokia επειδή επένδυσε στα windows mobile ... που σε κάθε upadate σου επαναφέρει στις default ρυθμίσεις τα πάντα και πρέπει εσυ μετά να κάθεσαι να τα ξανάσεταρεις απ την αρχή  ... Έχω αρκετή χαζομάρα της Microsoft να αντιμετωπίσω κάθε μέρα στην δουλειά , δεν θέλω να ασχολούμαι και για το δικό μου Pc , γι αυτό πήγα σε MacBook , iPad και iPhone ώστε όλα να κάνουν το βασικό δηλαδή να δουλεύουν απροβλημάτιστα ...

Επεξ/σία από nikοs
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο πρόβλημα και εγώ και τις τελευταίες  μέρες μου έλεγε ότι έχει πρόβλημα το hotmail account μου στη στήλη ειδοποιήσεων όταν έκανε εκκίνηση και όταν πάταγα στην ειδοποίηση για να δω το πρόβλημα μου ελεγε ότι λειτουργεί κανονικά.

 

Windows_Activate_Problem.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, nikοs είπε

Τι να περιμένεις από μια εταιρία που κυκλοφόρησε τα Vista ... που κατάφερε να καταστρέψει την Nokia επειδή επένδυσε στα windows mobile ... που σε κάθε upadate σου επαναφέρει στις default ρυθμίσεις τα πάντα και πρέπει εσυ μετά να κάθεσαι να τα ξανάσεταρεις απ την αρχή  ... Έχω αρκετή χαζομάρα της Microsoft να αντιμετωπίσω κάθε μέρα στην δουλειά , δεν θέλω να ασχολούμαι και για το δικό μου Pc , γι αυτό πήγα σε MacBook , iPad και iPhone ώστε όλα να κάνουν το βασικό δηλαδή να δουλεύουν απροβλημάτιστα ...

Eμείς με τις deluxe motherboard,1080ti,ryzen 1950,Intel i7 ,32Gb ram και τα παλιοwindows σε ζηλεύουμε.

25 λεπτά πριν, nikοs είπε

Εμάς όμως δουλεύουν... Εσάς σε κάθε update θέλει να κάνετε και από ένα τάμα... Πραγματικά είναι λες και το κάνει επίτηδες η Microsoft σε κάθε update να βγάζει και από ένα πρόβλημα, λες και πριν το βγάλουν κάθονται όλοι και σκέφτονται 1000+1 τρόπους να κάνουν το λογισμικό τους ακόμα πιο σπαστικό από όσο είναι.

Εγώ έχω κρεμάσει ματάκι και μια σκελίδα σκορδα και δουλεύουν απροβληματιστα

Επεξ/σία από Istros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει περιπτωση αυτο το θεμα να σε κλειδωνει στο login? ή να μην δουλευουν οι server και για το login authentication? εχω απο δευτερα που δεν μπορω να λογκαρω και λογο bitlocker δεν μπορω και να μπω Safe mode (δυστηχως κλειδι δεν βρισκω πουθενα)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, nikοs είπε

Ας μιλήσουν οι apple haters λίγο ... “Ποσό τον πισινό μας πιάνουν όσους έχουμε mac” ...”Δεν υπάρχει λόγος να έχεις mac γιατί τα 10αρια είναι απροβλημάτιστα”... Οκ ας ενεργοποιηθούν πρώτα και μετά μιλάμε για απροβλημάτιστη λειτουργία ...

Τα windows ειναι προβληματικα και η apple σας πιανει κανονικοτατα κοροιδα...μονο linux! Ενταξει; σου πέρασε;

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 minutes ago, Ximiki Veltiosi said:

Μαλλον κατι πρεπει να διορθωσαν,  εκανα restart μολις και το μυνημα για το activation εξαφανιστηκε!

Μπορεί να τα κάνουν όλα νόμιμα να ξεμπερδεύουν. 😜

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, alexis67676767 είπε

Τα windows ειναι προβληματικα και η apple σας πιανει κανονικοτατα κοροιδα...μονο linux! Ενταξει; σου πέρασε;

Πλάκα μου κανείς τώρα ε; Λινουξ γιατί ;;; Σε οικιακό υπολογιστή γιατί να μπεις σε αυτή την διαδικασία ;; Τέλος πάντων ο καθένας έχει δικαίωμα να ξοδεύει άσκοπα τον χρόνο του.

20 λεπτά πριν, Istros είπε

Eμείς με τις deluxe motherboard,1080ti,ryzen 1950,Intel i7 ,32Gb ram και τα παλιοwindows σε ζηλεύουμε.

Εγώ έχω κρεμάσει ματάκι και μια σκελίδα σκορδα και δουλεύουν απροβληματιστα

Δεν έχει να κάνει με τα λεφτά φίλε μου , τα 900€ που ένα mac ζητάει είναι περίπου όσα θα σκάσει ο μέσος gamer ... Το θέμα είναι η απροβλημάτιστη λειτουργία και το κατά πόσον θέλει ο κάθε ένας να σπάει το κεφάλι του .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nikοs είπε

Πλάκα μου κανείς τώρα ε; Λινουξ γιατί ;;; Σε οικιακό υπολογιστή γιατί να μπεις σε αυτή την διαδικασία ;; Τέλος πάντων ο καθένας έχει δικαίωμα να ξοδεύει άσκοπα τον χρόνο του.

Δεν έχει να κάνει με τα λεφτά φίλε μου , τα 900€ που ένα mac ζητάει είναι περίπου όσα θα σκάσει ο μέσος gamer ... Το θέμα είναι η απροβλημάτιστη λειτουργία και το κατά πόσον θέλει ο κάθε ένας να σπάει το κεφάλι του .

Δεν μιλάω για λεφτά,αλλά για hardware.Οσο αφορά τα windows κανένας δεν λέει ότι είναι τέλεια αλλά τ αγαπάμε και ας μας ταλαιπωρούν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...