Προς το περιεχόμενο

Xiaomi mi band 3 18€ gearbest [ΤΕΛΟΣ]


eskimoos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, stefanos_th είπε

εγω παραγγειλα mi band 3 και κατι αλλα. το ρολοι ηρθε τα αλλα τα περιμενω.

εχει φλασαρει κανεις το ελληνικο / αγγλικο firmware ?

Πότε έκανες την παραγγελία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα σήμερα την παραγγελία απο 11/11. Ήταν unregistered κ ευτυχώς έφτασε με το απλό ταχυδρομείο.

Είχα κ κάτι σαν tracking number (αν κ unregistered), το οποίο έδειχνε σε αδρες γραμμες το που είναι, πχ το τελευταίο που μου έδειξε ήταν 7/12 Arrived in destination country (GR), κ απο τότε το περίμενα. Κ εμένα στο Gearbest ακόμη η κουκίδα δεν έχει πάει στο " Product Dispatch".

Έχει διαφορετικό κουτί απο ότι περίμενα, πολύ πιο μικρό. Συγκεκριμένα αυτό : https://www.youtube.com/watch?v=yy527v1e7LU

Δουλεύει μια χαρά out of the box, έβαλα σαν location UK κ τα δείχνει στα αγγλικά κατ ευθείαν, κ δεν ασχολήθηκα με Ελληνικά, γιατί όλες οι επαφές μου είναι στα Αγγλικά κ δείχνει κανονικά κεφαλαία Ξ, Σ κτλ αλλά έχει μικρό πρόβλημα με τα μικρά Ελληνικά με τόνους κτλ. Θα δώ αν θα αλλάξω ρομ. Μια χαρά για 18,32 € αν κ με κοψοχόλιασε λιγάκι, είχα σχεδόν αποφασίσει ότι δεν θα το παραλάβω ποτέ. Απο έξω το πακέτο έγραφε πάντως 20,79 $ κ δεν φαινόταν ανοιγμένο. Πάντως είναι πολύ μικρότερο στο χέρι απο ότι περίμενα. Η Οθόνη σε τέτοια βροχερή ημέρα μια χαρά. Όλο αυτό με λογαριασμό Μι κτλ με ξένισε λιγάκι, πολύ προχειρότητα μου έβγαλε. Το κουφό είναι ότι δουλεύει κ το άλλο smartwatch που έχω ταυτόχρονα κ δονούνται σε κάθε κλήση κ τα 2 μαζί.

Ελπίζω για όλους την ίδια τύχη.

Επεξ/σία από kontow
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/12/2018 στις 4:13 ΜΜ, kontow είπε

Παρέλαβα σήμερα την παραγγελία απο 11/11. Ήταν unregistered κ ευτυχώς έφτασε με το απλό ταχυδρομείο.

Είχα κ κάτι σαν tracking number (αν κ unregistered), το οποίο έδειχνε σε αδρες γραμμες το που είναι, πχ το τελευταίο που μου έδειξε ήταν 7/12 Arrived in destination country (GR), κ απο τότε το περίμενα. Κ εμένα στο Gearbest ακόμη η κουκίδα δεν έχει πάει στο " Product Dispatch".

Έχει διαφορετικό κουτί απο ότι περίμενα, πολύ πιο μικρό. Συγκεκριμένα αυτό : https://www.youtube.com/watch?v=yy527v1e7LU

Δουλεύει μια χαρά out of the box, έβαλα σαν location UK κ τα δείχνει στα αγγλικά κατ ευθείαν, κ δεν ασχολήθηκα με Ελληνικά, γιατί όλες οι επαφές μου είναι στα Αγγλικά κ δείχνει κανονικά κεφαλαία Ξ, Σ κτλ αλλά έχει μικρό πρόβλημα με τα μικρά Ελληνικά με τόνους κτλ. Θα δώ αν θα αλλάξω ρομ. Μια χαρά για 18,32 € αν κ με κοψοχόλιασε λιγάκι, είχα σχεδόν αποφασίσει ότι δεν θα το παραλάβω ποτέ. Απο έξω το πακέτο έγραφε πάντως 20,79 $ κ δεν φαινόταν ανοιγμένο. Πάντως είναι πολύ μικρότερο στο χέρι απο ότι περίμενα. Η Οθόνη σε τέτοια βροχερή ημέρα μια χαρά. Όλο αυτό με λογαριασμό Μι κτλ με ξένισε λιγάκι, πολύ προχειρότητα μου έβγαλε. Το κουφό είναι ότι δουλεύει κ το άλλο smartwatch που έχω ταυτόχρονα κ δονούνται σε κάθε κλήση κ τα 2 μαζί.

Ελπίζω για όλους την ίδια τύχη.

Παρέλαβα κι εγώ, ήρθε μαζί με τα λουράκια (σε ξεχωριστά δέματα). Το κουτί είναι ίδιο με αυτό στο βίντεο. Μου ήρθε άδειο από μπαταρία όμως και δεν ξέρω πόσο φυσιολογικό είναι αυτό. Το έβαλα να φορτίσει και απλά μου δείχνει το εικονίδιο της μπαταρίας που αναβοσβήνει το πρώτο κουτάκι και δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο προς το παρόν. Ελπίζω όταν φορτίσει να στρώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, project.breeze είπε

Τώρα το έχει στα  $23.59 Εάν το παραγγείλω απο HK Warehouse με FREE SHIPPING to Greece Via Unregistered Air Mail θα πληρώσω τίποτα σε τελωνείο;

https://www.skroutz.gr/s/14790011/Xiaomi-Mi-Band-3.html

 

Γιατί δεν το παίρνετε απευθείας από σκρουτζ ; Σιγά την διαφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...