Προς το περιεχόμενο

Xiaomi mi band 3 18€ gearbest [ΤΕΛΟΣ]


eskimoos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δλδ εμείς που αγοράσαμε από το Gearbest με 18.32 ευρώ αλλά Hong Κong unregistered shipping (aka no tracking), προσευχόμαστε απλά να φτάσει στα χέρια μας?

Ούτε tracking δεν έχω να διασταυρώσω που βρίσκεται... Όταν φύγει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 11/11/2018 at 00:06, txcellas said:

Μάλιστα από τα ΕΛΤΑ μου έχουν ζητήσει και έγγραφο ότι δεν έχει έρθει Ελλάδα το δέμα.

Μπορείς να μου εξηγήσεις τι εννοείς εδώ ; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, angelwithyou είπε

Μπορείς να μου εξηγήσεις τι εννοείς εδώ ; Ευχαριστώ

Το GearBest ζήτησε κάποιο έγγραφο από εμένα το οποίο θα έχω πάρει από τα ΕΛΤΑ που θα πιστοποιεί ότι δεν έχει έρθει οντως το δέμα. Σορρυ αν το έγραψα περίεργα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, txcellas είπε

Το GearBest ζήτησε κάποιο έγγραφο από εμένα το οποίο θα έχω πάρει από τα ΕΛΤΑ που θα πιστοποιεί ότι δεν έχει έρθει οντως το δέμα. Σορρυ αν το έγραψα περίεργα..

Σε δεμα χωρις tracking τι εγγραφο να σου δωσουν απο τα ΕΛΤΑ βεβαιωνοντας οτι δεν ηρθε δεμα το οποιο δεν εχει καν στοιχεια αναγνωρισης; 

Γι αυτο λεμε μην μπλεκετε με Gearbest!!! Ειδικα με unregistered.

Επεξ/σία από SeNNinhA
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 hours ago, txcellas said:

Το GearBest ζήτησε κάποιο έγγραφο από εμένα το οποίο θα έχω πάρει από τα ΕΛΤΑ που θα πιστοποιεί ότι δεν έχει έρθει οντως το δέμα. Σορρυ αν το έγραψα περίεργα..

Ξεφτίλα να σε τρέχουν οι Κινέζοι έτσι . Εμένα μια φορά δεν ήρθε πράμα των 10$ και μου είπαν δεν πλήρωσες insurance αν θες το πολύ να σου βάλουμε 4$ στο λογαριασμό σου και έξτρα πόντους . Τι κόστος είχε το δικό σου πακέτο αν επιτρέπεται;

Επεξ/σία από angelwithyou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, angelwithyou είπε

Ξεφτίλα να σε τρέχουν οι Κινέζοι έτσι . Εμένα μια φορά δεν ήρθε πράμα των 10$ και μου είπαν δεν πλήρωσες insurance αν θες το πολύ να σου βάλουμε 4$ στο λογαριασμό σου και έξτρα πόντους . Τι κόστος είχε το δικό σου πακέτο αν επιτρέπεται;

Dispute στο PayPal? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, angelwithyou είπε

Ξεφτίλα να σε τρέχουν οι Κινέζοι έτσι . Εμένα μια φορά δεν ήρθε πράμα των 10$ και μου είπαν δεν πλήρωσες insurance αν θες το πολύ να σου βάλουμε 4$ στο λογαριασμό σου και έξτρα πόντους . Τι κόστος είχε το δικό σου πακέτο αν επιτρέπεται;

Πάει καιρός και δεν θυμάμαι καθόλου αλλά κάτω απο 20 ευρώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παίζει να έχει έρθει σε κανενάν; εγω το παρείγγειλα με την συγκεκριμένη προσφορά πλήρωσα και την ταρίφα για να ξέρω που βρίσκεται αλλα απο τις 21/11 μου λεει item is announced / bpost received the information. Καλά κρασιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jimkog είπε

Παίζει να έχει έρθει σε κανενάν; εγω το παρείγγειλα με την συγκεκριμένη προσφορά πλήρωσα και την ταρίφα για να ξέρω που βρίσκεται αλλα απο τις 21/11 μου λεει item is announced / bpost received the information. Καλά κρασιά.

 

Στις 13/11/2018 στις 2:57 ΠΜ, kmarios είπε

Σε παραγγελία 5 από Τσεχία, δεν έχει καθόλου μεταφορικά. Τελικό κόστος 94 $.

Τα 5 από Τσεχία έχουν έρθει εδώ και 3 εβδομάδες. Περιμένω άλλα 2 αγορασμένα από Τσεχία στις 23.11

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/11/2018 στις 3:30 ΜΜ, alagond3 είπε

Καλησπέρα σας! Μπορώ να παίρνω ειδοποιήσεις απο messenger/viber στο Miband3?

Εμένα με international έκδοση και περασμένη ελληνική rom, δε μου βγάζει καμία ειδοποίηση για εφαρμογή.

Δε ξέρω αν υπάρχει άλλη rom ή κάποιο mod.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 04/12/2018 at 19:32, jimkog said:

Παίζει να έχει έρθει σε κανενάν; εγω το παρείγγειλα με την συγκεκριμένη προσφορά πλήρωσα και την ταρίφα για να ξέρω που βρίσκεται αλλα απο τις 21/11 μου λεει item is announced / bpost received the information. Καλά κρασιά.

 

On 12/11/2018 at 00:41, Billator said:

Αν πάρεις 5 από FAST-23 παίρνεις ακόμα 10$ έκπτωση. Τότε η τιμή είναι τελείως χώμα

Πήρα στο σύνολο 10 βγήκαν 16.4€ το κομμάτι και παρέλαβα 18 Νοεμβρίου. Κρίμα που δεν το αγοράσατε από την Ευρωπαϊκή αποθήκη.

Στα 2 κομμάτια έβγαζε δωρεάν μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παραγγελια 11 νοεμβρη, ακομα τιποτα. μου γραφει πως εχει γινει το Split Delivery αλλα οπως βλεπω ακομα δεν εχει παει η κουκιδα στο Product Dispatch. αυτο σημαινει πως ακομα δεν εχει ταχυδρομηθει? ειναι σοβαροι? εχει κανεις αλλος καθυστερησει τοσο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα παραγγείλει στις 19/11 το Mi band με δύο έξτρα λουράκια σε ξεχωριστές παραγγελίες. Το Mi Band ήταν με SingPost του οποίου το tracking μου λέει ότι έφτασε Ελλάδα στις 7/12. Στα λουράκια που ήταν με China Post η τελευταία ανανέωση λέει 22/11 "Sent to airline LH8415-1282". Δεν έχω λάβει τίποτα ακόμη, ελπίζω να παραλάβω τουλάχιστον το ρολόι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...